Ан−132Д вже в Ле Бурже (Франція)

Новітній літак−демонстратор Ан−132Д 15 червня 2017 р. перелетів із Києва до вже, де в рамках 52−го Паризького авіашоу відбудеться його міжнародна прем’єра. Літак буде представлений в програмі демонстраційних польотів, а також на статичній стоянці.

Ан−132Д – перший прототип перспективного багатоцільового транспортного Ан−132, який створюється ДП «АНТОНОВ» спільно з партнерами з Королівства Саудівської Аравії: Центром Науки та Технологій імені Короля Абдулазіза (King Abdulaziz City for Science and Technology) та компанією Taqnia Aeronautics.

Ан−132 має гідно продовжити лінійку славетних транспортних літаків «Антонов», багато з яких дебютували в Ле Бурже.

В 2015 році «АНТОНОВ» презентував транспортний реактивний Ан−178. До теперішнього часу він завершив більшу частину програми льотних випробувань.

В 2013 році був продемонстрований середній військово−транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан−70, який неперевершений за багатьма характеристиками. Це єдиний літак, здатний доставити до 20 т вантажу на відстань 3000 км, злетівши з полоси довжиною лише 600−700м. Сьогодні ДП «АНТОНОВ» працює над новим вестернізованим варіантом цього літака.

Регіональний реактивний Ан−148, який став основою цілого сімейства літаків різного призначення, також мав міжнародний дебют в Ле Бурже в 2007 році. Згодом там був показаний Ан−158.

Світ в різні роки аплодував «антонівським» гігантам, представленим на Паризькому авіасалоні: Ан−225 «Мрія», Ан−124 «Руслан», Ан−22 «Антей». Поява цих літаків відкрила нову еру в історії авіації.

Окрім цього, ще 10 підприємств “Укроборонпрому” представлять свою продукцію та проекти у Франції, а саме ДП “Завод 410 цивільної авіації”, ДП “Конотопський авіаремонтний завод “Авіакон”, ДАХК “Артем”, ПАТ “НВО “Київський завод автоматики”, ПАТ «Завод «Маяк», ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”, ДП “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, ДП “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” імені академіка О. Г. Івченка”, а також підприємства-спецекспортери ДК “Укрспецекспорт” та ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело:http://www.wing.com.ua/

Related posts