Зв'яжіться з нами

Новини

Будівництво сучасних казарм на полігоні Широкий Лан (ФОТОзвіт)

Опубліковано

на

У Миколаївській області, на полігоні “Широкий лан” Збройних сил України повним ходом йде будівництво військового містечка, який буде відповідати стандартам НАТО і Євросоюзу.

На полігоні зводять 11 казарм, їдальню, розраховану на 2500 чоловік, інженерні об’єкти, станцію водоочищення, очисні споруди, інженерні мережі, котельні, контрольно-пропускні пункти і внутрішні дороги.

Загальна площа табірного містечка становить майже 36 гектарів, а здачу об’єкта планують на перше півріччя 2018 року.

На будівництві використовують сучасні будівельні технології, і зараз завершується встановлення металевих каркасів і обладнання інженерних мереж, замовлене обладнання котельні.

Також триває обшивка корпусів сендвіч-панелями, які мають хорошу теплоізоляцію і вогнетривкість.

Казарма для особового складу, розрахована на проживання двох рот, матиме спальне приміщення, туалети-умивальники, душові, прально-сушильні і кімнату відпочинку особового складу.

Стан будівництва казармених приміщень для бригадного табору на 235 міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів Широкий Лан опублікував своїй сторінці у Facebook радник Міністра оборони Юрій Бірюков:

Вопросы задают – строим ли? Отвечаю – мы и дальше #строимширлан.

Строим, чтобы уменьшить закупки палаток, выдерживающих год-два.

Строим, чтобы можно было размещать три бригады на полигоне и устраивать имитацию боя бригадного уровня.

Строим, и это главное, чтобы душ и нормальный туалет, спать в тепле и столовая с нормальным пищеблоком.

А еще там будет КОР. И всего человек пять-шесть знают сейчас как это расшифровать Юрий Бирюков 

(КОР -комната отдыха и реабилитации)

 

На даний час у декількох приміщеннях майбутніх казарм вже завершується монтування сендвіч панелей:

Монтування сендвіч панелей на приміщення казарм

Зараз є змога оцінити стан внутрішніх робіт у майбутніх казармах. В середині деяких приміщень вже приступили до монтування каналізаційних труб:

Підготовка до монтування каналізаційних труб фото опубліковане Юрієм Бірюковим 28 жовтня

Та бетонування підлоги:

Змонтовані каналізаційні труби та один із шарів бетону

Також розпочалось монтування вікон:

Майбутнє казармене приміщення з вмонтованими металопластиковими вікнами
Приміщення казарм будуються у відповідності до потреб особового складу, що перебуває на табірному зборі, тому в кожному приміщені передбачені:
  • душові кімнати для помивки особового складу
  • обладнане приміщення для прання речей особового складу
  • приміщення для сушки речей особового складу
  • приміщення для відпочинку особового складу

Загалом стаціонарний бригадний табір на полігоні буде включати в себе:

  • штаб
  • їдальню з харчоблоком
  • медичний центр
  • спортивний комплекс
  • казарми для проживання особового складу

Завершення будівництва казарм очікується до кінця року, а в цілому весь комплекс буде зданий в наступному році.

Крім того, використовуючи подібні технології швидкого будівництва, які поширені в країнах НАТО, в кінці 2017 року Миколаївському гарнізоні планується спорудження восьми двоповерхових каркасних гуртожитків для сімей військовослужбовців.

Військові розраховують, що це буде сприяти вирішенню однієї з найболючіших проблем – житлової.

Відзначимо, що на полігоні “Широкий лан” проводяться тактичні навчання з бойовою стрільбою механізованих, танкових, аеромобільних військ, в яких використовується артилерія, засоби ППО, тактична авіація і вертольоти вогневої підтримки; бойові стрільби з танків, БМП, БТР, артилерії, засобів ППО, стрілецької зброї всіх систем і видів.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Канада зняла обмеження на продаж Україні зброї

Опубліковано

на

Канада включила Україну до переліку держав, до яких дозволений експорт зброї.

Відповідне рішення опубліковано в офіційному журналі уряду Канади Canada Gazette.

«Автоматичний контрольний список країн по вогнепальній зброї доповнено Україною», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, уряд зняв де-факто ембарго на продаж Україні канадської зброї, що існувало багато років.

Відповідне рішення набуває чинності відразу після опублікування.

Як відомо, Автоматичний контрольний список країн по вогнепальній зброї (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, до яких Канада дозволяє своїм внутрішнім виробникам постачати зброю. Наразі до нього включені 39 країн, серед яких Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія та Колумбія, але не було України. Наша держава стала 40-ю.

Зазначимо, що експорт зброї усе одно підпадає під жорсткі регулювання, але тепер представники канадської оборонної індустрії отримали юридичне право подавати до МЗС запити на експорт спеціального обладнання до України.

Це питання довгий час лобіювалося української владою та нашою громадою у Канаді. Представники Міноборони України цього року навіть здійснили спеціальний візит до Канади, аби оглянути можливості оборонної індустрії країни, однак до сьогодні не мали змоги нічого придбати.

Внесення України до Списку дозволить також значно активізувати співпрацю між оборонними промисловостями наших держав, адже не лише зброї, а й обладнанню для її виробництва раніше була закрита дорога в Україну.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending