Зв'яжіться з нами

Новини

«Вагнерівців» у Сирії вбила своя ж артилерія через невміле наведення дрону

Опубліковано

на

Найманці з т.з. ПВК «Вагнера», яка служить прикриттям для підрозділу спецназу ЗС РФ у Сирії, зазнали втрат в результаті «дружнього» артилерійського вогню під час боїв на сході Сирії.

Про це свідчить рапорт командира роти, що зазнала втрат, на ім’я вищого керівництва, який опублікований у Facebook неурядової організації «Ихтамнет м0209».

«Докладываю, что 08.03.2016 при выполнении боевой задачи по уничтожению опорного пункта противника в районе высоты отм.526, хребет Джебел-Гаит, из-за неумелых, фактически преступных действий командира отделения БПЛА взвода ТСР Родина Д. в течении 15 мин. подвергся обстрелу приданной гаубичной артиллерийской батареи. В результате огневого налета понес потери –  6 “300”,  из них двое тяжелых, 1 “200” – Приходько Эдуард Евгеньевич, разведчик 2 взвод, 1 отделение», – йдеться в рапорті командира 3 РШР (розвідувально-штурмової роти) Фролова на ім’я командира БТГр-2 (батальйонно-тактичної групи).

Також в рапорті зазначається, що «безграмотные действия Родина по наведению артиллерии носят постоянный характер». Крім того, з вини цього бійця 7 березня 2016 року був втрачений російський БПЛА «Орлан-10» після того, як врізався в пагорб. Ціна комплексу на рівні 18 мільйонів рублів, а вартість літака коливається в районі 5-7 млн рублів.

Окремо вказується на те, що після відведення особового складу у базовий табір 10 березня через зазнані втрати Родін і двоє його підлеглих були побиті товаришами по службі. З метою запобігти можливому самосуду на ними, командир роти попросив вище командування вжити заходів з їхньої заміни.

Як повідомляється в групі «Ихтамнет м0209», яка займається розслідуванням діяльності ПВК «Вагнера», фотокопії цього рапорту та інших «ну, дуже цікавих документів» були передані ним кілька днів тому.Світлина від Ихтамнет_м0209.

«Скептично ставлячись до будь-якої інформації, перевіряючи і перевіряючи ще раз кожну деталь, констатуємо ключове: відомості, викладені в рапорті, мають безпосереднє відношення до діяльності ПВК «Вагнера» в Сирії; в зазначений час (березень 2016) і у зазначеному місці (через хребет Джебель-Гаїт) дійсно вдбувався наступ на Пальміру «урядових військ САР», а реально – ПВК «Вагнера», сил спеціальних операцій ЗС РФ за підтримки російської ж авіації; всі прізвища, як і займані посади, відповідають наявним даним щодо персонального складу «Вагнера» і частково вже були названі СБУ (наприклад, Валієв Ільсен Хамзаєвич, оператор-водій відділення БПЛА, особистий номер М-0264)», – йдеться у повідомленні.

Також відзначається, що найближчого тижня буде опублікована конкретна інформація щодо всіх, хто згадується в рапорті, а також повний список «відділення БПЛА взводу технічних засобів розвідки ПВК «Вагнера».

Як повідомляла раніше СБ України, Кремль використовує так звані приватні військові компанії, найбільш відомою з яких є угрупування «Вагнера», для ведення бойових дій не лише в Україні, але й у Сирії. За словами очільника СБУ Василя Грицака, цей проект російських спецслужб дозволяє кремлівським політикам упевнено говорити на публіку і міжнародному співтовариству фрази «їх там немає» або «ми їх туди не відправляли».

За оцінками Служби, до ПВК «Вагнера» входять понад 5000 осіб. Бойовики нібито приватного угрупування проходять підготовку на базі військової розвідки Генштабу ЗС Росії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending