Зв'яжіться з нами

Новини

Вашингтон нарощує допомогу Україні – в пріоритеті кібербезпека

Опубліковано

на

Як повідомляє французький бюлетень «Intelligence online» в публікації «Les Rebublicains relancent la cyberoffensive a Kiev», на тлі Білого дому, який паралізований розслідуванням Конгресу щодо зв’язків Дональда Трампа з Кремлем, республіканський істеблішмент взяв в свої руки прапор зі стримування Росії в Україні.

Так, успішні візити до Києва держсекретаря Рекса Тіллерсона в липні, а потім 24 серпня і міністра оборони Джеймса Меттіса продовжили лінію на велику підтримку України проти Росії з боку Вашингтона. За деякий час до цих візитів американський Конгрес, в якому переважають репсубліканці, завершив обговорення питань щодо матеріальної допомоги Україні в галузі безпеки. Причому витрати на ці цілі розкидані по різних статтях, але їх загальний обсяг досягає майже 1 млрд дол. Велика частина цих сум буде спрямована на реформу структур, що відповідають за безпеку, але значна їх частина буде спрямована на кібербезпеку. Україна вже пережила кілька кібератак на об’єкти критичної інфраструктури і фактично стала лабораторією в області кіберзахисту в боротьбі між Москвою і Вашингтоном. Для того, щоб підтримати ці фінансові вливання, міністерство оборони також виділило значні ресурси.

В рамках Ініціативи з підтримки України в області безпеки (Ukraine Security Assistance Initiative, USAI) компанія Black Box Network Services (BBNS, раніше називалася NextiraOne Federal) зі штаб-квартирою в штаті Вірджинія недавно отримала мегаконтракт на створення над-захищеної інформаційної системи за допомогою оптоволоконного кабелю для міністерства оборони і спецслужб України. Йдеться про створення системи, яка могла б протистояти кібератакам російського походження. Ця система буде змонтована в міністерстві оборони України, в Генеральному штабі, і в першу чергу в Центрі операцій з кібербезпеки, створеному в 2016 році і що вживають спільні заходи з Службою безпеки України (СБУ). Ці структури отримують дуже істотну допомогу від ЦРУ і АНБ.

У кільватері цих програм велика частина великих американських компаній в олбласті кібербезпеки влаштувалися в Києві, залучені грошовим дощем, який Вашингтон проливає над Україною. Такі компанії як Comodo, FireEye відкрили свої представництва в Україні, хоча деякі діють за допомогою місцевих структур, таких як компанія Bakotech. І все це незважаючи на те, що в Києві є свої компанії, досить активні в області кібербезпеки.

З моменту перебудови українських спецслужб, прискорених після початку конфлікту з Росією в 2014 році, численні хакери з України все більше формалізують свою діяльність. Хоча більша частина з них продовжує діяти самостійно або в інтересах держави, деякі стали співробітниками місцевих компаній, що працюють в області кібербезпеки, таких як Infopulse і SoftServe. Інші створюють нові структури, наприклад, Information Security Group, GyS Centrum або Berezha Securirty і Kintelos Lab. Останні створені впливовою людиною в українських структурах з кібербезпеки Костянтином Корсуном. Вся ця діяльність досить затребувана.

Крім обладнання з кібербезпеки, американська допомога також буде стосуватися і масових поставок озброєнь, а також відновлення українського ВПК. При цьому Київ хоче створити у себе виробництво тактичних БПЛА. Пентагон поставить практично сліпій української армії систему картографування Esri. Однак Вашингтон відмовляється від поставок систем ППО, які можуть стати casus belli для Москви, хоча незабаром і цей підхід може бути переглянутий.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Новини

США готові підтримати Україну у сфері військово-технічного співробітництва – Президент

Опубліковано

на

Президент України Петро Порошенко заявляє про готовність США підтримати Україну у сфері військово-технічного співробітництва.

“У нас була дуже продуктивна дискусія… У нас є чітка прихильність з боку наших американських партнерів, я не кажу про Javelin, оскільки таку зброю ми виробляємо самі, але ми говоримо про військове радіообладнання, яке має підвищити ефективність наших Збройних Сил і врятувати життя наших сил, збільшити ціну, яку заплатить Путін, якщо вирішить атакувати позиції наших сил”, – сказав глава Української держави в інтерв’ю американському телеканалу Fox News, говорячи про допомогу США Україні.

Президент України додав, що наразі складно прогнозувати дії президента Росії Володимира Путіна, оскільки саме він став ініціатором анексії Криму і зруйнував механізм світової безпеки.

“Секретар Меттіс, як і сьогодні президент Трамп, заявив, що США готові підтримати Україну, зокрема шляхом військово-технічного співробітництва”, – сказав П.Порошенко, відповідаючи на запитання про те, чи отримав він під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом запевнення в готовності надати зброю Україні.

Президент України наголосив, що в переговорах ідеться не про летальну зброю, а лише про оборонне озброєння.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело:http://ua.interfax.com.ua/news/political/

Продовжити читання ?

Новини

Спецпризначенці підрозділу ДОЗОР отримали від посольства США монокуляри (ФОТО)

Опубліковано

на

Держприкордонслужба України продовжує комплексне формування вертикалі мобільних прикордонних підрозділів та їх технічне оснащення. Це стало можливим завдяки співробітництву з Відділом з правоохоронних питань Посольства США в Україні та спільному проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння реформуванню та зміцненню потенціалу Державної прикордонної служби».

Сьогодні Посольство США передало підрозділу спеціального призначення ДОЗОР 30 монокулярів, на загальну суму близько 150 тисяч доларів США.

Прикордонники почнуть використовувати цю новітню техніку уже найближчими днями, під час спільних з підрозділом Нацполіції КОРД навчань з проведення нічних операцій. В навчальному курсі візьмуть участь 15 співробітників ДОЗОРу, 10 КОРДу та 7 інструкторів Прикордонно-митної служби США.

Спецпризначенці Держприкордонслужби отримали від посольства США 30 монокулярів вартістю 150 тис. дол. 02

Зауважимо, що від початку 2017 року прикордонники-спецпризначенці отримали також спортивне обладнання для тренувань, приладдя для проведення тренінгів, мішені, ІТ обладнання, екіпірування та медичне обладнання.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело:

Джерело: https://ua.censor.net.ua/p456455

Продовжити читання ?

Новини

Додаткові підрозділи, грошові надбавки, або що нового чекає прикордонників у зоні конфлікту

Опубліковано

на

На Луганщині планується створити додатковий прикордонний загін, який контролюватиме зону проведення антитерористичної операції.

Цю інформацію, що з’явилася сьогодні на одному з сайтів Луганщини, підтвердив у телефонній розмові з кореспондентом Укрінформу прес-секретар луганського прикордонзагону Руслан Грєх.

“Петро Цигикал сьогодні відвідав бійців Луганського прикордонного загону, штаб якого дислокується у Старобельську. Зокрема, він повідомив, що Луганський прикордонний загін залишиться у Старобельську, але з’явиться додатковий загін у Лисичанську. “Ми зараз створюємо додатковий загін у Лисичанську, який відповідатиме за лінію АТО, а Луганський загін – за кордон з Росією”, – підтвердив повідомлення преси Руслан Грєх.

Окрім того, глава Прикордонної служби розповів про збільшення зарплат прикордонників, які несуть службу у зоні воєнного конфлікту.

“З квітня Президент України підписав указ, яким збільшує зарплату по “нулю” до + 10 тисяч гривень. Наприклад, якщо контрактник на мирній ділянці отримував 7-8 тис. грн, то на “нулі” він отримуватиме 17 тис. грн. А рядовий боєць отримуватиме 11 тис. грн. Наша фінансова частина вже отримала цю різницю, і ми вже почали перерахунок”, – повідомив він.

Також Цигикал зазначив, що на сьогоднішній день підрозділи його служби на лінії розмежування забезпечені всім необхідним на 98%.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело:https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending

Copyright © 2017 Військовий навігатор України