Волонтер: для Армії постачають продукти фірми, яким наплювати на все крім грошей

Пару днів назад в ОТУ Луганськ завернули назад фуру-рефрижератор з м’ясом і рибою глибокої заморозки, яка їхала в одну з бригад. Ну ось так просто випадково вийшло, що був на місці Мікац, людина має знання і повноваження – це зробити. Загорнули бо за документами і умов цикл заморозки повинен бути безперервним від виробника, до кінцевого постачальника. Тобто без розморозок. А в цьому випадку була термобудка, але був виключений холодильник. Продукти ще не зіпсувалися, просто підтанули і злегка розморозились. Адже це не страшно? Вони ж ще не зіпсувалися? Всього кілька годин без заморозки. А тепер просто прикинемо скільки часу потрібно на те, щоб розвезти ці продукти по опорникам в таку спеку. І на виході ми отримаємо продукти “другої свіжості” в кращому випадку.

Хто був би винен, якби на ВОП привезли м’ясо з душком?

За правилами, якщо продукти глибокої заморозки були хоч раз розморожені, це вже не глибоке заморожування. Це може бути що завгодно. Аж до заморозки протухлих продуктів.

Я не знаю, хто саме прийняв рішення про відключення холодильника. Постачальник або водій. Але це було зроблено.

Просто для армії постачають продуктами люди, яким в принципі наплювати на все крім грошей. Від слова зовсім. І не несуть ніякої відповідальності за свої “хитрості”.

Цю фуру заморозять, або перекрутять на фарш і продадуть в супермаркетах або на ринках. А потім знову будуть шукати способи, щоб заробити більше або заощадити, порушуючи правила. Тому що немає у нас механізму відсторонення фірм постачальників. І боюся, що не буде.

Автор: Роман ДОНІК

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: http://uainfo.org/blognews/

Related posts