Зв'яжіться з нами

Мотиватори

Гімн ОУН стане новою стройовою піснею для ЗСУ, над модернізацією працюють популярні українські музиканти

Опубліковано

на

8 січня українські музиканти зібралися, щоб записати новий марш української армії. В основі маршу авторська пісня “Зродились ми великої години” на слова поета Олеся Бабія (січового стрільця УГА). З 1932 року це був гімн ОУН. Ця пісня у стилізованій обробці стане новою стройовою піснею для Збройних сил України. Композицію записали у студії лідера гурту “Плач Єремії” Тараса Чубая за Києвом.

“Міська рада Дніпра запропонувала взяти участь у створенні маршу нової української армії. Разом з військовим оркестром презентували його 22 січня у День соборності під час відкриття пам’ятника на честь злуки УНР і ЗУНР. Він виконаний як “петлюрівський” хрест. Хочу долучити до роботи над маршем українських співаків-патріотів”, – сказав лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка.

Над піснею також працювали вокаліст “Тартака” Сашко Положинський, лідер гурту “Мандри” Сергій Фоменко, Олег Михайлюта з “Танка на майдані Конґо”, лідер “Хореї козацької” Тарас Компаніченко та Іван Леньо з Kozak System.

Текст маршу нової української армії затвердив Генштаб.

Надаємо один з варіантів виконання гімну ОУН  у виконанні гурту Тінь Сонця:

 Зродились ми великої години

 

  Автор музики невідомий, слова написав Олесь Бабій (січовий стрілець УГА).
Зродились ми великої години
З пожеж війни, із полум’я вогнів,
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гнів і злість на ворогів.І ось ми йдем у бою життєвому –
Тверді, міцні, незламні, мов граніт,
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває світ.

Не хочемо ні слави, ні заплати.
Заплатою нам – розкіш боротьби!
Солодше нам у бою умирати,
Ніж жити в путах, мов німі раби.

Доволі нам руїни і незгоди,
Не сміє брат на брата йти у бій!
Під синьо-жовтим прапором свободи
З’єднаєм весь великий нарід свій.

Велику правду – для усіх єдину,
Наш гордий клич народові несе!
Вітчизні ти будь вірний до загину,
Нам Україна вище понад усе!

Веде нас в бій борців упавших слава.
Для нас закон найвищий – то приказ:
“Соборна Українська держава –
Вільна й міцна, від Сяну по Кавказ”.

При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

Мотиватори

Що чекає військового на цивілю – розповідь відставного офіцера

Опубліковано

на

Прослужив 27 років в армії, виходжу у відставку (на військову пенсію):

День 0

Сьогодні звільнився. Намагалися виставити винним, а потім просили щоб я залишив форму, яку купував за свій рахунок. Всі мої подвиги забулися миттю. Ставлення як до ворога.

День 1
Пролежав цілий день під ковдрою, боявся прокинутися, думав що сплю. Увечері зрозумів, що це не сон, і ліг спати далі. Снилися жахи, що я ще не звільнився і все ще служу в армії.

День 2
Попросив дружину телефонувати мені раз на годину. Поки телефон мовчить, мені здається що він не працює. До речі, познайомився ближче з дружиною. Приємна людина, вона навіть ще пам’ятає моє ім’я. Приємно.

День 3
Діти перестали мене лякатися і кликати на допомогу, коли залишаюся з ними вдома. Але як і раніше бояться залишатися один на один зі мною в кімнаті. Звикають. Поки зі мною на “Ви”.

День 4
Ніяк не можу знайти мотивацію до дії. Попросив дружину, щоб вона на мене накричала. Накричала. Пішов викидати сміття і переклеїв шпалери в дитячій. Але все-одно не те. Брак адреналіну …

День 5
Прокидаюся ночами і шукаю підступ. Не може ж бути життя таким спокійним. Немає нарад, інструктажів, розпоряджень, прострочених доповідей. Як світ може існувати без цього? Завтра йду на співбесіду.

День 6
Поступово гоїться виразка, і проходить нервовий тик. Нова робота зовсім інша. Не розумію, як можна працювати всього лише 8 годин на день, замість 16-ти годин раніше. Затримуватися на роботі не дають – виганяють додому. Незвично.

День 7
Нарешті я зрозумів, чим відрізняються субота і неділя від інших днів. Виявляється, це вихідні! Ось чого люди їх так чекають. Раніше я так чекав тільки чергового загострення виразки або гіпертонії, щоб в госпіталі відлежатися. Навчився ходити по магазинам. Розслабляє …

День 8
Сьогодні на роботі, дали гроші – аванс, сказали брати через 2 тижні зарплатню. Постало питання, хто на службі забирав мою зарплату? Те, що приходило на карту на службі, може бути тільки авансом.

День 9
Важко вночі засинати. Боюся прокинутися знову військовим. Пару раз вночі схоплювався і тікав з дому з речовим мішком. Дружина молодець – знає де мене потім шукати. Швидко знаходить.

День 10
Приїхали батьки дружини, були здивовані, що дружина, виявляється, не мати одиначка. Діти поступово починають називати мене “татом”. Тиск нормалізувався і зір покращився. Лікуюся в якій хочу поліклініці, а не в якій дозволено.

День 11
По дорозі на роботу побачив військового з рюкзаком на вулиці. За рефлексом побіг його наздоганяти. Наздогнав – згадав, що тепер я цивільний. Поговорили, випили пиво разом.

День 12
Помолодшав років на десять. На роботі нарешті повірили, що фотографія в паспорті – моя. Світ став доброзичливим і світлішим. Життя налагоджується.

День 13
Начальник довго не міг зрозуміти, навіщо я у нього відпрошуватися на вихідні додому (забув, що у цивільних інші правила). Довго не міг повірити, що до понеділка можна спокійно з’їздити до Польщі, і мене за це не покарають.

День 14
Їхав на машині і випадково порушив ПДР. Штраф 240 грн.

День 15
За звичкою пішов до начальника виправдовуватися з приводу порушення ПДР. Був готовий до покарання. Начальник довго не міг зрозуміти, чому я виправдовуюсь, потім поспівчував, дав премію 500 грн. на оплату штрафу і додатковий вихідний, щоб я спокійно з’їздив його оплатив. Не можу у все це повірити. А як же офіцерські збори і громадський осуд?

День 16
На роботі корпоратив. Ніхто не працює, всі відпочивають і випивають. Начальник роздає подарунки. Перший раз в житті я побував на корпоративі. Сподобалося. Чому таких не організовувати на минулому місці? Хоча, уявляю, за скільки інструктажів та зобов’язаннь довелося б розписуватися. Відчуваю себе дикуном.

День 17
Червоний день календаря. У всіх вихідний. Виплатили премію. Навіть не уявляв про існування такого раніше. Сидів півдня в хаті за столом і не міг уявити, що в таких випадках робити треба. Благо, дружина підказала. Пішли з нею на свято.

День 18
Попросили затриматися на роботі. Довго вибачалися. Понаднормові оплатили відразу, потім додому відвезли. Довелося себе вщипнути, чи не сплю.

День 19
Став працювати краще, почали платити більше. Розплакався від подиву.

День 20
Дружина мені вже майже як рідна. За ці 20 днів, ми з нею зблизилися як ніколи – рідні. Діти почали зустрічати з роботи.

День 21
Починається якась ломка за нарадами. Адреналіну немає вже давно, а дуже хочеться. Познайомився з сусідами. Чудові люди. Чому вони ми не помічали один одного попередні 27 років?

День 22
Навчився посміхатися. Спочатку це сталося спонтанно. Приголомшило. Дивлюся комедії і сміюся. Раніше так не вмів.

День 23
Виявляється коли у людини все добре, то бажання  займатися спортом приходить само. Ходжу на стадіон і в басейн. Від колишньої бойової та фізичної підготовки залишилися тільки негативні спогади: важко займатися, коли тиждень спиш по 3-4 години на добу.

День 24
Ходжу вулицями, відчуваю себе вільним птахом. Тривога і панічні атаки, що турбували 27 років, не проявляються вже 2 тижні. Пройшли головні болі.

День 25

Прийшла зарплата. Плакав від щастя. Минуле керівництво погрожувало, що на гражданці(цивілю) заробити неможливо, і я прийду назад до них. Зараз я розумію, як вони можуть щось говорити про цивільну роботу, якщо на ній ніколи не працювали?

День 26
Підвернулася можливість купити квитки за гарячою путівкою в Туреччину. Подзвонив начальнику і без проблем домовився, що відлучуся на тиждень з роботи. На минулій роботі за останні 5 років тільки 4 рази в лікарні лежав, іншого відпочинку не було і не планувалося.

День 27

Турція…

Александр Гром

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: Александр Гром

Читати далі ...

Мотиватори

Заступник командира роти по роботі з особовим складом розповідає солдату-строковику про переваги КОНТРАКТУ до кінця особливого періоду.

Опубліковано

на

Заступник командира роти по роботі з особовим складом розповідає солдату-строковику про переваги КОНТРАКТУ до кінця особливого періоду (військовий гумор)

Читати далі ...

Мотиватори

Марш українських націоналістів став Маршем Нової Армії – Прем’єра відео!

Опубліковано

на

Нашу першу грудневу прем’єру – відео на пісню “Марш Нової Армії” – презентуємо з нагоди Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України!

«Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам’ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті» – ділиться історією створення маршу Олег Скрипка.

 До запису аудіоверсії маршу Олег Скрипка долучив українських рок-музикантів, зокрема, Сергій Василюк Олександр Положинський Олег Фагот Михайлюта (Олег Михайлюта) Sergiy Fomenko Ivan Lenyo Taras Kompanichenko Журавель Юрій Zhuravel Yuriy Sergii Tanchynets Чубай Тарас Сергій Жадан [офіційна сторінка]

Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Кріп знімала творча команда, що започаткували наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.Щиро дякуємо за організацію зйомок Андрій Денисенко та Arislav Pasternak.

Слова Маршу – це видозмінений твір “Зродились ми великої години…” Олеся Бабія. Присвячується усім героїчним хлопцям та дівчатам, які зараз здобувають на фронті нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.
Джерело: Oleg Skrypka

Читати далі ...

Trending