Зв'яжіться з нами

ВПК

ДК “Укробонпром” показав прем’єру свої “перспективні новинки”, які він мав поставити у війська ще в 2015 році

Опубліковано

на

Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман, сьогодні 30 березня, відвідав ДП “Житомирський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укробонпром”, який спеціалізується на виготовленні, модернізації та ремонті бронетехніки, повідомила пресслужба ДК “Укробонпром”.

Володимр Гройсман особисто оцінив новітні розробки, які виготовлені фахівцями “Житомирського бронетанкового заводу”, приділивши особливу увагу програмі глибокої модернізації БМП для Збройних Сил України, яка зараз вийшла на фінальні етапи заводських випробувань (23.02.2015 “Народна Армія”- “У 2015 році Державний концерн «Укроборонпром» здійснить модернізацію БМП-1 та доставить до війська більше 50 одиниць такої бронетехніки, повідомляє прес-служба концерну.”http://na.mil.gov.ua/14405-pyatdesyat-bmp-1-dlya-potreb-oboroni)та програмі ремоторизації та переозброєння БТР-70, який отримав замість застарілої силової установки двигун від американського гіганту General Motors та сучасний бойовий модуль.

Результат пошуку зображень за запитом "БМП-1 з бойовим модулем «Шквал»"

2011р. у Нижньому Тагілі Державний концерн “Укроборонпром” представив БМП-1М з бойовим модулем “Шквал”

“Наш перший пріоритет, наше головне завдання – це розвиток національної економіки, який здійснюється на таких підприємствах, як “Житомирський бронетанковий завод”, де створюється національний продукт. Завдяки тому, що ми зробили чіткий пріоритет на імпортозаміщення, на розвиток промисловості, цей завод отримає замовлення у 2,5 рази більше, ніж у минулому році”, – заявив Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також Прем‘єр-міністр України оглянув виробничі потужності підприємства, які задіяні у створені новітніх БТР-4, що постачаються до Збройних Сил України. А також цехи, де проходить відновлення бронетехніки, що отримала пошкодження у зоні АТО, проходить планові капітальні та регламентні ремонти.

“Сьогодні “Житомирський бронетанковий завод” демонструє успішну роботу на всіх напрямах. Ведуться нові розробки, які дозволяють перетворити ще радянську БМП у надсучасний комплекс озброєння, якісно підвищити бойові властивості БТР-70 та іншої техніки. Колектив заводу у найкоротший строк зміг опанувати та розгорнути виробництво корпусів для БТР-4. За час АТО житомирські зброярі здійснили 128 виїздів до наших військових для надання допомоги та ремонту техніки прямо у “полі”, не говорячи вже про сотні одиниць озброєння, які були виготовлені у цехах заводу та відновлені під час планових ремонтів”, – підкреслив очільник Концерну Роман Романов.

“Зараз ми наполегливо працюємо над кількома важливими проектами, серед них вже публічними стали два. Перший – це глибока модернізація БМП до рівня сучасної бойової машини. Вона оснащена німецьким двигуном, тепловізором, додатковим захистом, новітнім бойовим модулем з цілим арсеналом озброєння від автоматичної гармати до високоточного ракетного озброєння. Другий – підвищення бойових властивостей БТР-70, який отримає американський двигун General Motors, додатковий захист та нове озброєння у вигляді бойового модулю “Шквал”.

Пов’язане зображення

БТР-70

Результат пошуку зображень за запитом "КБА-105 «Шквал»"

Бойовий модуль “Шквал”

У порівняні зі старою версією, потужність силової установки зростає більше ніж на 10%, броньований захист стане відповідати стандарту НАТО STANAG-4569 Level 2, а замість двох кулеметів 14,5-мм та 7,62-мм калібрів з‘явиться повноцінне сучасне озброєння у вигляді 30-мм автоматичної гармати, протитанкових ракет “Бар‘єр”, автоматичного гранатомету та кулемету”, – розповів в.о. директора ДП “Житомирський бронетанковий завод” Михайло Мосін.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції. *Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело:http://ukroboronprom.com.ua

ВПК

Світовий продаж зброї зріс на 10%: які країни експортують найбільше

Опубліковано

на

У світі в 2013-2017 роках продано на 10 відсотків більше зброї.

Про це це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на оприлюднений у понеділок, 12 березня, звіт Стокгольмського інституту проблем миру (SIPRI).

Продаж зброї в світі в 2013-2017 роках збільшився загалом на десять відсотків у порівнянні з періодом 2008-2012 років. Про це це йдеться в оприлюдненому в понеділок, 12 березня, звіті Стокгольмського інституту проблем миру (SIPRI). Найбільшими світовими експортерами зброї є США, Росія, Франція, Німеччина і Китай.

За останні п’ять років США наростили поставки озброєнь майже на чверть і зараз сконцентрували майже 34 відсотки світового продажу. Вашингтон постачав зброю в 98 країн, майже половина надійшла в країни Близького Сходу.

“Ґрунтуючись на угодах, підписаних під час правління адміністрації Обами, обсяг поставок озброєнь США в 2013-17 роках досяг найвищого рівня з кінця 1990-х”, – констатує директорка програми озброєнь і військових витрат SIPRI Од Флеран.

Другий експортер зброї в світі, Росія, значно відстає від США – зараз її частка в світових продажах зброї складає 22 відсотки. Третій експортер – Франція – збільшила продажі за останні роки на 27 відсотків і зараз контролює 6,7 відсотка світовогу продажу. А от четвертий – Німеччина – навпаки, скоротила на 14 відсотків.

За останні п’ять років більшість держав на Близькому Сході безпосередньо брали участь в насильницьких конфліктах. Через це імпорт озброєнь державами в цьому регіоні збільшився на 103 відсотки. Активніше всього в світі скуповували зброю Індія, Саудівська Аравія, Єгипет і ОАЕ.

“США і європейські держави поки ще залишаються основними постачальниками зброї в регіон. 98 відсотків обсягу імпорту Саудівської Аравії припало на США і європейські держави”, – говорить старший науковий співробітник програми озброєнь і військових витрат SIPRI

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. 

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

ВПК

Гідроакустична станція «Тронка» цьогоріч надійде на озброєння нашого флоту

Опубліковано

на

Для ефективного моніторингу підводної обстановки та виявлення диверсійних сил противника в Україні розроблено нові гідроакустичні засоби

Фізико-географічні особливості північно-західної частини Чорного моря, а це відносно невеликі глибини (100–120 м), дають змогу підводним човнам противника малої водотоннажності підходити до стратегічних інфраструктурних об’єктів України.

До анексії Криму ми могли висвітлювали підводну обстановку значно більшими силами, оскільки в нас були мисливці за підводними човнами — корвети «Тернопіль», «Луцьк» і «Хмельницький». Сьогодні лише один корабель флоту оснащено гідроакустичною апаратурою для пошуку підводних об’єктів. Тільки фрегат «Гетьман Сагайдачний» може повноцінно здійснювати протичовновий дозор, але переважно тоді, коли він патрулює в морі, тобто епізодично. Крім того, Росія активно розвідує близьку морську зону й територіальне море України, зокрема з використанням сил спеціального призначення. ЧФ отримав на озброєння два нових швидкісних катери типу «Раптор», які призначено для прихованої доставки груп диверсантів на узбережжя. Не виключено, що вищезгадані плавзасоби може бути застосовано проти нас. Тому на ці загрози треба адекватно реагувати.

У перспективі система висвітлення підводного простору ввійде до новоствореної Єдиної національної системи відображення морської обстановки, робота над якою вже триває. Саме туди надходитиме весь потік інформації як із корабельних гідроакустичних засобів, так і з гідроакустичних станцій, які працюватимуть поблизу берегової лінії.

Ігор Фалєєв, представник Державного підприємства «Київський науково-дослідний інститут гідроприладів»:

— Україна має сучасні розробки у сфері радіо- та гідроакустики, зокрема станцій спеціального й протидиверсійного призначення «Олімп 3К», «Олімп-1», «Тронка», які мають міжнародний попит. Ці станції може бути використано для потреб технічного переоснащення Військово-Морських Сил України та Морської охорони ДПСУ. Напрямок швидко розвивається за рахунок упровадження нової елементної бази та принципів управління й контролю, що дає змогу в рази зменшити масу станцій і надати їм принципово нові бойові можливості, зокрема за рахунок прихованого транспортування до заданого району підводними роботами.

За задумом моряків, система вирішуватиме завдання щодо висвітлення даних про поточну підводну обстановку (пошук та ідентифікація підводних човнів, засобів доставки диверсійно-розвідувальних груп, інших малорозмірних цілей, включно з бойовими плавцями). Програма дозволить здійснювати розрахунково-аналітичну роботу. На основі отриманих даних моряки виконуватимуть тактичні розрахунки, розроблятимуть план протидії відповідним силам і засобам противника.

Нині в Україні для ефективного моніторингу підводної обстановки та виявлення диверсійних сил противника розроблено нові гідроакустичні засоби та станції. Вони спроможні здійснювати спостереження прибережних районів територіального моря, акваторій військово-морських баз і портів, стоянок торговельних суден і кораблів на рейдах. Це насамперед сучасна гідроакустична станція протидії диверсійним силам і засобам «Тронка», яку розробив персонал ДП «Київський науково-дослідний інститут гідроприладів».

Ця гідроакустична станція є пересувною. Вага її — 40 кг, тому станцію можна легко занурити в акваторію порту або розмістити поблизу сторожового корабля ВМС. Станція дуже ефективна, водночас принцип її роботи доволі простий. Вона в автоматичному режимі виявляє й супроводжує підводні об’єкти. Приміром, бойового плавця без спорядження або з аквалангом закритого типу станція «Тронка» може запеленгувати на відстані понад 500 м. З аквалангом відкритого типу — на відстані близько 900 м. А виявити диверсантів, яких доставили на надмалих плавзасобах, може й на дистанції 1000 метрів. На моніторі приладу є змога спостерігати за виявленими об’єктами, наприклад, з якою швидкістю рухаються підводні апарати. Також за допомогою вимірювання розподілу швидкості звуку на глибині можна навіть спрогнозувати дії диверсантів. Програмне забезпечення станції дозволяє задокументувати всю інформацію про підводну обстановку. Робоча глибина — до 50 м. Станція працює навіть під час трибального шторму.

Іще одна перспективна розробка українських винахідників — станція «Олімп 3К». Вона за своїми тактико-технічними характеристиками потужніша за «Тронку». Передає інформацію в режимі онлайн. З урахуванням гідрологічних умов моря та глибини занурення станція спроможна виявити підводний або надводний об’єкт на дистанції до 10 км. Вона мобільно розгортається, фіксує шум від гвинтів підводного човна навіть на глибині до 200 м. Практично безпомилково може ідентифікувати підводні цілі та класифікувати їх, навіть якщо в заданому районі перебуває підводний човен із трьома-чотирма надводними кораблями або цивільними суднами. Єдине що — станція може не розпізнати малорозмірні цілі, приміром, ворожу субмарину, яка має менше як тисячу тонн водотоннажності.

Віталій ПАНЧИШИН, «Народна армія»

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://na.mil.gov.ua/

Читати далі ...

Trending