До цього часу проект “Стіна” був профінансований на 15% від загальної потреби, – Держприкордонслужба

Державна прикордонна служба України розраховує витратити на проект “Стіна” в 2017 році близько 500 млн грн, заявив голова відомства Петро Цигикал.

“На сьогодні за 2015-2016 роки ми отримали 600 млн грн, це близько 15% від загальної потреби. Планом передбачалося виділення на цей період уже 2,194 млрд грн. У 2017 році на проект було виділено 200 млн грн, плюс зміни до бюджету додали ще 300 млн грн. Загалом ми очікуємо цього року 500 млн грн, що становить 55% від коштів, необхідних лише на цей рік”, – сказав П.Цигикал в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, є суттєве недофінансування цього проекту, відповідно, сповільнюється і проведення робіт на місці. “Якщо говорити про те, що вже зроблено, то облаштовано 274,6 км протитанкових ровів, 47,1 км контрольно-слідових смуг, 84 км огорож, 179,9 км рокадних доріг”, – сказав голова Держприкордонслужби.

П.Цигикал нагадав, що згідно з проектом йдеться про кордон із РФ у Харківській, Чернігівській і Луганській областях. За його словами, до кінця поточного року планується завершити роботи в Харківській області.

Повний текст інтерв’ю з П.Цигикалом буде оприлюднено на сайті агентства “Інтерфакс-Україна”.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: http://ua.interfax.com.ua/news/general/

Related posts