Зв'яжіться з нами

ВПК

Життя піхотного тактичного комплексу “Хищник (Predator)”

Опубліковано

на

Висока маневреність, широке застосування тактичних груп і сил спеціального призначення – характерні риси сучасних військових конфліктів. Бойові дії російсько-української війни (АТО) на сході України – ще одне підтвердження цієї тенденції. Для підвищення ефективності малих підрозділів необхідні нові технічні рішення. Серед цікавих вітчизняних пропозицій – ініціативні розробки Харківського заводу засобів індивідуального захисту.

На виставковому стенді «Ліги оборонних підприємств» на збройовій виставці в Туреччині були представлена ​​продукція харків’ян, яка вже використовується бійцями спецпідрозділів Збройних сил і Національної гвардії України в ході російсько-української війни (АТО). Особливий інтерес у відвідувачів викликав тактичний комплекс “Хищник (Predator)”, який призначений для оснащення кулеметників. Він забезпечує безперебійне живлення зброї боєприпасами з контейнера, який кріпиться за спиною кулеметника. “Хищник (Predator)”, за твердженням розробників, незамінний при виконанні рейдових завдань і в ближньому бою, де потрібна висока щільність вогню. Комплекс дає бійцю можливість вільно пересуватися і утримувати зброю на напоготові, тривалий період вести контрольований вогонь, не витрачати час на перезарядку стрічок.

Комплекс складається з розвантажувальної системи для перенесення, нейлонового рюкзака і короба з композитних матеріалів, стрічкопровода для подачі боєприпасів в різних положеннях, систем швидкого скидання (повне скидання – 4 сек.).

170908 02

Комплекс може використовуватися для забезпечення безперебійного живлення кулеметів у калібрах 7,62 або 5,56. “Хищник (Predator)” адаптивний як під кулемети радянської розробки, так і під західні зразки. Зокрема, це ПК / ПКМ, Negev / Форт 401, Mark 46, Mark 48, M240, M249. Максимальна кількість боєприпасів, що вміщає в контейнер “Хищник (Predator)” – 550-650 штук в залежності від калібру. Маса конструкції без боєприпасів – 8 кг. Тактична система може використовуватися спільно з бронежилетом будь-якого класу захисту.

Для зменшення вагового навантаження на бійця розробники Харківського заводу засобів індивідуального захисту пропонують ще одну новинку – пластикову кулеметну стрічку, яка здатна зменшити вагу спорядженого комплекту “Хищник (Predator)” в 6 разів. Також ця стрічка може без обмежень застосовуватися кулеметниками і інших штатних армійських підрозділів. В Україні пластикову стрічку в обмежених кількостях постачають до військових частин і спецпідрозділів, перевіряють в умовах критичних температур. Для масового переходу на пластикову стрічку необхідно переконати військових в тому, що вона анітрохи не поступається металевій.

170908 03

У зону АТО вже відправлено понад 40 “Хищник (Predator)”. Конструкція постійно вдосконалюється. На виставці в Туреччині була представлена ​​четверта модифікація піхотного тактичного комплексу, яка зацікавила одну з італійських компаній. Запропоновано використовувати “Хищник (Predator)” в парі з екзоскелетом італійської розробки.

У “Хищник (Predator)” врахований досвід розробки зарубіжних аналогів. У США представлені схожі за конструкцією комплекси TMIL Systems PRIME, The TYRTactical MICO, вартість яких близько $ 4000. У РФ компанією FRONT просувається кулеметний комплекс «Скорпион» (вартість близько 42 тис.рублів). Вартість українського “Хищник (Predator)” для експорту – в два рази нижча, ніж американських виробів. Для внутрішнього споживання вартість формується з урахуванням обсягу продукції, що виготовляється серії і рівня рентабельності (54 тис. грн. – https://rarog.net.ua/p108998455-ptk-hischnik-versiya.html).

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://defence-ua.com/

Продовжити читання ?
Реклама
2 Коментарів

2 Comments

  1. Аскольд

    09.09.2017 при 05:31

    хищник ?. Чому не Хижак?.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВПК

Dubai Airshow 2017 – підготовка до серійного виробництва АН-132, фурор АН-70 та інші стратегічні домовленості підприємств “Укроборонпрому”

Опубліковано

на

ДК “Укроборонпром” представив останні досягнення авіабудівного кластеру на міжнародній виставці Dubai Airshow 2017, яка проходила у Об’єднаних Арабських Еміратах з 12 по 16 листопада.

На цій виставці був досягнутий цілий ряд стратегічних домовленостей з міжнародними партнерами, які забезпечать розвиток авіабудування України. А військово-транспортні літаки Ан-132D та Ан-70 від ДП “Антонов”, що входить до складу “Укроборонпрому”, привернули максимальну увагу партнерів, потенційних замовників та експертів своїми можливостями.

Загалом, на виставці свою продукцію та послуги представили 9 підприємств “Укроборонпрому”: ДП “Антонов”, ПАТ “НВО Київський завод автоматики”, ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”, ДП “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, ДП ДГЗП “Спецтехноекспорт”, ДП ДЗТІП “Промоборонекспорт”, ДП “Українська авіаційна транспортна компанія”. Фахівці підприємств провели більше 130 зустрічей з іноземними партнерами для встановлення взаємовигідних партнерських відносин та започаткування спільних проектів.

Ан-132D готується до серії

Під час виставки Ан-132D, який є  першим літаком “Антонова” без російських комплектуючих та є зразком міжнародної кооперації України зі світовими гігантами авіабудування, здійснив серію демонстраційних польотів.

Українські пілоти бездоганно продемонстрували можливості Ан-132D, який виконував фігури вищого пілотажу: крени, гірки та круті розвороти. А на останок – видовищну посадку “по афганські”, коли літак сідає по крутій глісаді, що вимагає найвищої майстерності пілотів та високих характеристик літака.

Під час Dubai Airshow 2017 ДП “Антонов” уклало домовленості з партнерами з Об’єднаних Арабських Еміратів щодо постачання складових, організацію коопераційного виробництва та навчання технічного персоналу для реалізації фінальної частини програми Ан-132.

Окрім того, практична реалізація програми зі створення Ан-132D стала беззаперечним доказом можливостей українського авіабудування та результативності міжнародного взаємовигідного партнерства.

Ан-70 позбавиться російський деталей  

Завдяки досягнутим під час виставці домовленостям, наступним літаком, який буде створений у тісній міжнародній кооперації стане модернізований Ан-70. Цей унікальний за своїми характеристиками літак отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей.

Про відповідну готовність взяти участь у модернізації літака, під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини. Завдяки цій модернізації планується розширити унікальні характеристики літака.

Враховуючи те, що у 2015 році Ан-70 було прийнято на озброєння Збройних сил України, модернізація цього літака є одним з найважливіших завдань, яке дозволить значно розширити мобільність та боєздатність українських захисників.

ХДАВП буде врятовано

Оголошений ДК “Укроборонпром” у березні 2017 року пошук партнера для “Харківського державного авіаційного виробничого підприємства”, завершився підписанням домовленості щодо інвестування $150 млн силами американської компанії Oriole Capital Group.

Oriole Capital Group, як проектна компанія SPV, була створена саме для реалізації цього конкретного проекту і її задачею є акумуляція ресурсів від різного типу інвесторів, фондів та загальний менеджмент проекту.

У відповідності до проекту, на харківському підприємстві буде відновлено серійний випуск літаків Ан-74 у різних модифікаціях, які будуть вироблятися з широким залученням сучасної передової авіоніки від провідних іноземних виробників.  У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства. У свою чергу, будь яке відчуження активів підприємства заборонена законом та неможлива.

Цей проект є критично важливим для “Харківського державного авіаційного виробничого підприємства”, який зараз знаходиться у процедурі банкрутства з боргами понад 3 млрд грн.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

ВПК

Показове тестування можливостей АН-132D (ВІДЕО)

Опубліковано

на

На базі льотних випробувань АНТК ім. Антонова на аеродромі у Гостомелі відзнято показове випробування можливостей АН-132D. Всі дії проводилися на швидкість, щоб отримати загальний показник у зручності посадки та висадки десанту.

Продемонстровано завантаженя платформи з вантажем, розташування десанту, парашутистів та поранених на спеціальних ношах, загрузку армійського автомобіль типу “Humvee”.

Під час підйому на літак багатоцільового армійського позашляховика “Humvee” була випробувана підйомна система з лебідкою встановлена у вантажній кабіні літака.

 Загалом на наземних випробуваннях з завантаження до літака різної номенклатури вантажів, літак АН-132D підтвердив свої раніше заявлені якості з вмісткості вантажної кабіни.
*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.
Джерело:  http://uprom.info/

Продовжити читання ?

ВПК

Ударний дрон від турецької компанії Vestel Defense Industry

Опубліковано

на

Турецька компанія Vestel Defense Industry презентувала свій новий безпілотник. 15 листопада, портал defensenews.com повідомив про те, що в рамках виставки Dubai Airshow, що проходить в ці дні в Дубаї, відбулася перша публічна демонстрація ударного дрону Karayel-SU.

Компанія Vestel Defense Industry вже поставляє безпілотники Karayel турецькій армії. За словами розробників, розвідувальні версії дрони налітали вже 3000 годин і відмінно зарекомендували себе. Розробка ударної версії безпілотника Karayel стартувала на початку цього року.

Результат пошуку зображень за запитом "Karayel-SU"

Нова модифікація отримала назву Karayel-SU і відрізняється від базової версії збільшеним розмахом крила, підвищеною вантажопідйомністю і наявністю чотирьох точок для підвіски озброєнь. Так, якщо Karayel- «розвідник» має крило з розмахом 10,5 м і може нести розвідувальне обладнання масою до 50 кг, то ударна версія має крило в 13 м і може нести до 120 кг корисного навантаження.

На виставці Dubai Airshow новий дрон презентувався з макетами «розумних» бомб MAM-L і MAM-C виробництва компанії Roketsan. За словами розробників, безпілотник може перебувати в повітрі до 20 годин і підніматися на висоту до 5,5 км. Представники Vestel Defense Industry заявляють, що з Міноборони ОАЕ вже підписаний меморандум на локалізацію виробництва Karayel-SU на території цієї країни.

 Нагадаємо, що на території льотно-випробувальної бази ДП “Антонов” (селище Гостомель Київської області), 8 листопада відбувся перший демонстраційний політ вітчизняного тактичного безпілотного літального апарату (БПЛА) “Горлиця”.

Безпілотник завдовжки 4,4 м, розмах крил – понад 6,7 м, заввишки – 1,5 м, злітна вага – 200 кг. Він може витримувати навантаження в 50 кг та літати зі швидкістю 150-180 км/год до 1050 км на висоті 2400 м.

Результат пошуку зображень за запитом "горлиця безпілотник"

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending