Зарплатня військовослужбовців. Чому бійці так зраділи заяві Турчинова?

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що зарплатня українського військовослужбовця має відповідати стандартам НАТО. Що, мовляв, депутатам у затишному Києві змогли підвищити виплати, а бійцям в окопах та й загалом – ні.

“У 2015 році було ухвалене важливе рішення щодо підвищення фінансування ЗСУ, зокрема, визначено мінімальне грошове забезпечення для солдат-контрактників у 7000 гривень на місяць. Це фактично дало змогу створити контрактну професійну армію. Але проблема в тому, що зараз вже друге півріччя 2017 року, а ситуація з фінансовим забезпеченням військових практично не змінилась”, – йдеться у заяві секретаря РНБО.

Тож скільки отримують солдати і генерали, і наскільки вагомі у перерахунку на зарплату їхні військові звання та роки, присвячені армії? Отаку інфографіку наводять у Генеральному штабі за 2016 рік.

Заробітна плата військовослужбовця і її обчислення має декілька складових. Перша – оклад за військове звання (ОВЗ, тобі платять відповідну суму за відповідне звання) + посадовий оклад (ПО, тобі платять відповідну суму за відповідну посаду) + надбавка за вислугу років (НВР, чим довше служиш, тим вона більша) + надбавка за виконання особливо важливих завдань (НВОВЗ) + премія (найцікавіший і найзаплутаніший момент, про нього згодом) + щомісячна додаткова грошова винагорода (ЩДГВ, це 60% від суми усього перерахованого).

Тобто, щоб визначити, яка у конкретного військовослужбовця зарплата, фінансисти вдаються до цієї страшної формули. (Про одноразові грошові виплати теж не говоримо, акцентуємо лише на тому, що фактично має армієць щомісяця.)

ОВЗ+ПО+НВР+ НВОВЗ+ЩДГВ = ЗП

Ну і ще можливі одноразові виплати за різні заслуги, але ми їх випустимо з уваги.

Для чого я нецікаво все це розписую? Виходить, у зарплаті єдина НЕстала частина – це премія. Вона може коригуватися, вона є дисциплінарним інструментом, але не тільки. Пройдемося по всіх складових нарахування ЗП.

Оклад за військовим званням або “різниця в 100 гривень”

Пан Турчинов вказує на такі цифри: “Посадовий оклад керівника департаменту центрального органу виконавчої влади – 9115 гривень, доплата за ранг – 800 гривень. А у комбрига посадовий оклад – 1200 гривень, а за оплачене кров’ю звання полковника він отримує додатково ще “аж” 135 гривень. До речі, навіть оклад державного службовця нижнього рангу (спеціаліста), який працює в центральних органах виконавчої влади, значно перевищує оклад бойового комбрига та складає 4200 гривень”.

Ось дані по всіх званнях і відповідних їм посадових окладах. Розрив між молодшим лейтенантом і генералом армії України, як бачимо, 55 грн.

Військові званняРозмір окладу (грн)
Молодший лейтенант105
Лейтенант110
Старший лейтенант115
Капітан120
Майор125
Підполковник130
Полковник135
Генерал-майор140
Генерал-лейтенант145
Генерал-полковник150
Генерал армії України160

 

Особи рядового, сержантського та старшинського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби)

Військові званняРозмір окладу
Солдат30 грн
Старший солдат35 грн
Молодший сержант40 грн
Сержант45 грн
Старший сержант50 грн
Старшина55 грн
Прапорщик60 грн
Старший прапорщик65 грн

 

Тепер подивимося, скільки платять за посади у ЗСУ. Розрив між командиром взводу і командувачем військ ОК – 1000 грн. 

ПосадиРозмір окладу у гривнях
Командир взводу750-850
Командир роти950-1050
Командир батальйону1000-1100
Командир полку1050-1150
Командир бригади1150-1200
Командувач військ ОК2000-2140

 

Вислуга років. Щоб порахувати вислугу років у гривнях, треба х%/100% помножити на (суму посадового окладу + оклад за військове звання)

Вислуга роківРозмір надбавки
1-25%
2-510%
5-1020%
10-1525%
15-2030%
20-2535%
25 і більше40%

 

Надбавка за виконання особливо важливих завдань. Тут все відносно просто – це 50% від суми усього перерахованого.

0,5* (ОВЗ + ПО + НВР) і маємо надбавку у гривнях.

Усі ці складові є сталими. Але відповісти на питання, скільки отримують майори в ЗСУ, не можна: можна вирахувати приблизно від і до.

Премії

Рахувати премії найважче. І я не зможу тут описати цей процес, а якщо й опишу, все одно не буде зрозуміло:

Премія = % за тарифним розрядом від посадового окладу (ПО).

Це тарифні розряди для посад рядового, сержантського і старшинського складу

Тарифний розрядРозмір премії
I680%
II680%
III630%
IV580%
V540%
VI515%
VII485%
VIII470%
IX455%
X425%

Для офіцерів дещо інакше.

Максимальний розмір їхнього посадового окладу, визначений у штаті (грн.)Розмір премії (% від ПО)
До 1000 включно450%
Від 1001 до 1100 включно435%
Від 1101 до 1200 включно400%
Від 1201 до 1600 включно380%
Від 1601 і вище350%

Тарифний розряд зазначається у штаті військової частини. Розміри посадових окладів для кожного військовослужбовця визначає командир військової частини.

Командир уже сам визначає, де ставити кому у “стратити не можна помилувати”. Може накласти стягнення, може дати максимальний розмір премії.

Винагороди учасникам АТО

Із першого квітня ті військовослужбовці, котрі перебувають на передовій (відстань до противника також визначена), отримують 7500 на місяць, в інших місцях дислокації в межах району проведення АТО – 3500 грн.

А тепер емоції

Після заяви Олександра Турчинова я поцікавилася думкою кількох начфінів у бойових і небойових підрозділах. Думки не розділилися: всі не тільки хочуть вищих зарплат, а й справедливого нарахування щодо військових звань і того, скільки часу людина присвятила службі та що вона на тій службі робила.

“Система нарахування ГЗ дуже складна і застаріла. Відповідно людям неможливо адекватно роз’яснити, що до чого, через це і виникає безліч проблем і скарг на гарячі лініі. Цю систему треба максимально спрощувати, може, наші мужі дойдуть до цього”, – сказав один начальник фінансово-економічної служби в одному з підрозділів ЗСУ.

“Те, що можна зробити, то дуже просто, хоч і довго: наприклад, залишаємо звання, оклад, вислугу, решту скасовуємо, крім премії (командиру все одно треба залишити інструмент покарання за дисципліну), і застосувати відповідні коефіцієнти, але для кожного підрозділу вони не можуть бути типовими… А документообіг… Це ж взагалі! Платимо шалені гроші з бюджету на утримання роздутих до неможливого управлінь, департаментів, служб, відділів, управлінь в управліннях тощо, а замість цього могли б розробити нормальне програмне забезпечення, ввести в штат нормальних айтішників, сисадмінів і операторів, і це все окупилось би за півроку, тому що всі ці управління не потрібні будуть!!!”, – розповідає інший.

“Бійці, які будуть отримувати хоча би 15 тис., більше ні про що не думатимуть, аніж про службу. Це вони щойно сказали. І різниця в зарплатах має бути не в 700 грн., а в 3-5 тис. Для чого набирати нові обов’язки і відповідальність (у тому числі матеріальну), якщо можна відповідати тільки за себе і отримувати на 500 грн. менше”, – розповідає командир підрозділу.

“Комвзводи отримують по 9500. Людина, яка просиділа за партою навіть не у військовому інституті!!! А гуляв собі і ходив на військову кафедру через раз! А є полковники, у яких за плечима такі біографії, та вони дві такі АТО пройшли! І отримують по 12-14 тис.”, – обурюється військовик.

То що ж пропонував Турчинов?

Підвищити посадовий оклад і доплату за військове звання. Перше підвищило би рівень заробітної плати в армії в принципі. А друге збільшило би розрив між сумами, які щомісяця отримують лейтенант і генерал.

“Для порівняння: сукупний місячний дохід із преміями, надбавками і бойовими виплатами командира бригади полковника, який воює на передньому рубежі, в середньому становить 19 500 грн”, – зазначив секретар РНБО.

“Але от обов’язків у комбрига буде більше, ніж у інших. А грошей не набагато більше. І яка мотивація кар’єрного зростання?”, – коментує слова Турчинова один з бійців підрозділу ЗСУ.

Також додам, що військовослужбовці не можуть працювати паралельно на іншій роботі, хіба що нелегально. Тому, як кажуть, маємо те, що маємо.

Автор: Ірина Сампан – журналіст, головна редакторка військового радіо Міноборони Армія FM.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://ua.112.ua/statji/

Related posts