Зв'яжіться з нами

Новини

Збільшення грошового забезпечення в армії 2018 не відбудеться: телеграма Полторака. ДОКУМЕНТ

Опубліковано

на

Міністерство оборони України розіслало роз’яснення керівникам структурних підрозділів апарату МО і Генерального штабу про виконання порядку нарахування грошового забезпечення військовослужбовців з 1 січня 2018 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з документом “з 1 січня 2018 року виплачувати оклади за військовими званнями, посадові оклади, надбавку за вислугу років, інші щомісячні та одноразові додаткові види грошового забезпечення відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 р № 1294 “Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу” та Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженої наказом Міністра оборони України від 11.06. 2008 року № 260″.

Також в документі зазначається, що з 2018 року необхідно виплачувати “щомісячну премію у розмірах, визначених рішеннями Міністра оборони України від 15.02.2017 № 1223/з/12, від 13.03.2017 № 4512/з та від 08.08.2017 №1223/з/79; щомісячну надбавку за виконання особливо важливих завдань (у відсотках від посадового окладу, окладу за військове звання і надбавки за вислугу років) всім військовослужбовцям у розмірі 50 відсотків; щомісячну додаткову грошову винагороду в розмірі 60 відсотків місячного грошового забезпечення усім військовослужбовцям”.

Нагадаємо, що раніше міністр соцполітики України Андрій Рева заявив, що постанова Кабміну 704 виконуватиметься з 1-го січня де-факто в частині розмірів грошового утримання для діючих військовослужбовців. Однак структура грошового утримання, передбаченого 704-ю постановою буде введена пізніше, після прийняття нового закону про пенсійне забезпечення військовослужбовців.

27 грудня Кабінет міністрів вніс зміни до постанови “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”, яким відклав введення в дію документа до 1 січня 2019 р.

Грошове забезпечення військових і співробітників силових органів складається з основних і додаткових виплат. До основних виплат належить посадовий оклад, доплата за військове (спеціальне) звання і вислуга років. До додаткових виплат належать премії, надбавки й іншого роду доплати.

Збільшення грошового забезпечення в армії 2018 не відбудеться: телеграма Полторака 01

Далі подаємо повний текст документа

ТЕЛЕГРАМА

Заступникам Міністра оборони України, начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України, командувачам видів, Високомобільних десантних військ, Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, керівникам структурних підрозділів апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

З метою належного соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил України протягом 2018 року
ВИМАГАЮ:
1. З 1 січня 2018 року виплачувати:
оклади за військовими званнями, посадові оклади, надбавку за вислугу років, інші щомісячні та одноразові додаткові види грошового забезпечення відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 р № 1294 “Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу” та Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженої наказом Міністра оборони України від 11.06. 2008 року № 260;

щомісячну премію в розмірах, визначених рішеннями Міністра оборони України від 15.02.2017 № 1223/з/12, від 13.03.2017 № 4512/з та від 08.08.2017 №1223/з/79;

щомісячну надбавку за виконання особливо важливих завдань (у відсотках від посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років) усім військовослужбовцям у розмірі 50 відсотків;

щомісячну додаткову грошову винагороду в розмірі 60 відсотків місячного грошового забезпечення усім військовослужбовцям.

  1. Рішення про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймати виключно в межах доведених граничних обсягів видатків та отриманих асигнувань на відповідний місяць.

Граничні обсяги видатків для виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань визначати з розрахунку погодженого місячного фонду грошового забезпечення на 2018 рік (без урахування винагород та одноразових видів грошового забезпечення), необхідного для утримання 10% спискової чисельності військовослужбовців.

  1. Телеграму довести до кожної окремої військової частини (установи, організації, закладу) та встановити контроль за її виконанням.

Міністр оборони України С.Т. Полторак

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело: https://ua.censor.net.ua/p3048078

Новини

Кабмін підвищує пенсії військовослужбовцям

Опубліковано

на

Кабінет міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня в середньому на 1,5 тис. грн.

Рішення представив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Гройсман наголосив, що рішення не потребує внесення змін у чинне законодавство і воно буде в силі до моменту напрацювання та ухвалення відповідного законопроекту, який сьогодні обговорюється на різних майданчиках.

“Ми розпочали дискусію про пенсії військовослужбовцям восени. Це надзвичайно важливий закон, який встановлює справедливість щодо військових. Я обіцяв з 1 січня підвищити пенсії, і я пам’ятаю про це. Але дискусії щодо проекту закону тривають. І вони можуть тривати місяць і два. Я пам’ятаю, що обіцяв. Тож сьогодні ми приймаємо рішення про підвищення пенсій для військовослужбовців – у середньому на 1,5 тис. грн. Нарахування розпочнуться з сьогоднішнього дня”, – сказав Гройсман.

Глава уряду повідомив, що рішення було напрацьовано спільно фахівцями Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики та Мінфіну.

“Рішення ухвалено, і процес розпочнеться. А тим часом я закликаю всі сторони працювати над тим, аби винайти новий закон, який відновить соціальну справедливість щодо військовослужбовців”, – додав Прем’єр-міністр.

Департамент фінансів Міністерства оборони України виявив низку недоліків у новій системі нарахування пенсій військовослужбовцям. За змінами, які запропонувало Міністерство соцполітики, військові, звільнені 2015 року, отримуватимуть пенсію на 15% нижче, ніж звільнені 2014-го з однаковими званнями і вислугою років.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. 
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-society/

Читати далі ...

Новини

Білорусь не може брати участі в миротворчій місії ООН на Донбасі, – МЗС України

Опубліковано

на

Білорусь не може брати участь у миротворчій місії ООН на Донбасі, оскільки є членом Організації Договору з колективної безпеки (ОДКБ). Про це повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції України Олена Зеркаль в ефірі “5 каналу”.

“Наскільки я знаю, Білорусь не вийшла з ОДКБ і є членом цієї організації. А якщо ми виключаємо НАТО, то дуже логічно, щоб ми не говорили, що країни ОДКБ теж беруть участь в місії”, – зазначила Зеркаль.

Зеркаль також прокоментувала переговори про миротворчої місії. Зокрема, вона підкреслила, що “ДНР” і “ЛНР” не є сторонами переговорів, тому зусилля України та її західних партнерів спрямовані на те, щоб дати РФ зрозуміти, що “грати за їх правилами ніхто не буде”.

Організація договору з колективної безпеки (ОДКБ, “Ташкентський договір”) – військово-політична міжнародна організація, в яку входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикістан.

Організація договору з колективної безпеки (ОДКБ, “Ташкентський договір”) – військово-політична міжнародна організація, в яку входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикістан. Організація розглядається як головний міждержавний інструмент, покликаний протистояти регіональним викликам і загрозам військово-політичного і військово-стратегічного характеру, включаючи боротьбу з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин.

Раніше глава МЗС Білорусі заявив про готовність країни відправити білоруських миротворців на Донбас. У листопаді міністр Макей в Москві робив подібну заяву про миротворців.

Нагадаємо, що Білорусь не підтримала резолюцію ООН щодо анексованого Криму і  є союзною державою Росії – конфедеративний союз Російської Федерації та Республіки Білорусь з поетапно організовуваним єдиним політичним, економічним, військовим, митним, валютним, юридичним, гуманітарним та культурним простором.

У вересні президент РФ Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН пішла би на користь вирішенню конфлікту на сході України. Він висловився за те, щоб миротворчі війська розміщувалися на лінії зіткнення сторін і “ні на яких інших територіях”. Водночас Україна з партнерами наполягає, що миротворці мають перебувати на всій окупованій території, включаючи неконтрольовану частину державного українсько-російського кордону.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. 
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://ua.112.ua/polityka/

Читати далі ...

ВПК

Армія Китаю отримала новий винищувач-невидимку

Опубліковано

на

Китайський винищувач-невидимка Chengdu J-20 ( Цзянь-20 (J-20), також називають «Чорний орел») четвертого (за китайською номенклатурою) або п’ятого покоління (за західною) надійшов на бойове чергування в підрозділи військово-повітряних сил країни.

Ця країна за останні роки зробила дійсно вражаючий ривок вперед, і якщо раніше ця країна в основному займалася копіюванням іноземних зразків озброєння, то сьогодні КНР цілком здатна сама виробляти техніку найвищого класу.

Представник ВПС Китаю Шень Цзіньке заявив, що новий китайський винищувач допоможе “підвищити рівень безпеки повітряних кордонів КНР”, повідомляє агентство Сіньхуа.

За його словами, з надходженням винищувачів Цзянь-20 в бойові підрозділи, ВПС домоглися стабільного прогресу в підготовці пілотів.

Як заявив Шень Цзіньке, винищувачі Цзянь-20 грали важливу роль в навчаннях Red Sword – 2017 і “заклали фундамент для зміцнення бойової здатності нового типу ВПС”. Про те, скільки нових винищувачів отримали китайські ВПС, не повідомляється.

“Винищувачі-невидимки будуть зміцнювати комплексну бойову здатність військово-повітряних сил і дозволять ВПС краще захищати суверенітет, безпеку і територіальну цілісність Китаю”, – сказав Шень Цзіньке.

Китайський винищувач четвертого (за китайською номенклатурою) або п’ятого покоління (за західною) Цзянь-20 вперше піднявся в повітря в 2011 році. Широкій публіці він був продемонстрований на 11-му міжнародному авіакосмічному салоні Airshow China в Чжухаї в листопаді 2016 року.

Chengdu J-20 («Чорний орел») являє собою великий (довжина 21-23м) і важкий (злітна вага 35-40 тонн) винищувач схеми “качка”. Він має трикутне в плані крило з напливами і суцільноповоротним переднім горизонтальним оперенням. Вертикальне оперення – двухкілеве, з нахиленими в сторони суцільноповоротним кілями і з підфюзеляжний гребенями.

J-20

Літак J-20 повинен вражати наземні (як стаціонарні, так і мобільні) цілі тактичного та оперативного значення. На морі його жертвами стануть малі та середні за водотоннажністю (аж до фрегатів і есмінців) бойові кораблі, а також транспортні судна, зведені в конвої. Тобто концептуально J-20 представляється якоюсь варіацією на тему американського “єдиного ударного винищувача” (JSF) F-35 і радянських розробок 1980-х років. Перевищення китайським літаком свого американського аналога за масою на 30-40% швидше за все обумовлене прагненням китайських конструкторів отримати кращі характеристики дальності і бойового навантаження (нагадаю, що можливостей з виробництва високоточних боєприпасів у Китаю значно менше, ніж у США, тому ВПС НВАК значно більшою мірою змушені покладатися на звичніші, некеровані засоби ураження).

Головне призначення J-20 — носій ракет, здатний у разі необхідності ухилитися від зустрічі з перехоплювачами за рахунок високої швидкості польоту. Можливо, J-20 зможе стати непоганим перехоплювачем. Але головне його застосування буде проти бойових кораблів умовного противника.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. 
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://nv.ua/ukr/techno/innovations/

Читати далі ...

Trending