Зв'яжіться з нами

Новини

Звільнений з ганьбою генерал хоче відсудити свою посаду

Опубліковано

на

Вінницький окружний адміністративний суд продовжив розгляд позову звільненого 18 лютого 2016 року генерал-лейтенанта Володимира Хижого (Haчaльник Головногo yпpaвління лoгіcтики Koмaндувaння cил підтримки ЗСУ, Заступник начальника Генерального штабу ЗСУ) до Міністерства оборони, Генштабу та Степана Полторака про визнання протиправним і скасування наказу та поновлення на посаді, передає із залу судових засідань кореспондентка Vlasno.info.

За систематичне невиконання умов контракту генерала Хижого звільнили із посади заступника начальника Генерального штабу Сергія Муженка.

Серед причин притягнення до дисциплінарної відповідальності: пожежа на складі снарядів у Сватовому, незадовільна підготовка навчань сил спеціальних операцій Сполучених Штатів Америки та скандальна ситуація із 53 об’єднаною механізованою бригадою, яка дислокувалася на полігоні Широкий Лан на Миколаївщині. Все це мав координувати звільнений Полтораком Володимир Хижий.

У 2012 році ім’я Володимира Хижого пов’язувалось зі зловживаннями при закупівлі ПММ, поставкою неякісного продовольства військовим. Влітку того ж року Хижий залишив посаду за власним бажанням.

Результат пошуку зображень за запитом "генерал хижий"

Відтак, із квітня 2016 року не втихає судова епопея за позовом звільненого генерала: він вимагає через суд поновити його на посаді та компенсувати грошові кошти (зарплату) із дня звільнення до дня поновлення.

У результаті Вінницький окружний адмінсуд не поновив на посаді Володимира Хижого, його представники написали апеляцію, але і там їхні вимоги не задовольнили.  Але вже навесні цього року Вищий адміністративний суд України повернув справу у суд першої інстанції — у Вінницький окружний адміністративний.

На першому судовому засіданні почали надавати суддям докази та навіть допитували (з боку позивача Хижого) народного депутата України Юлія Мамчура.

На сьогоднішньому засіданні суд з”ясовував обставини справи та досліджував окремі матеріали. – Я більше нічого не вмію, як служити. Служити достойно, – прозвучало нині з уст Володимира Хижого.

Наступне та, ймовірно, заключне засідання, відбудеться, всередині червня — тоді заплавновані судові дебати, видалення суддів до нарадчої кімнати та рішення у справі.

Автор:Людмила Кліщук

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело: vlasno.info 

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending