Зв'яжіться з нами

Новини

Китай пропонує будинки для пересленців – чиновники допомоги не приймають

Опубліковано

на

Китай готовий надіслати спеціальні житлові модульні будиночки для переселенців. Гуманітарну допомогу запропонували Україні у січні 2017 року. Але в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій досі відмовляються її приймати.

“Ці конструкції – пазли. З кількох таких модулів можна скласти нормальне тимчасове житло, доки будують наші будинки”, – розповідає співзасновниця ГО “Містечко для переселенців” Ірина Шашкова в інтерв’ю pravda.com.

Контейнер складається з двох вікон, дверей, підлоги, встеленої лінолеумом, і утеплених стін. За словами переселенців, із такими конструкціями вони могли б жити на своїх ділянках і щодня їх облаштовувати. Натомість платять за оренду житла по 6-8 тис. грн.

“Могли б вкладати ці гроші у власні домівки, – каже голова ГО “Містечко для переселенців” Володимир Шашков. – Багатьом родинам коштів вистачило лише на те, щоб закласти фундамент. Деякі уже бур’яном заросли. Ще частина і на те назбирати не може”.

 

Автор: pravda.com.ua
В модулях можна жити, поки нові будинки будуються - каже співзасновниця ГО "Містечко для переселенців" Ірина Шашкова.
В модулях можна жити, поки нові будинки будуються – каже співзасновниця ГО “Містечко для переселенців” Ірина Шашкова.

У березні Міністерство з питань тимчасово окупованих територій розіслало лист обладміністраціям. Попросило зібрати зацікавлених в отриманні модульних конструкцій. Всього одержали заявок на 995 модулів. 100 з них замовило ГО “Містечко для переселенців”.

“В березні-квітні цю програму Україна почала згортати, – розповідають активісти. – Оскільки будинки без зручностей. Поруч повинні бути точка підключення до електромережі чи електрогенератор, питна вода, туалет і душ. Нас переконують, що це не вирішить житлової проблеми, тому намагаються відмовити. Так, не вирішить. Це тимчасово. Нам це підходить. Людям треба десь жити. З Києва до поселення їхати далеко і щодня незручно. А так поставили б собі контейнери, жили б там і паралельно будували б помаленьку”.

Переселенці готові навіть брати участь у розмитненні і перевезенні.

“Ми розуміємо, на що йдемо. У нас люди організовані, у нас ГО, є кооператив, знаємо технічні характеристики цих модулів, і ми з ними згідні”, – каже Володимир.

Люди починають впадати в паніку, депресняк. Гроші вони вклали в землю, а освоїти її немає можливості.

 
Автор: pravda.com.ua
В'ячеславз Донецька живе на території поселення ГО "Містечко для переселенців" і будує домівки іншим переселенцям
В’ячеславз Донецька живе на території поселення ГО “Містечко для переселенців” і будує домівки іншим переселенцям

Відповідь на запит “Української правди” до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій прийшла за підписом Георія Туки.

“Опрацювали питання щодо взяття відповідальності за виконання зобов’язань із залучення МДТ (міжнародної технічної допомоги) та виявили відсутність можливості виступати отримувачем безоплатної допомоги від уряду КНР, оскільки міністерство не має змоги технічно забезпечити проектну пропозицію та кошти на покриття видатків, пов’язаних з отриманням допомоги, не передбачені в бюджеті міністерства на 2017 рік”.

Вимушені переселенці з Донбасу 2 роки не можуть поселитися в гуртожитки у Дніпрі, які для них відремонтували за рахунок Європейського Союзу. 4 гуртожитки пустують та руйнуються, хоча в них можуть жити більш як 400 людей.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЮ ПРОБЛЕМУ У СТАТТІ: https://life.pravda.com.ua/society/2017/07/26/225520/

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://gazeta.ua/articles/settlers/

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending