Зв'яжіться з нами

Новини

Контракт на 150 легких бойових вертольотів MD 530F для Афганістану

Опубліковано

на

Міністерство оборони США повідомило, що 31 серпня 2017 армія США видала американській компанії MD Helicopters контракт на суму 1,395497987 млрд дол на виготовлення для подальшої поставки Афганістану по лінії міжурядових військових продажів Foreign Military Sales (FMS) 150 легких бойових вертольотів MD 530F. Графік робіт повинен визначатися конкретними замовленнями на поставку партій даних вертольотів, але виробництво повинно бути завершено до 31 серпня 2022 року.

Результат пошуку зображень за запитом "MD Helicopters MD-530F Cayuse Warrior"

 

 

Легкі вертольоти MD Helicopters MD 530F Cayuse Warrior (афганський позначення Jengi – “Воїн”), що поставляються США в рахунок військової допомоги, зараз є основним типом бойових вертольотів ВПС Афганістану. Афганістан отримав перші шість неозброєних вертольотів MD 530F для використання в якості навчальних в грудні 2011 року, а з березня 2015 року по серпень 2016 року одержав 26 вертольотів MD 530F в бойовій конфігурації, оснащених комплектами озброєння Enhanced-Mission Equipment Package (EMEP), що включають підвісні контейнери Heavy Machine Gun Pod (HMP) з 12,7-мм кулеметами FN Herstal М3р і семизарядні підвісні пускові установки М260 70-мм некерованих ракет. П’ять уцілілих навчальних вертольотів також отримали комплекти емерит.

Пов’язане зображення

До теперішнього часу чотири вертольоти MD 530F вже втрачені. Повідомлялося, що в 2016 році бойові вертольоти MD 530F ВПС Афганістану здійснили +1672 бойових вильоти, застосувавши зброю 662 рази. Незважаючи на те, що, за численними повідомленнями, вертольоти MD 530F непопулярні у афганського льотного складу, США, як видно, мають намір нарощувати поставки цих вертольотів у ВПС Афганістану. У 2016 році було повідомлено про плани американської сторони поставити ВПС Афганістану ще 30 легких бойових вертольотів MD 530F (по всій видимості, вони стануть першими із замовлених в рамках вищезгаданого контракту MD Helicopters на виготовлення 150 вертольотів цього типу для Афганістану).

Також нагадаємо, що, крім того, США в рамках програми Afghan Aviation Transition Plan (AATP) планують поставити ВПС Афганістану з наявності американської армійської авіації 159 модернізованих багатоцільових вертольотів Sikorsky UH-60A Black Hawk (допрацьований у варіант UH-60A +) для заміни наявного парку раніше придбаних для Афганістану в Росії вертольотів Мі-17В-5. Перші чотири вертольоти UH-60A + повинні бути поставлені в Афганістан у вересні 2017 року.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending