Зв'яжіться з нами

Новини

Конфлікт: “Ваєвателі ху#ви”, – депутат під Верховною Радою України ветеранам АТО (ВIДЕО)

Опубліковано

на

Після вечірнього засідання  Верховної Ради ряд протестувальників під парламентом 13 липня намагався не допустити виходу депутатів із сесійної зали й заставити їх працювати. Виникли конфлікти.

Серед агресивно налаштованих демонстрантів з’явився один з лідерів Громадянського корпусу АЗОВ народний депутат Олег Петренко.

Деякі активісти, ветерани АТО (ЗСУ)  намагалися “поговорити” з нардепами через, що й виник один із конфліктів з недоторканими нардепами Олегом Петренком і Андрієм Білецьким. ВІДЕО:

До обрання депутатом в жовтні 2014 року два місяця числився в списках батальйону МВС Азов під покровительством харківського олігарха Арсена Авакова. Нагадаємо, що воєнізований міліцейський підрозділ  Азов (кістяк «Азову» складають харківські організації російськомовних псевдонаціоналістів «Патріот України» і СНА ) втік з-під Іловайська й покинув своїх україномовних “побратимів” з інших добровольчих батальйонів в оточенні. Зараз Петренко є членом партії Національний корпус.

ДОСЬЄ НА ДЕПУТАТА з Вікіпедії :

Олег Миколайович Петренко (нар. 17 вересня 1973, Черкаси) — народний депутат України 8-го скликання. Два місяці брав участь у подіях на Сході Україні влітку 2014 року як доброволець у складі  батальйону МВС «Азов». На сьогоднішній день Петренко суміщає депутатську діяльність та лишається членом громадської організації «Цивільний Корпус АЗОВ».

Одружений, має сина.

Життєпис

У 1991 році закінчив Черкаський фінансово-економічний технікум Держбанку СРСР, спеціальність — бухгалтер.

У 1997 р. закінчив Харківську державну академію технології та організації харчування, спеціальність — менеджер-економіст.

1993–2005 — заступник генерального директора ТОВ «Технікс-25».

1998 — бухгалтер кооперативу «Агат».

2005–2007 — заступник генерального директора обласного дочірнього підприємства «Черкаситурист».

З 2007 по 2008 був головою комітету з фізичної культури і спорту Черкаської міської ради.

2008–2013 — генеральний директор обласного дочірнього підприємства «Черкаситурист».

З 1 грудня 2013 року брав участь у революційних подіях на Майдані.

2014 р. — два місяця числився рядовим батальйону спецпризначення МВС «Азов». Після обрання народним депутатом, Олег Петренко продовжує співпрацювати вже в цивільному житті з громадською організацією «Цивільний Корпус АЗОВ».

26 жовтня 2014 року переміг на виборах до Верховної Ради по 194 в. о. (Черкаси). Олег Петренко набрав 41,15 %, або 31 тис. 771 голосів виборців. У парламенті депутат входить до фракції «Блоку Петра Порошенко». Олег Петренко — заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Відзнаки та нагороди

  • Відзнака Президента України — ювілейна медаль «25 років незалежності України» (2016).
*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. 

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Канада зняла обмеження на продаж Україні зброї

Опубліковано

на

Канада включила Україну до переліку держав, до яких дозволений експорт зброї.

Відповідне рішення опубліковано в офіційному журналі уряду Канади Canada Gazette.

«Автоматичний контрольний список країн по вогнепальній зброї доповнено Україною», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, уряд зняв де-факто ембарго на продаж Україні канадської зброї, що існувало багато років.

Відповідне рішення набуває чинності відразу після опублікування.

Як відомо, Автоматичний контрольний список країн по вогнепальній зброї (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, до яких Канада дозволяє своїм внутрішнім виробникам постачати зброю. Наразі до нього включені 39 країн, серед яких Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія та Колумбія, але не було України. Наша держава стала 40-ю.

Зазначимо, що експорт зброї усе одно підпадає під жорсткі регулювання, але тепер представники канадської оборонної індустрії отримали юридичне право подавати до МЗС запити на експорт спеціального обладнання до України.

Це питання довгий час лобіювалося української владою та нашою громадою у Канаді. Представники Міноборони України цього року навіть здійснили спеціальний візит до Канади, аби оглянути можливості оборонної індустрії країни, однак до сьогодні не мали змоги нічого придбати.

Внесення України до Списку дозволить також значно активізувати співпрацю між оборонними промисловостями наших держав, адже не лише зброї, а й обладнанню для її виробництва раніше була закрита дорога в Україну.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending