Зв'яжіться з нами

Новини

Морпіхи вдало пройшли курс ТССС ALL COMBATANTS на базі “Азову”

Опубліковано

на

Далеко не всі підрозділи використовують програму ТССС (Tactical Combat Casualty Care) як метод для навчання особового складу надання першої медичної допомоги на полі бою.

Тому з 11 по 14 грудня вперше на базі полку «Азов» (м. Маріуполь) для бійців 36-ї ОБрМП викладався курс із тактичної медицини за протоколом ТССС. У ролі інструкторів виступили азовці, котрі вже давно долучились до сучасного стандарту, прийнятого світовою спільнотою.

Теоретичний та практичний курс тривав 3 дні. По завершенню курсу на морпіхів чекало складання теоретичного та практичного екзаменів.

Вже 4-го дня бійців знайомили із методологією викладання, аби кожен із них міг правильно та доступно донести здобуті знання вже у своїх підрозділах.
«Група людей, котрі проходили курс, була підібрана досить добре, – ділиться враженнями один із інструкторів друг Юта. – Вони були вмотивовані, ініціативні. Одним словом, хотіли вчитись. Тому і схоплювали моментально ту інформацію, яка подавалась. Якщо говорити про результати, то всі показали позитивну тенденцію. Звичайно, є моменти, де люди недотягнули під час складання практичного екзамену. Але ці бійці усвідомили, на якому рівні виникли складнощі та що саме їм треба повторити/довчити».

Бійці 36-ї ОБрМП, ділячись враженнями щодо практичного екзамену, говорять, що хоч, на перший погляд, все було побудовано просто, проте насправді було і важко. Бо тут і фізичні навантаження, і відчуття шоку, і, власне, в голові потрібно було чітко усвідомлювати алгоритм дій надання тієї чи іншої допомоги.

Результатами задоволені залишились як самі інструктори курсу, так і слухачі.
Головний сержант медичної роти в/ч А2802 Дуднік М.С., котрий теж став одним зі слухачів, розповідає, що було 37 бійців, котрі мали відвідати курси. Але під час початкового відбору залишилось 20. «Серед тих, хто приїхав на проходження курсів, – звичайні бійці. Медичної освіти немає ні у кого. Матеріал та його виклад був досить цікавим та доступним. Про деякі цифри я почув взагалі вперше. Тобто раніше я знав іншу інформацію, застарілу. Зі слів побратимів, які теж були на цих курсах, знаю, що і вони залишилися задоволенні курсами та результатами».

Надалі азовці зі свого боку готові допомагати в організації подібних курсів в інших підрозділах як Національної гвардії, так і Збройних силах України. Адже в подальшому ці знання можуть врятувати життя побратима.

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending