Зв'яжіться з нами

Новини

Міноборони розписало “веселку беретів” за родами військ

Опубліковано

на

Форма одягу військовослужбовців офіцерського, сержантського, старшинського та рядового складу ЗСУ передбачає 11 типів беретів та 4 типи пілоток в залежності від  виду, роду військ.

Про це йдеться у нових Правилах носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних сил України та ліцеїстами військових ліцеїв, затверджених указом  міністра оборони України від 20 листопада.

Згідно з правилами, берет присутній у літньому варіанті парадної (парадно-вихідної) форми одягу та в літньому і демісезонному варіанті повсякденної форми одягу (пілотка в авіації СВ ЗСУ, ПС ЗСУ та ВДВ ЗСУ).

Берет та пілотка в залежності від виду, роду військ носиться встановленого кольору. Типи  беретів та пілоток  – ст.245-247 у документі.

Загально-військовий берет має назву кольору “Степ” (світло-оливковий), Повітряні Сили – “Грозове небо” (сіро-синій), Військово-Морські Сили  –  “Ескадра” (темно- синій), Високомобільні десантні війська –  “Марун” (темно-бордовий), Сили спеціальних операцій – “Сталь” (світло-сірий), Танкові війська – “Темна ніч” (чорний), Ракетні війська та артилерія – “Полум’я” (яскраво- червоний), підрозділи спеціального призначення ВМС – “Морська хвиля” (синьо-зелений),  Президентський полк – “Малина” (пурпур), Військова служба правопорядку – Світло-червоний, Гірська піхота – “Грунт” (темно-сірий).

Пов’язане зображення

Назви кольорів пілоток: Армійська авіація – оливковий із синім кантом, Авіація Повітряних сил — сіро-синій, Морська авіація – чорний з білим кантом, Високомобільні десантні війська  – оливковий із темно- бордовим кантом.

У підрозділах спеціального призначення ВМС ЗСУ носиться берет встановленого кольору з всіма передбаченими формами одягу.

Дозволяється носити берет кольору “Марун” у ВДВ ЗСУ та кольору “Сталь” у ССпО ЗСУ в усіх випадках за рішенням органу управління. Також можна носити берет замість кашкета польового (кепі-бойове) з літньою польовою формою одягу, а військовослужбовцям  ВДВ ЗСУ — пілотку з літньою та демісезонною повсякденною формою одягу.

Ліцеїстам дозволяється носити за вказівкою начальника ліцею берет з літньою повсякденною формою одягу.

На беретах військовослужбовці ЗСУ носять беретний знак відповідно виду та роду військ. На пілотках військовослужбовці ЗСУ носять знак відповідно до виду та роду військ

Берет та пілотку носять з невеликим нахилом у правий бік.

Як  повідомлялося, новими Правилами затверджуються також правила носіння нових елементів форми, які були введені з 2013 року, вводиться повністю нова символіка, нові знаки розрізнення, нові берети, їх кольорова гамма та призначення.  Крім того, запроваджується новий підхід до нарукавних знаків, нові знаки розрізнення військових звань та розміщення їх на погонах від ліцеїстів до генералів.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending