Зв'яжіться з нами

Новини

Мінімальна індесація, яку Рева називає підвищенням пенсії військових, зростатиме наскільки дозволить бюджет ПФУ

Опубліковано

на

Поетапне збільшення пенсій (фактично мінімальна індексація – ред.) військовослужбовцям буде здійснюватися згідно з фінансовими можливостями Пенсійного фонду України.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, інформує прес-служба міністерства.

“У цьому році ми плануємо власних надходжень до Пенсійного фонду 208-210 млрд грн. Перед нами стоїть задача – виплатити  пенсії, що були підвищені з 1 жовтня 2017 року. Однак, у нас є ресурс у межах 7 мільярдів гривень, що ми його маємо використати для підвищення пенсій військовим на першому етапі в поточному році. І саме  виходячи з цих можливостей бюджету, наголошую, поетапне збільшення пенсій ми здійснюватимемо з урахуванням наших фінансових можливостей”, – заявив Рева.

Як зазначається, на першому етапі у 2018 році пенсії мають зрости в середньому на 1500 гривень, з першого січня 2019 року до цього показника має додатись ще 50%  – 750 гривень.  Із 1 січня 2020 року, інформують у прес-службі, додасться ще 50% , тобто ще 750 грн.

Таким чином, наголошують  у відомстві, доплата до пенсії військовим на третьому етапі має зрости вдвічі.

Загалом, зазначають у Мінсоцполітики, перерахунок стосуватиметься 498 тисяч військових пенсіонерів.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів прийняв рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня 2018 року.

Цьогоріч пенсії мають зрости в середньому на 1500 гривень. Загалом планується підвищувати пенсії у три етапи.

Примітка від “Військовий навігатор України”: в часи правління Януковича, при масовому скороченні української армії у 2010-2013 роках, офіцера (майора) відправляли у відставку з сердньою пенсією в 2 400 грн еквівалентній 300$, то на даний час цей же ж офіцер отримує цю саму пенсію, але еквівалентну 90$. При індексації військова пенсія в 300$ за теперішнім курсом 27 грн за $, має становити 8 100 грн. Задеклароване поетапне “підвищення” військової пенсії в 1500 грн (55$), не компенсує в повній мірі інфляційних втрат, і являється фактично мінімальною індексацією, яка не покриває ні витрат на лікування захворваннь отриманих на державній службі, ні сімейно-побутових потреб відставного військовослужбовця. Відставним військовослужбовцям, які чесно відслужили встановлені чинним законодавством строки служби, віддали свою молодість, сили і здоров’я не потрібне підвищення пенсії, їм потрібна встановлена державою стара пенсія з адекватним перерахунком.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. 
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/politics/

Читати далі ...
Реклама
1 коментар

1 коментар

  1. Остап

    28.02.2018 при 17:59

    Спеціально для міністра Реви ст.8 ЗУ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби…” иплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України.
    Не потрібно розповідати про дефіцит ПФУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending