НАБУ перевіряє законність закупівлі прикордонниками бронемашин “Тритон” у заводу Порошенка

Суд надав НАБУ доступ з можливістю вилучити оригінали документів Державної прикордонної служби про закупівлю бронемашин “Тритон-0103” у заводу “Ленінська кузня”.

Про це повідомляє “Цензор.НЕТ” із посиланням на дані Єдиного судового реєстру.
 
Повідомляється, що Державна прикордонна служба, виконуючи роботи з координації облаштування українсько-російського кордону, прилеглого до зони АТО і Криму, в листопаді 2015 підписала два договори із заводом “Ленінська кузня” на 59,5 млн грн.
 
У грудні 2015 і березні 2016 військова частина 1498 отримала від “Ленінської кузні” чотири БКМ “Тритон-0103”.
 
Кінцевими бенефіціарами “Ленінської кузні” є президент Петро Порошенко і нардеп від БПП Ігор Кононенко.
Детектив НАБУ повідомив, що згідно з висновками аудиту ефективності використання бюджетних коштів, закупівля цих бронемашин порушує постанову кабміну №345 про постачання озброєння, військової і спеціальної техніки в особливий період, в надзвичайний період і на час АТО.
 
За даними НАБУ, куплена прикордонниками техніка в 2016 році за призначенням не використовувалася. Зазначається, що техніка не могла виконувати функції, на які розраховувала ДПС, купуючи машини, щоб використовувати їх у ході охороні державного кордону.
 
Доступ до документів був отриманий 19 липня в рамках розслідування розтрати коштів державного бюджету, виділених на облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції і Автономної Республіки Крим – проекту “Стіна”.
 
Нагадаємо, що 8 серпня НАБУ і САП затримали 6 осіб, причетних до розкрадання коштів у ході реалізації проекту “Стіна”.
*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://ua.censor.net.ua/n450980

Related posts