Зв'яжіться з нами

Новини

Нацгвардія переозброїлась відсотків на 800 – Аваков (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано

на

Оснащеність підрозділів Нацгвардії збільшилась в рази. Про це міністр Міністр внутрішніх справ повідомив сьогодні, 27 грудня, протягом підбиття підсумків діяльності Національної гвардії України за 2016 рік. У заході, що пройшов на території військової частини 3027 у с. Нові Петрівці на Київщині, також взяли участь секретар РНБО Олександр Турчинов та Командувач НГУ Юрій Аллеров.

Арсен Аваков зазначив, що оснащеність підрозділів Нацгвардії збільшилась в рази.

«Думаю, що вона зросла відсотків на 800 – і з точки зору техніки і озброєння і підготовки. Ми третій рік забезпечені бюджетом розвитку, це принципово важливо», – наголосив міністр внутрішніх справ.

За словами секретаря РНБО України Олександра Турчинова, наразі Нацгвардія – потужна сила, яка має військові функції на фронті і правоохоронні – в тилу, забезпечуючи порядок в країні та спокій наших громадян.

«Сьогодні НГУ має сучасну зброю, сучасну техніку, технічні заходи, які дають змогу бійцям впевнено почувати себе на фронті», – зазначив Олександр Турчинов.

Підрозділи Нацгвардії зараз перебувають на другій лінії оборони фронту, де одна з найскладніших задач – протистояння диверсійно-розвідувальним групам противника.

«Повірте, що на другій лінії, яка часто перетворюється на першу, ні трохи не легше, ніж на передовій», – наголосив Арсен Аваков.

При цьому, додав він, завдання, які стоять перед Нацгвардією, значно ширше, ніж у будь-якого загальновійськового підрозділу, адже на гвардійців покладено функції боротьби з тероризмом всередині країни.

Командувач Національною гвардією України Юрій Аллеров розповів про досягнення НГУ, які вдалось втілити протягом року, використовуючи ряд напрацювань провідних країн Європи. Так, був створений відділ стратегічного планування, вдосконалено зв’язок і картографічний захист а також проведені заходи з модернізації і переходу на сучасні цифрові технології, відомчо-інформаційні комунікаційні мережі.

«Створений в штаті ГУ Нацгвардії відділ стратегічного планування в сумісництві з військовими структурами НАТО, відділ закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, відділ психологічного забезпечення», – повідомив Юрій Аллеров.

Наприкінці заходу 58 родин нацгвардійців отримали від командування ордери на нове житло.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

Джерело: http://mvs.gov.ua/ua/news/

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending