Зв'яжіться з нами

Cтатті

Не кашею єдиною та еволюція тушонки в Збройних силах України

Опубліковано

на

Люди їли м’ясо споконвіків і будуть їсти його й надалі, особливо ті, хто обрав своєю професією війну. Тому тушонка буде актуальною завжди

Час від часу в мережі проскакують зрадницькі новини про якість продуктів харчування для української армії. Особливо перепадає м’ясним виробам, які в армії використовуються, переважно, у вигляді тушонки – особливо в сухпаях.

Старий варіант сухпайка, який існував до 2002-го року, було розроблено ще за часів СРСР – в 1974-му році. Саме тоді наказом МО СРСР була закладена концепція: банка тушонки на сніданок, банка каші на обід, банка каші на вечерю, плюс цукор і галети. Той сухпай їв ще Петро Порошенко під час строкової служби. Той сухпай їв також Степан Полторак, командуючи ротою спецназу в Нагірному Карабасі. Їли його й мільйони інших українців, яких доля з тих чи інших причин закинула в армію.

Потім з’явилися коробки, запаяні у фольгу. В них було 100 г. м’ясних консервів, кілька в томаті і чай (якість цих продуктів – також окрема тема). А в грудні 2013-го року, ще до перемоги Революції гідності, було запроваджено так звану “зеленку”: водонепроникні пакети зеленого кольору з поділом на “Сніданок”, “Обід” і “Вечеря”. На сніданок і вечерю – каша з м’ясом, на обід – тушонка 325 г., риба, мед, розігрівач із спиртовою таблеткою, кава, чай, галети “Похід” 300 г.

Військовослужбовці перших хвиль мобілізації казали, що до них цей сухпай навіть не доходив (як ми пам’ятаємо, в перші роки війни армія виживала завдяки волонтерам), а до кого доходив, то їсти його було неможливо. Зокрема, тушонку, яка мало нагадувала м’ясо.

3 жовтня 2016-го року постановою №696 уряд затвердив добовий польовий набір продуктів для військовослужбовців Збройних сил України.

Згідно даної постанови добовий набір також розділений на раціони сніданку, обіду і вечері, але до складу добового набору входять галети з пшеничного борошна першого сорту, сухарі з борошна пшеничного першого сорту або з борошна житнього оббивного, готова до вживання перша страва (борщ з м’ясом або супи з м’ясом в асортименті) в реторт-упаковці і готова до вживання друга страва (каші з м’ясом або овочі з м’ясом в асортименті) в реторт-упаковці, розчинна кава, чай, цукор, мед, джем фруктовий, перець чорний, сіль, а також ложка пластикова одноразова, серветки паперова і волога.

Звісно, і новий сухпай також не обходиться без тушонки – до одного з різновидів комплектів входить: “м’ясо тушковане свинини без сортове“. Але випадків нарікань на нього ще не було зафіксовано.

Однак, і тут є ряд нюансів. Найголовніший з них полягає у тому, що на фоні поширеної інформації про “сухпаї за стандартами НАТО”, далеко не всі військові частини, з’єднання і бригади наразі почали отримувати сухпаї нового зразку (повний перехід очікується до кінця 2019-го року). Тому й трапляються скандали на зразок ось цього:

Переглянути зображення у Твіттері

З останнього можна пригадати випадок, який стався 16 серпня. Боєць АТО Лео Філін на своїй сторінці у Facebook виклав фото “сюрпризу”, знайденого в банці з тушонкою.

За кілька днів до цього, 9 серпня, в одній з бригад у зоні АТО, відкривши консерву, солдати одразу ж відчули неприємний запах, а коли виклали вміст банки на тарілку, то побачили, що м’яса у тушонці зовсім немає, лише шкіра, хрящі, судини, сухожилля, багато комбіжиру.

Все це призвело до великого скандалу на найвищому рівні, і після наказу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана було проведено розслідування, яке показало, що тушонка м’ясна від даного виробника (ТОВ “Адамант-2000”, м. Волочиськ, Хмельницька область) не відповідає вимогам ДСТУ.

У підсумку до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 16 винних посадових осіб – від командира підрозділу до начальників управлінь і служб. На винних посадових осіб було накладено дисциплінарні стягнення від попередження про неповну службову відповідність до розглядання на засіданні атестаційної комісії щодо подальшого проходження військової служби. Хоча й не вони закатували цей продукт в банки, й не вони оголошували переможця в тендері і платили бюджетні кошти цивільному підряднику.

Також можна згадати, як на початку травня вся країна обговорювала знайдені в банці з тушонкою зуби невідомої тварини.

Згодом, за допомогою ветеринарів вдалося з’ясувати, що то не зуби, а внутрішня частина коров’ячої щоки зі смаковими сосочками. Однак, це не сильно пом’якшило обурення українців. Зовсім не риторичне запитання: “Як ТАКИМ можна годувати захисників вітчизни?”, ще довго висіло у повітрі.

Але бували й веселі випадки. Наприклад, як ось цей:

Також варто відзначити, що й Міністерство оборони не стоїть на місці і суттєво посилило контроль за якістю послуг з харчування і постачання продуктів у військових частинах. Тобто, від недавнього часу начальник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ полковник Дмитро Марченко з командою мають можливість контролювати партії продукції, яка постачається для ЗСУ і відповідним чином реагувати. Згідно з договором, постачальник за поставку неякісної продукції повинен заплатити 20% від вартості послуги, а саме від суми акту у день виявлення порушення.

За словами Дмитра Марченка, у 2017-му році вже було здійснено 93 виїзди до військових частин з метою перевірки організації харчування. А під час проведення планового аудиту в 24-й окремій механізованій бригаді (ОМБр) було виявлено ряд порушень, що призвели до збитків на суму майже 5 млн гривень.

Такими чином, наступаючи з усіх сторін, рано чи пізно неякісна тушонка буде викорінена з раціону бійців Збройних сил України.

Однак, є ще краща альтернатива. Але поки що вона, на жаль, не для ЗСУ. Мова йде про тушковане м’ясо під маркою “I’m ready” – стартап, який заснували шестеро ветеранів АТО. Якщо зазвичай у консервах 50-60% м’яса, то в консервах “I’m ready” його 97%. Однак, саме в цьому криється і головний недолік даної продукції – ціна. Саме ціна наразі стоїть на заваді впровадженню справжньої тушонки в українській армії.

“У нас часто запитують щодо тендерів Міноборони. Ми б хотіли. Але, по-перше, Міноборони закупає у фірм послуги харчування, а не консерви. Але середня вартість 500-грамової яловичої консерви, зазвичай у них 25-30 грн. Та фізично 500 грамів яловичини не можуть так коштувати. В нас продукт якісний, тому ми не можемо конкурувати по ціні з тими виробниками. Ми із задоволенням візьмемо участь у Міноборонівських тендерах, коли будемо до цього готові. Або коли Міноборони буде до цього готове”, – говорить керівник відділу продажів компанії Антон Колумбет.

Отож, як бачимо, попереду ще безліч простору для вдосконалення. Було б лише бажання вдосконалюватись та виділяти на це кошти. Але, як би там не було, українська тушонка й так вже добряче еволюціонувала і цього не можна не помітити.

Руслан Рудомський – Depo.ua

Не кашею єдиною: Як насправді харчуються бійці АТО

Фото з їдалень військових частин, звісно, надихають на думки про вдалі реформи, але є ще реальність і вона на передовій

Джерело: Руслан Шашко/Facebook

Джерело: Руслан Шашко/Facebook

Як насправді харчуються бійці АТО ми можемо дізнатися завдяки світлинам, які вони і військові волонтери публікують в соцмережах. Вони, звісно, не фудблогери, але судячи і з тих фото, що є – зрадофілам залишається тільки вдавитися слиною.

Журналісти Depo.ua зробили чергову добірку світлин про те, як харчуються Захисники України.

Джерело: Анатолій Бережной/Facebook

Джерело: Анатолій Чалий/Facebook

Джерело: Валерій Ткачук/Facebook

Джерело: Ганна Зелінська/Facebook

Джерело: Олександр Бобко/Facebook

Джерело: Вадим Брагінець/Facebook

Джерело: Валерій Ткачук/Facebook

Джерело: Віталій Зубов/Facebook

Джерело: Вячеслав Прибитько/Facebook

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://www.depo.ua/ukr/life/

Cтатті

У Сухопутних військах немає бригади без бойового досвіду – генерал

Опубліковано

на

Усі бригади, полки і окремі частини Сухопутних військ ЗС України вже мають бойовий досвід.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко.

“Всі бригади Сухопутних військ, всі полки й окремі частини мають бойовий досвід і виконували протягом всіх цих трьох років бойові завдання. Немає жодної військової частини в Сухопутних військах, яка не мала б бойового досвіду, кожна – за напрямками своєї діяльності”,  – заявив він.

Генерал зазначив, що залежно від року війни, від періоду застосування в російсько-українській війні, частка участі Сухопутних військ у бойових діях “коливалася від 80 до 90%”.

“Ми з повагою ставимося до зусиль інших силових структур, таких як Служба безпеки України, Державна прикордонна служба, Національна гвардія, Національна поліція. Але проводити якісь паралелі між ними було б не зовсім коректним. Справа в тім, що Сухопутні війська, як і Десантно-штурмові війська, і Морська піхота, завжди виконують задачі на першій лінії. Всі інші – на другій і далі”, – зазначив Попко.

Командувач також повідомив, що частини і підрозділи Сухопутних військ перебувають у районах російсько-української війни в Донецькій та Луганській областях за принципом ротації: приблизно 7-8 місяців виконання бойових завдань, 5-6 місяців – відновлення боєздатності в пунктах постійної дислокації. “Там здійснюється доукомплектування, ремонт озброєння і військової техніки, особовому складу надаються відпустки. Потім знову повернення до виконання бойових завдань на фронті”,  – додав він.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Cтатті

Ефективність нашої артилерії не дала РФ перейти у наступ

Опубліковано

на

У Сухопутних військах близько 90% вогневого ураження бойовиків під час конфлікту на Сході України здійснюють ракетні війська й артилерія.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Сергій Попко.

“Що стосується ракетних військ і артилерії. Це основний рід Сухопутних військ, який здійснює вогневе ураження. Його дольова участь у вогневому ураженні противника – порядку 90 відсотків. Це дуже суттєво”, – заявив він.

За оперативною інформацією, додав генерал, в ході конфлікту на Донбасі саме ефективність та потужність української артилерії не дозволили російському агресору перейти до масованого наступу.

“Цю обставину ми взяли на озброєння, наситили механізовані й танкові війська артилерією всіх типів – від мінометів до реактивних систем залпового вогню великих калібрів, укомплектували розрахунки цих гармат і артилерійських систем особовим складом, навчили цих людей”,  – зазначив Попко.

Говорячи про переозброєння, командувач зауважив, що, виходячи з тактики бойового застосування й потреб в укомплектованості частин Сухопутних військ, вдалося скласти фінансово обгрунтовану програму технічної модернізації або переозброєння. Програма створювалася з урахуванням фінансових можливостей на кожен бюджетний рік і була затверджена у Генеральному штабі Збройних сил України.

“Тому вже можна говорити про те, що переважна кількість зразків, які нас будуть задовольняти, вони вже у розробці на підприємствах національного обороно-промислового комплексу. Тому ми ставимо перед собою амбітні завдання на майбутнє, коли значна більшість техніки й озброєння – більше 80 відсотків – будуть новітніми. Поки що ми лише на шляху до цієї мети”, – зазначив він.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Cтатті

ДШКМ в руках десантників vs бетонна плита. Очікування і наслідки (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано

на

Чи витримають плита з бетону, ящики та мішки з піском влучання з ДШКМ? На одному із полігонів у районі проведення АТО, під час зборів з розрахунками великокаліберних кулеметів ДШКМ, десантно-штурмовою бригадою було перевірено на міцність типові укріплення. Також, на різних навчальних точках, десантники відпрацьовували способи ведення вогню по різних цілях та на різних відстанях.

До проведення зборів залучалися волонтери-інструктори, які вже допомогли підготувати Збройним Силам України чималу кількість кулеметників.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

На різних навчальних точках, десантники відпрацьовували способи ведення вогню по різних цілях та відстанях. Цікавим було те, що на полігоні були побудовані імпровізовані укриття, виготовлені із матеріалів, які використовуються в районі АТО.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

– Наша мета полягає не в ураженні цілей завдяки щільності вогню та великою кількістю пострілів, а завдяки мінімальному та ефективному використанню боєприпасів, – відзначає командир десантно-штурмового підрозділу.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

Необхідно відзначити, що модернізація даного великокаліберного кулемету ДШК значно збільшила його бойові можливості, а розрахунок – став мобільнішим.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

Джерело: http://youtube.com/

 *При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending