Зв'яжіться з нами

Новини

Оборону узбережжя можна вирішити за допомогою вітчизняних бергових ракетних комплексів

Опубліковано

на

«Завдання з оборони узбережжя, що стоять перед ВМСУ, частково можна вирішити за допомогою створення вітчизняних берегових ракетних комплексів різного базування», – повідомив в ході доповіді на конференції «Створення і модернізація озброєння та військової техніки в сучасних умовах» начальник науково-дослідного центру Збройних сил України «Державний океанаріум», полковник Андрій Дончак.

«З цією метою можна використовувати вітчизняні мобільні комплекси типу комплексу «Рубіж», які перебували на озброєнні в минулому. Три дивізіони подібних комплексів можуть повністю прикрити азовське і чорноморське узбережжя. Окремою перевагою буде їх мобільність », – заявив Дончак.

«Для створення комплексу є всі умови – власна рухома база: автомобілі« КрАЗ». Або автомобілі «Маз-543М», значна кількість яких знаходиться на консервації. Як РЛС наведення в комплексі на першому етапі можливе застосування старої радянської РЛС «Гарпун», що входила до складу РБРК «Рубіж», яку в подальшому можна замінити більш сучасною РЛС, наприклад «Малахіт», або іншою. Також необхідно завершити розробку вітчизняної протикорабельної ракети «Нептун» з дальністю стрільби до 280 км, що не підпадає під обмеження міжнародних договорів. На даний момент швидкість створення цього озброєння залишає бажати кращого. Основні проблеми полягають в розробці головки самонаведення. Але роботи тривають, і ми сподіваємося, що вони незабаром надійдуть на озброєння »- зазначив полковник.

На завершення доповіді Дончак вказав на необхідність активізації діяльності всіх відповідних структур, для якнайшвидшого завершення розробки та прийняття на озброєння сучасних протикорабельних керованих ракет «Нептун», і якнайшвидшого створення морської, повітряної і берегової платформ для цих ракет, здатних якісно підвищити ударні можливості ВМС ЗСУ.

Також полковник Дончак детально зупинився на питаннях, які необхідно вирішити для успішної протидії противнику на морі:

– Відсутність ударного ракетного озброєння корабельного, берегового та повітряного базування.

– Відсутність підводних човнів і тральщиків.

– Відсутність морських засобів ураження і боєприпасів.

– Відсутність уніфікації ОВТ, їх моральне і фізичне старіння.

– Відсутність єдиної державної системи освітлення морської обстановки.

– Недосконалість системи базування, системи підготовки, існуючих відомчих систем освітлення морської обстановки.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело:http://opk.com.ua/

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending