Зв'яжіться з нами

Новини

Опублікували відео з кабінету Ґіві після ліквідації

Опубліковано

на

Опубліковано відео з кабінету бойовика Михайла Толстих на прізвисько Ґіві, в якому він був ліквідований сьогодні вранці.

На кадрах видно, що приміщення будівлі сильно вигоріли після вибуху.

За попередніми даними, використовували реактивний піхотний вогнемет “Шмель” в якості зброї, що пояснює велику площу пожежі після вибуху.

На даний момент на місці бойовики проводять так звані оперативно-слідчі дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чужої слави не треба” – Ярош пожартував про вбивство Гіві

Вранці 8 лютого під Донецьком вбили командира батальйону бойовиків “Сомалі” Михайла Толстих.

 

При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

Джерело:http://gazeta.ua/articles/donbas/

Новини

На Закарпатті буде дві бригади, одну з яких закріплять за Кримом

Опубліковано

на

Радник Президента України, радник міністра оборони України Юрій Бірюков в ефірі “5 каналу” прокоментував інформацію про те, що у Береговому в Закарпатській області збираються відновити військову частину.

“У нас розширюється (на Західній Україні – ред.) не тільки 128-та (базується у м. Мукачеве у Закарпатській області), там ще розгортається 10-та гірсько-штурмова бригада (м. Коломия в Івано-Франківській області). Логістично задумано, що коли ми повернемо Крим, то 10-та гірська бригада буде розміщуватися в Криму. Але поки що мова про те, щоб нам її розмістити там, де в нас є гори, щоб було, де тренуватися”, – сказав Бірюков.

Він також прокоментував те, що 19 березня 2018 року міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто виступив проти відновлення в Береговому військової частини ЗСУ: “Питання в тому, що всі ці роки сусідні країни нам диктували, де нам взагалі розміщувати військові частини. Тому якщо Генштаб ЗСУ визначає, що в якомусь населеному пункті на території України будуть розгортатися, відновлюватися фонди військової частини, думка сусідів на цю тему навряд чи буде дуже врахована під час прийняття рішень. Ми більше відштовхуємося від того, де які фонди є, бо фінансів будувати з нуля нові пункти постійної дислокації, на жаль, не вистачає”.

Бірюков також додав: “У нас по всій країні дуже багато чого в якомусь обсязі лишилося. Навіть якщо йдеться про фундамент і споруду, що давно завалилася, то там є якісь комунікації. Питання – в оформленні землі, адже в нас близько 50% земель Міноборони просто банально не оформлені. Є якісь документи 40-50-х років. І часто Міноборони просить в органів місцевої влади: дайте нам дозвіл на оформлення документів. Там дуже складна процедура”.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.5.ua/suspilstvo/

Читати далі ...

Новини

Весняний призов на строкову військову службу: хто, куди і на скільки

Опубліковано

на

Кабінет міністрів затвердив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року.

На строкову службу підуть 15 190 осіб, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

8 990 осіб підуть у Збройні сили України, 4 тис. – в Національну гвардію, 1,2 тис. – в Державну прикордонну службу і ще 1 тис. – до Державної спеціальної служби транспорту.

На проведення весняного призову Кабмін виділив 54,94 млн грн, з яких 32,5 ммлн – на проведення призову до ЗСУ, 14,4 млн – у Національну гвардію, 4,3 млн – до Держприкордонслужби та 3,6 млн – до Держспецтрансслужби.

На одного призовника витрачатимуть 3 617 грн, з них: 3,5 тис. грн – для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93,13 грн – для підготовки та проведення призову на строкову військову службу.

Термін служби в армії становить 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти і 12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра.

Юнаки, призвані в армію в 2018 році, не будуть допускатися на лінію фронту в зоні АТО. Цей момент прямо прописаний у військовій доктрині України.

Президент Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військових строкової служби й терміни проведення чергових призовів 2018‑го. Строковиків, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр і вислужили встановлені строки, звільнять у квітні-травні, серпні та жовтні-листопаді цьогоріч, ідеться в указі.

Зі свого боку окупанти на незаконну службу в російську армію протягом 2017 року призвали 4,8 тис. жителів окупованого Криму.

Двох оштрафували за відмову, передають “Українські новини”.

Про це йдеться у 21-й доповіді Управління Верховного комісара з прав людини Організації Об’єднаних Націй про ситуацію з правами людини в Україні, що охоплює період із 16 листопада 2017-го по 15 лютого поточного року.

“Російська Федерація продовжує примушувати кримських жителів вступати на службу до своїх збройних сил, зокрема в двох призовних кампаніях 2017 року на військову службу призвали щонайменше 4 800 осіб, що є порушенням міжнародного права”, – повідомляється.

Крім того, кримські суди почали проводити слухання справ з обвинувачення в ухилянні від призову.

“Ухвалили щонайменше 2 обвинувальні вироки, за якими 2 кримських жителів засудили до сплати штрафу в розмірі 25 тисяч рублів (12,5 тисяч гривень) кожен”, – йдеться у доповіді.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/

Читати далі ...

Новини

Українські Сили спецоперацій будуть сумісні з натівськими – Начальник Генерального штабу

Опубліковано

на

Сили спеціальних операцій Збройних сил України будуть сумісними із Силами спеціальних операцій НАТО.

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко провів робочу зустріч з командувачем Сил спеціальних операцій НАТО віце-адміралом Коліном Кілрейном та командувачем Сил спеціальних операцій Збройних сил Республіки Польща бригадним генералом Войцехом Марчвіцою.

В ході зустрічі генерал армії України Віктор Муженко поінформував іноземних партнерів про розвиток Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, який продовжується з урахуванням досвіду країн НАТО та відповідних стандартів.

В цьому контексті сторони обговорили стан та напрямки подальшого співробітництва між Командуванням Сил спеціальних операцій ЗС України та Штабом Сил спеціальних операцій НАТО.

“З командувачем ССО Північноатлантичного альянсу віце-адміралом Коліном Кілрейном домовилися активізувати діяльність з подальшого розвитку вітчизняних ССО”, – написав він у Facebook.

Сили спеціальних операцій (ССО) — окремий рід сил Збройних сил України, до складу якого входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій, що комплектуються спеціально навченими фахівцями, які мають спеціальні можливості у сферах розвідки, прямих акцій та військової підтримки для виконання складних, небезпечних, інколи політично чутливих операцій, що проводить командування ССО.

3 березня 2018 року Президент Петро Порошенко затвердив Положення про Сили спеціальних операцій Збройних сил України.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://www.mil.gov.ua/news/

Читати далі ...

Trending