Зв'яжіться з нами

Політика конфіденційності

Дана політика конфіденційності поширюється на користування даним веб-сайтом.

Обробка даних

Незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” дотримується права на недоторканність приватного життя відвідувачів веб-сайту та визнає важливість захисту їхніх персональних даних. Відвідувачам не потрібно передавати у “Військовий навігатор України” свої персональні дані для користування даним веб-сайтом.

У той же час при відвідуванні даного веб-сайту інтернет-браузер кожного відвідувача передає на сервер “Військовий навігатор України” певні відомості, включаючи дату і час відвідування, назву запитуваного файлу, веб-сторінку, з якої приходить користувач, стан («Транзакція завершена»), використовувані веб-браузер і операційну систему, IP-адресу пристрою і розмір переданих даних. Ці відомості зберігаються в журналах підключень протягом обмеженого часу для забезпечення безпеки та належної роботи веб-сайту, а також для збору статистичної інформації.

Цей веб-сайт не використовує cookie-файли або інші технології стеження.

Повідомлення користувачів

Якщо ви відправите у “Військовий навігатор України” повідомлення по електронній пошті або іншого каналу зв’язку, “Військовий навігатор України” може зберегти повідомлення для обробки вашого запиту. Більша частина повідомлень електронної пошти видаляється після відповіді на них. У разі виникнення у “Військовий навігатор України” юридичного обов’язку розкрити інформацію, отриману від користувачів, в рамках судового чи адміністративного процесу, “Військовий навігатор України” прийме всі необхідні заходи для видалення персональних даних з інформації, що може розкритися, при наявності такої можливості.

Використання матеріалів сайту зацікавленими користувачами можливе тільки за умови активного індексованого гіперпосилання на незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” – http://milnavigator.com.ua/ .