Зв'яжіться з нами

Новини

Президент присвоїв 35 генеральських звань . Повний список

Опубліковано

на

Також Президент Петро Порошенко 23 серпня видав низку указів про присвоєння звань, якими до Дня Незалежності підвищив у генерал-майори 12 осіб.

Про це йдеться у відповідних указах Порошенка, оприлюднених на його сайті, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, звання генерал-майора юстиції отримав полковник юстиції Сенюк Олег Володимирович – військовий прокурор Західного регіону України, тимчасово виконувач обов’язків військового прокурора сил антитерористичної операції; звання генерал-лейтенанта отримав генерал-майорЄвдоченко Леонід Олександрович – голова Державної служби спеціального зв’язку й захисту інформації України; військове звання генерал-полковника отримав генерал-лейтенантКолесник Ігор Іванович – перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України; звання генерал-лейтенанта отримали генерал-майор Грищенко Андрій Миколайович – командувач військ оперативного командування “Південь” Сухопутних військ Збройних Сил України; генерал-майор Шамко В’ячеслав Євгенович – начальник штабу, перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України; звання генерал-майора отримали полковник Баргилевич Анатолій Владиславович – начальник оперативного управління, заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України; полковник Залужний Валерій Федорович – начальник штабу, перший заступник командувача військами оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України; полковник Палагнюк Ігор Миколайович – начальник штабу, перший заступник командувача військами оперативного командування “Схід” Сухопутних військ Збройних Сил України; звання контр-адмірала отримав капітан 1 рангу Неіжпапі Олексій Леонідович – заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки, начальник управління бойової підготовки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Крім того, спеціальне звання генерал-лейтенанта служби цивільного захисту присвоєно генерал-майору служби цивільного захисту Чечоткіну Миколі Олександровичу – голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій; спеціальне звання генерал-майора служби цивільного захисту присвоєно полковнику служби цивільного захисту Щербаченко Олександру Миколайовичу – директорові Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
 
Перший заступник начальника Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василь Пісний у порядку переатестації отримав військове звання генерал-лейтенанта. Раніше він був генерал-лейтенантом міліції.
 
 

В’ячеслава Аброськіна, перший заступник голови Національної поліції, підвищили у званні до генерала поліції другого рангу, а Коваля Євгена Олександровича – начальник Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України підвищили у званні до генерала поліції третього рангу.

Павло Демчина, перший заступник голови СБУ, став генерал-лейтенантом, а звання генерал-майора отримали Сергій Букоємський, начальник управління озброєння і техніки ДПСУ; Петро Щур, начальник управління боротьби з транскордонною злочинністю, ДПСУ; Сергій Сердюк, директор Департаменту персоналу ДПСУ; Василь Бедрій, начальник УСБУ в Рівненській області; Андрій Носач, начальник УСБУ в Харківській області; Олександр Саппа, начальник управління внутрішньої безпеки СБУ.
 
Народний депутат, генерал-лейтенант міліції Микола Паламарчук отримав спеціальне звання генерала поліції першого рангу у відставці. Він працював в органах МВС із 1982 до 2005 року.
 
Крім того, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас і прокурор Одеської області Олег Жученкоотримали класний чин державного радника юстиції 3 класу, який відповідає генеральському званню.

Посол України в Словаччині Юрій Мушка, посол у Лівії Микола Нагорний, посол у Кенії Євген Цимбалюк отримали дипломатичний ранг надзвичайного і повноважного посла (перший ранг державного службовця, відповідає генералу армії). Ранг надзвичайного і повноважного посланника першого і другого класів, які також відповідають за рангом генеральським, отримали Канівський Владислав – заступник директора Департаменту, начальник відділу аналізу і планування Департаменту секретаріату Міністерства закордонних справ України; Куліш Ігор – перший заступник керівника Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації Президента України; Мартін Діна – заступник Постійного представника України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві; генконсул у Мілані Роман Горяйнов, генконсул у Барселоні Оксана Драмарецька, постпред України при Раді Європи Дмитро Кулеба та радник-посланник відділення посольства в Ізраїлі при Палестинській Національній Адміністрації Микола Лещенко.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://ua.censor.net.ua/n452944

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending