Зв'яжіться з нами

Про нас

Військовий навігатор України – інформаційний дайджест мілітарної тематики. Оперативні військові новини, популярні рубрики: зброя та озброєння, огляд воєнних конфліктів, воєнна історія, військово-політична обстановка, реформа армії, соціальне забезпечення військовослужбовців та інші актуальні теми для військових, ветеранів, волонтерів та любителів мілітаристики.

Незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” створено  під час російсько-української війни, як відповідь на російську збройну агресію, в тому числі й інформаційну, як альтернативу сотням російськомовних мілітарних медіаресурсів  і для збільшення кількості українських. Цей волонтерський проект був відкритий, як інформаційне забезпечення та підтримка незалежності, територіальної цілісності України та її збройних сил.

Мережеве видання “Військовий навігатор України” – це  незалежний інформаційний дайджест військової тематики для військових, ветеранів, волонтерів, членів їхніх сімей та патріотично налаштованих любителів мілітаристики. “Військовий навігатор України” займає провідні місця в рейтингу військових інформаційних порталів в Україні оскільки об’єктивно висвітлює події, що відбуваються у військовій сфері, приділяє увагу розробкам у сфері озброєння, наповнює стрічку тільки якісною інформацією з надійних джерел.

Основна мета незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України” – оперативно подавати цікаві новини про озброєння та технології, огляд військових конфліктів та військово-політичних подій в Україні, Східноєвропейському регіоні та світі, що впливають на безпеку України, інформувати про новини законодавства з соціального забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також історично-патріотичне виховання воїнів та підростаючого покоління України.

Одне із завдань незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України” це донесення об’єктивної та актуальної інформації про стан збройних сил і оборонно-промислового комплексу України, які безпосередньо впливають на військово-політичну обстановку та рівень безпеки українців.

Незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” публікує матеріали з відкритих джерел з відповідним згадуванням автора та джерела. Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
Дайджест не бере ні з кого оплати за інформаційні статті-повідомлення, а також, на жаль, не може оплачувати матеріали авторів, оскільки незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” існує на етузіастських основах і є неприбутковим проектом, що не фінансується ні державою, ні закордонними грантами.
З метою самофінансування технічного обслуговування сайту (оплата домену, хостінгу та плагінів-програмних модулів) на сторінках відповідними сервісами Google розміщена автоматична РЕКЛАМА. За зміст реклами видання відповідальності не несе, оскільки вона розміщена автоматичними сервісами Google.
Якщо Ви володієте інформацією, як можна залучити надійне фінансування з якого можна було б оплачувати матеріали авторів, був би вельми вдячний.
В любий час готовий публікувати Ваші матеріали і буду вдячний співпраці з Вами!
З повагою, Головний редактор

незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України”

Учасник бойових дій

Major Horvat KFOR Al-Kut

 

При потребі Ви можете зв’язатися з нами через електронну пошту: milnavigatorua@gmail.com

Реклама
Реклама
Реклама