Про нас

Мережеве видання “Військовий навігатор України” – це  незалежний інформаційний дайджест військової тематики для військових, ветеранів, волонтерів, членів їхніх сімей та патріотично налаштованих любителів мілітаристики. “Військовий навігатор України” займає провідні місця в рейтингу військових інформаційних порталів в Україні оскільки об’єктивно висвітлює події, що відбуваються у військовій сфері, приділяє увагу розробкам у сфері озброєння, наповнює стрічку тільки якісною інформацією з надійних джерел.

Основна мета незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України” – оперативно подавати цікаві новини про озброєння та технології, огляд військових конфліктів та військово-політичних подій в Україні, Східноєвропейському регіоні та світі, що впливають на безпеку України, інформувати про новини законодавства з соціального забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також історично-патріотичне виховання воїнів та підростаючого покоління України.

Світлина від Taras Tymchak.

Незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” розвинувся з проекту Military Navigator (рус. Военный Навигатор), як чисто український продукт і спрямований на жителів України та українців у всьому світі, в підтримку Збройних сил України в російсько-українській війні.

Одне із завдань незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України” це донесення об’єктивної та актуальної інформації про стан збройних сил і оборонно-промислового комплексу України, які безпосередньо впливають на військово-політичну обстановку та рівень безпеки українців.

Оскільки незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” не фінансується державою та закордонними грантами. На сторінках відповідними сервісами Google розміщена автоматична реклама. За зміст реклами видання відповідальності не несе. Кошти з показів реклами, йдуть на технічне обслуговування сайту.

Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

Інформація публікується з відкритих джерел з активним посиланням на них.

З повагою, Головний редактор

незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України”

Учасник бойових дій

Major Horvat KFOR Al-Kut