Зв'яжіться з нами

Про РЕКЛАМУ

Оскільки незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” не є ні інтернет магазином, ні інформаційним рупором політичних сил, створений відставним військовим, учасником бойових дій, на волонтерських засадах, не фінансується ні державою, ні закордонними грантами, то РЕКЛАМА у тілі статей вимушена та необхідна для функціонування незалежного інформаційного ресурсу умова.

З метою забезпечення фінансування технічного обслуговування сайту (оплата домену, хостінгу та плагінів-програмних модулів) на сторінках розміщена автоматична РЕКЛАМА.

Читач/користувач не несе ніякого фінансового навантаження, чи витрат користуючись інформаційним продуктом сайту,  покриття видатків на функціонування незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України” здійснюється за рахунок рекламодавців.

За зміст реклами, видання відповідальності не несе, оскільки вона розміщена автоматичними сервісами Google, незалежно від редактора дайджесту.

Незалежний інформаційний дайджест “Військовий навігатор України” не бере ні з кого оплати за розміщення статей та інформаційних матеріалів, а також, на жаль, не може оплачувати матеріали авторів.

Якщо Ви володієте інформацією, як можна залучити надійне фінансування видання, щоб не включати в тіло статей РЕКЛАМИ, і при цьому зберегти його незалежність, був би вельми вдячний.

В любий час відкритий до співпраці з Вами й готовий публікувати Ваші ексклюзивні матеріали!

З повагою, Головний редактор
незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України”

Учасник бойових дій – Major Horvat KFOR Al-Kut

При потребі Ви можете зв’язатися з нами через електронну пошту: milnavigatorua@gmail.com