Зв'яжіться з нами

Новини

Про що насправді говорили міністри оборони Канади та України – з перших уст

Опубліковано

на

Сьогодні, 26 вересня, у Києві Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з канадським колегою Хаджитом Саджжаном.

– Ми обговорили питання підтримки Канадою міжнародних зусиль щодо розгортання миротворчої місії ООН на Сході України та головні підходи до організації цього процесу, – наголосив під час спілкування з журналістами генерал армії України Степан Полторак.

Також під час діалогу з канадською стороною були розглянуті перспективи співпраці у військово-технічній сфері, а саме, включення України до «Переліку країн, до яких можливий експорт зброї», закупівля броньованої техніки, обладнання та екіпіровки, налагодження спільного виробництва військової техніки та озброєння в Україні, а також запуск повномасштабного оборонного співробітництва між Україною та Канадою на основі домовленості, підписаної між міністерствами оборони двох країн.

– Дуже важливим питанням було обговорення створення сумісного виробництва обладнання як в Канаді, так і Україні. Ми хотіли б, щоб Канада долучилася до будівництва заводу боєприпасів на території України, і це питання ми обговорили з моїм колегою, – сказав Полторак.

Міністр оборони України подякував канадському колезі за підтримку, яку надає Канада Україні.

– Канада зробила вагомий внесок у відновлення бойових спроможностей Збройних Сил України, – підкреслив Степан Полторак. – Йдеться про дорадчу, матеріальну допомогу та роботу канадських інструкторів в Україні.

«Ви маєте великого друга в обличчі Канади, і ми пишаємося тим, що можемо назвати вас цінним партнером і союзником, якому можна довіряти. Ми будемо продовжувати розвивати нашу дружбу, зміцнювати історичні зв’язки в економічній, дипломатичній і військовій сфері».

На цьому сьогодні, 26 вересня, у Києві наголосив Міністр національної оборони Канади Харджит Сейджжан під час спільної заяви Міністрів оборони України та Канади.

— Це мій другий візит в Україну як Міністра національної оборони Канади. Сьогодні у нас відбулася дуже гарна і плідна дискусія. Ми говорили про спільні цінності, дружбу, яка існує між нашими країнами, а також про те, як ми надалі можемо розвивати нашу співпрацю. Я дуже багато знаю про Україну та українців спілкуючись з представниками канадської української громади, — повідомив пан Харджит Сейджжан.

— Канадська допомога Україні повністю відповідає нашій новій політиці у сфері оборони. Це, зокрема, повна і беззаперечна підтримка України в її боротьбі, в її зусиллях збереження кордону, та розбудови громадянського суспільства, — підкреслив Міністр національної оборони Канади.

— У березні я був дуже радий оголосити про продовження нашої місії «Юніфаєр» з навчання підрозділів Збройних Сил України канадськими військовими інструкторами, — зазначив Міністр національної оборони Канади. — За цей час група представників канадських Збройних сил співпрацювали і проводили курс для майже 6 тисяч українських військовослужбовців. Запевняю Вас, пане міністре, що Україна може і надалі розраховувати на беззаперечну підтримку з боку Канади. Ми стоїмо поруч з вами, адже саме так роблять партнери і друзі, — наголосив пан Харджит Сейджжан.

За словами Харджита Сейджжана, його візит спрямований насамперед на поглиблення співпраці між Україною та Канадою.

– Ми продовжуватимемо допомагати Україні. Про це йшлося й під час зустрічі Прем’єр-Міністра Канади з Президентом України. Наша підтримка України, в тому числі у галузі оборони, є досить потужною і розвиватиметься надалі, – зазначив Міністр національної оборони Канади.

Міністр національної оборони Канади Хаджит Сейджжан поділився враженнями від спілкування з військовослужбовцями Збройних Сил України, які беруть участь у змаганнях «Ігри нескорених» у Торонто.

– Військовослужбовці Української армії, які беруть участь в «Іграх нескорених», є прикладом бездоганної мужності. Я щиро вражений цими людьми та їх життєвими історіями. В Канаді їх сприймають, як справжніх героїв. Вони нагадують нам, канадцям, що ми живемо комфортним життям, а ці люди жертвують собою, щоб захистити рідну країну, – зазначив Міністр національної оборони Канади Харджит Сейджжан.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: http://www.mil.gov.ua/news/

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending