Зв'яжіться з нами

Новини

Підсумки перебування глави Пентагону в Києві

Опубліковано

на

Закінчилася зустріч Президента Порошенко і генерала Меттіса. Коротко окреслю (хай не образиться наш Президент) лише позицію шефа Пентагону, яку він озвучив на спільній прес-конференції:

– США ніколи не визнає приналежність Росії окупованих нею Криму і частини Донбасу;

– На Москву ми тиснемо і будемо тиснути в усіх напрямках, а також перебувати в авангарді світових санкцій щодо цієї країни;

– Надамо всіляке сприяння в справі переведення ЗСУ на стандарти НАТО.

– Американська зброя вже поставляється і буде поставлятися в подальшому.

– Перестаньте ставити дурні питання по окремим видам озброєння – обговорення цієї теми вимагає тиші. Я зараз на місці оцінив потреби ЗСУ і після мого повернення в Вашингтон внесу конкретні пропозиції з цього питання. Скажу одне – прогрес є.

Пов’язане зображення

NB. Особисто я це і очікував почути. Розвиток українсько-американського військового співробітництва йде за планом, і не потрібно бігти попереду паровоза. Якщо хтось думав, що Меттіс на прес-конференції витягне пару “Джевелінів” і урочисто передасть їх Порошенку, той явно передивився голлівудських фільмів. Та й чи потрібні вони нам більше з політичних профітам, а не військових.

І ще … Харизматичний “Скажений пес” вже точно приїжджав не тільки для того, щоб взяти участь в параді і сказати пару чергових фраз в нашу підтримку. Була нарада за участю представників Генштабу, де ми надали абсолютно конкретні розрахунки потреб ЗСУ з американської військової допомоги.

Обговорювалося також питання надання Україні статусу “особливого партнера США поза рамками НАТО”.

У Вашингтоні всі ці позиції будуть проаналізовані, після чого прийнято позитивне для нас (сподіваюся) політичне рішення.

І, повірте, якби Трамп займався своїми улюбленими справами – шоуменив і писав в твіттері, а долю допомоги Україні одноосібно вирішували б такі милі русофоби, як Меттіс, Маккейн іже з ними, це питання було б вже вирішене.

Втім, до сприятливого для нас фіналу ми все-одно приїдемо. Просто не на швидкому поїзді, а на пасажирському, з усіма зупинками – ось і вся різниця. Але ж не пішки ж йдемо.

Але нам своє робити … Шануймося та ще раз зі святом!

Олег ШАРП

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: https://www.obozrevatel.com/politics/

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending