Зв'яжіться з нами

Новини

Сенат США вирішив збільшити фінансову допомогу Україні за програмою “Міжнародне військове фінансування”

Опубліковано

на

Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект, згідно з яким, у 2018 році для України виділяють більше коштів на безпекові цілі.

У Сенаті США затвердили законопроект, який передбачає у 2018 році збільшення фінансової допомоги Україні на безпекові цілі. Про це повідомила прес-служба Посольства України у США на своїй сторінці у Facebook.

“Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект “Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2018 фінансовий рік”, яким виділяються кошти, у тому числі, на програми підтримки України”,- йдеться у повідомленні.

Так, згідно з документом, кошторис допомоги Україні визначено у сумі 421 млн. дол (11 млрд.грн – за курсом), що перевищує асигнування 2017 року. Законопроект, зокрема, передбачає збільшення фінансування для України на безпекові цілі за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

Як повідомлялось 8 грудня 2016 Сенат США більшістю голосів затвердив бюджет США на 2017 рік, який передбачав $ 350 млн допомоги Україні в оборонній сфері. Колишній американський президент Барак Обама підписав цей документ.

Німеччина вирішила надати фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста на Донбасі в розмірі 6,5 млн євро.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: Тиждень.ua

Новини

Українських бійців із травмами очей оперуватимуть безкоштовно

Опубліковано

на

Сто операцій планують провести провідні офтальмологи бійцям, що отримали травми у зоні АТО. Акцію “100 очей” організував благодійний фонд “Український проект милосердя”.

“Ми шукаємо бійців із діагнозом катаракта або будь-яке інше порушення зору. Бійцю чи ветерану потрібно звернутись на нашу гарячу лінію, вказати дані військового посвідчення та залишити свої контактні телефони.

Усю інформацію ми опрацьовуємо та направляємо у найближчу клініку, а далі вже приймають рішення лікарі. Усі супровідні витрати — проїзд, проживання на час операції — ми беремо на себе”, – розповів Gazeta.ua Еміль Алібейлі, представник благодійної організації “БФ “Український проект милосердя”.

Суть проекту — допомогти бійцям, які потребують операції, але не можуть самостійно покрити витрати. Операції робитимуть висококваліфіковані хірурги, які мають досвід таких складних втручань.

“Ми хочемо показати, що нам, простим українцям, які працюють у медицині, не байдуже те, що відбувається в країні”, – каже Еміль Алібейлі.

Гаряча лінія Благодійного фонду “Український проект милосердя” за тел.: 0(96) 058 73 73

Офтальмологічний проект розпочався у серпні 2016 року. З того часу вже прооперували 150 бійців і членів їхніх сімей.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. 
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/health/

Читати далі ...

ВПК

США допоможуть реформувати «Укроборонпром», співпраця України з НАТО в оборонній сфері буде поглиблена

Опубліковано

на

Співпраця України з НАТО в оборонній сфері буде поглиблюватися.

Про це заявив журналістам американський експерт в оборонній сфері, представник США, який увійшов до складу Наглядової ради «Укроборонпрому» Ентоні Тетер.

“Співпраця України з НАТО в оборонній сфері абсолютно точно буде поглиблена», – сказав Тетер.

За його словами, Сполучені Штати добре знають, що Україна була важливою частиною Радянського Союзу. “Ми раді тому факту, що Україна полишила Радянський Союз (відійшла від Росії). І нам дуже не хотілося б, щоб усе повернулося назад. І тому ми надаємо велику підтримку для того, щоб цього не сталося», – сказав Тетер.

Коментуючи пріоритетні плани та найближчі кроки концерну «Укроборонпром», до якого нині входить 134 оборонні підприємства, він назвав три моменти міжнародного аудиту: операційний аудит (аналіз управління компаніями), оцінка реальної фінансової спроможності та чіткий фінансовий облік, і головне – імплементація результатів цього аналізу компаній на основі перших двох позицій.

За словами Тетера, найближчим часом буде проведений міжнародний аудит усіх компаній, які входять до складу концерну «Укроборонпром». Аудит буде проведений за згодою наглядовою радою концерну визнаною у світі компанією за відкритою процедурою відбору аудитора.

«Буде обрана велика міжнародна компанія, яка робить це для багатьох компаній у світі. Така, яка має досвід подібних перевірок в оборонній промисловості», – додав доктор Тетер, який є членом кількох спостережних рад в різних компаніях і функцією якого є проведення оцінки діяльності компаній задля покращення їх роботи.

Він висловив тверде переконання, що співпраця України з НАТО в оборонній сфері «абсолютно точно буде поглиблена» і цьому сприятиме проведення запланованого аудиту. Говорячи про постачання військової техніки та озброєння до Збройних сил України, яке вже надходить до війська від «Укроборонпрому», Тетер зазначив: «Вже зараз робиться гарна робота. Вони (підприємства концерну – ред.) чітко вивчили потреби української армії на основі реального досвіду, з урахуванням розуміння в модернізації війська».

При цьому він зазначив, що в оборонному секторі в Україні «працюють чудові інженери – найкращі в світі, але очевидним є те, що ця сфера потребує модернізації», і це є одним з його завдань тут.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. 
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-society/

Читати далі ...

Новини

АТО переформатовується в ООС, всім керуватимуть тільки військові

Опубліковано

на

Читати далі ...

Trending