Зв'яжіться з нами

Новини

США змінили власні методики тренувань з урахуванням досвіду українських військових – командувач військ США в Європі

Опубліковано

на

У четвер, 13 липня, відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з командувачем військ США в Європі генералом Беном Ходжесом. Степан Полторак підкреслив важливу роль генерала Ходжеса у навчально-тренувальних заходах, проведених в Україні, а той, у свою чергу, подякував за організацію служби інструкторів НАТО в Україні.

Плани проведення тренінгів, які проводять військовослужбовці країн-членів Північноатлантичного Альянсу на полігонах ЗС України, обговорили під час зустрічі міністр оборони України Степан Полторак і командувач військами США в Європі Бен Ходжес.

“Я хочу подякувати вам за організацію служби інструкторів НАТО в Україні. Ми любимо свою країну, ми цінуємо сміливість і бойовий дух українських військовослужбовців і робимо все в рамках повноважень, щоб підтримати вашу країну у важкий час”, – цитує Б.Ходжеса прес-служба Міноборони України.

При цьому командувач американськими військами в Європі підкреслив, що процес навчання завжди є двостороннім.

“Ми також вчимося. Ми ввели вже деякі зміни в наші установки, тому врахували ваш досвід”, – поінформував він.

Б.Ходжес розповів С.Полтораку про реформи, які відбувалися раніше в Сухопутних військах США.

“Ми свого часу також дуже багато часу і зусиль вкладали в освіту, інвестували в освітні проекти. Це хороший внесок у майбутнє. І я стаю все більшим оптимістом, коли бачу, наскільки швидко українські військовослужбовці досягають прогресу і вдосконалюють свій професіоналізм, – зазначив генерал США під час зустрічі.

Степан Полторак підкреслив важливу роль генерала Ходжеса у навчально-тренувальних заходах, проведених в Україні й зауважив, що допомога військовослужбовців з країн НАТО вже дає значні практичні результати.

Адже українські військовослужбовці, які пройшли тренінги за тренувальними програмами НАТО, за останній рік не втратили жодного клаптика української землі, зменшилась чисельність втрат, і ЗСУ отримали переваги у військових операціях, тобто завдяки підготовці покращився професіоналізм українських бійців.

Під час зустрічі глава МОУ поінформував генерала Ходжеса про перспективні плани щодо розвитку навчально-матеріальної бази та покращення інфраструктури військових містечок та полігонів ЗС України.

“Я впевнений, що ми маємо розширити географію проведення навчань за участю інструкторів країн Альянсу на українських полігонах”, — наголосив Степан Полторак.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: http://ua.interfax.com.ua/news/

Новини

Вперше з 1991 року в США відбудеться військовий парад

Опубліковано

на

Військовий парад у Сполучених Штатах, ініційований президентом Трампом, пройде в американській столиці в День ветеранів, 11 листопада, але без важкої гусеничної техніки.

Про це повідомило в п’ятницю американське інформагентство Reuters із посиланням на документ Міністерства оборони США.

“Військовий парад, про який заявив президент Дональд Трамп, пройде у листопаді, в День ветеранів, у Вашингтоні, але для зменшення шкоди для доріг він не передбачатиме участі танків”, – зазначає видання з посиланням на документ Пентагону.

При цьому уточнюється, що маршрут параду пройде від Білого дому, резиденції президента США, до Капітолію – історичної будівлі американського Конгресу. В кінці має відбутися проліт бойової авіації.

При цьому зазначається, що із наземної техніки будуть представлені лише колісні машини “з урахуванням мінімізації ушкоджень місцевій інфраструктурі”.

Тематика параду зосереджуватиметься на здобутках американських військових протягом усієї історії Сполучених Штатів, починаючи з війни за Незалежність США.

Як повідомили в Білому домі, бюджет параду становитиме $30 млн.

Військові паради проводились дуже рідко в історії США. Зазвичай, їхня мета полягає у святкуванні великих перемог, або для демонстрації військової сили.

Востаннє в Вашингтоні тисячі військ і техніка, в тому числі танки, пройшли через центр столиці в 1991 році, щоб відзначити витіснення іракських сил Саддама Хусейна з Кувейту під час війни в Перській затоці.

Нагадаємо, в лютому президент США Дональд Трамп звернувся до Пентагону із ініціативою провести військовий парад у Вашингтоні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-world/

Читати далі ...

Новини

Україна стала країною-аспірантом НАТО

Опубліковано

на

НАТО надало Україні статус країни-аспіранта. Це означає декларацію прагнень до вступу в організацію. Разом з нами його отримали Боснія та Герцоговина, Грузія і Македонія.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами зустрічі напередодні із заступником Генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер.

“Двері НАТО залишаються відкритими для будь-якої європейської країни, яка здатна взяти на себе зобов’язання членства та сприяти безпеці в євроатлантичному регіоні. З 1949 року членство в НАТО зросло з 12 до 29 країн через сім етапів розширення. На сьогодні чотири країни-партнери заявили про свої прагнення до вступу в НАТО: Боснія та Герцеговина, Грузія, колишня югославська республіка Македонія та Україна”, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Північноатлантичного альянсу.

Країни-аспіранти можуть бути запрошені для участі в розробці плану дій щодо членства (ПДЧ) та демонстрації їх здатності виконувати зобов’язання щодо можливого майбутнього членства. Участь у ПДЧ не гарантує членства, але це є основним механізмом підготовки.

Як відомо, Україна ще не подавала офіційну заявку на членство в Альянсі.

Довідка: Чорногорія минулого року стала 29-м членом НАТО. Цей крок різко розкритикувала Росія.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/articles/world-life/

Читати далі ...

ВПК

Окуповані території в очікуванні – американський стратегічний безпілотник отримав суперкамеру

Опубліковано

на

Сучасний БПЛА RQ-4 Global Hawk нам знайомий як ніхто інший, адже з деяких пір він став гніздитися в нашому ареалі. Про його ТТХ, порівнянних з космічними технологіями майбутнього, чув багато хто, але от про те, що його регулярно модернізують, – знають не всі.

Буквально на днях “Яструб” отримав обновку, якою стала семиполосна мультиспектральна камера MS-177. Перший Global Hawk з новою камерою напередодні прибув на авіабазу ВПС США Beale.

З огляду на те, що і до цього даний розвідник буквально “кошмарив” своїх антагоністів, який не втручаючись в повітряний простір потенційного противника, викрнуючи розвідку вглиб територій на 200 км і більше, то тепер від пильного ока цього птаха не сховатися навіть при його польоті на граничній висоті.

Що ж, тішить – наука не стоїть на місці. Ну, а оновленого RQ-4 Global Hawk чекаємо на лінії фронту на Донбасі і біля берегів окупованого Криму. Це саме ті місця, де MS-177 пройде найкраще випробування.

zloy-odessit

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://zloy-odessit.livejournal.com/

Читати далі ...

Trending