Убий в собі панікера

Під час війни панікерів розстрілювали. Тому що високий моральний дух – один з головних чинників перемоги, і його потрібно завжди культивувати і берегти.

Сьогодні інші часи, війна йде і в тому числі інформаційна, а від розстрілів ми перейшли до медійного порядку денного. Але факт залишається фактом: зрадофільство – головна загроза національній безпеці.

Найголовніший ворог – в нас самих. Ніяка російська пропаганда не здатна підірвати наш дух більше, ніж наші власні зрадофільство, панікерство, занепадництво і пофігізм.

Результат пошуку зображень за запитом "панікер"

Як думаєте, з таким підходом там, на фронті, ми б методично відгризали територію у однієї з найбільших армій у світі?

Спорт знає тисячі прикладів, коли переможцем ставав той, у кого сильніший дух і воля до перемоги.

Ворожа пропаганда не може бути ефективною, якщо ми самі не підготуємо для неї благодатний грунт, щедро удобривши її безвір’ям у власні сили і загальною ненавистю.

Кожен, хто сьогодні свідомо чи несвідомо сіє зневіру, паніку і зраду – той ламає стіни нашої “Трої” і затягує всередину нашого суспільства троянського коня, повного ворожих солдатів.

Мабуть, вся справа в психології багатьох українців, які до сих пір так і не навчилися брати на себе відповідальність. Адже відповідальність – це шлях вперед, до успіху, без оглядки на перепони і проблеми. Бачу ціль не бачу перешкод. У хорошому сенсі цього виразу.

Зрадофільство – навпаки, акцент на проблемах і перешкодах. Таке собі обгрунтування заздалегідь, “чому не вийшло”.

Це ж абсолютно різні позиції – що зроблено, що було «так» і сотні пояснень і причин, чому навіть немає сенсу смикатися, все одно буде «ні».

І від того, чия позиція візьме гору – залежить майбутнє на довгі десятиліття.

На щастя, з’являється все більше людей, які втомилися від внутрішніх чвар і постійного посипання голови попелом. Саме ці люди беруть на себе відповідальність і мовчки роблять результат. Таких людей можна називати як завгодно – технократами, менеджерами і т.д. Назва не відображає головного – волі до перемоги і бажання перемогти.

Проблеми завжди були, є і будуть. Ідеального світу фізично не існує. Головне – чи хочемо ми проблеми подолати і чи віримо ми в свої власні сили.

Ми віримо!

Тому, закінчуйте істерії. Країна змінюється. Не так швидко як це показують у фільмах, але змінюється. Зміни у всій країні – це сукупність змін в кожному з нас. За один день вирішити мільйон проблем, що не розв’язувалися роками – неможливо чисто фізично. Але кожен день, роблячи тисячу маленьких кроків, всерівно завжди приходиш до кінцевого результату.

Немає нічого неможливого. Є тільки відмазки і невпевненість. Вірте в себе. І нічого не бійтеся.

Боятися – безглуздо!

Автор: Юрій Голик

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело: https://censor.net.ua/

Related posts