У нас нічого не «розпадалося». І наша мета – звільнення захопленого ворогом

В дискусії по новому Закону, який має “переформатувати АТО”, борються дві тенденції.

Порошенко аннонсував його як Закон “про реінтеграцію”, Турчинов як закон про “звільнення окупованих територій”.

Здається, термін “реінтеграція” повинен бути виключений, тому що він передбачає якусь “дезінтеграцію”, тобто “розпад цілого на складові частини”. Але ж насправді нічого не “розпадалося”, Крим і Донбас були відірвані, деукраїнізувати і окуповані путінської Росією. І значить нам належить саме Звільнення (українською мовою Визволення) територій, захоплених ворогом.

Якщо так, то в новому законі повинен бути названий окупант, воєнна сила, проти якої ми ведемо воєнні дії.

Колаборанти повинні бути названі колаборантами, військовополонені (і з їхнього, і з нашого боку) військовополоненими, військовозобов’язані, котрі зрадили присязі – як зрадники Батьківщини.

Повинні бути легалізовані обстріли Горлівки і Донецька вже не як територій, населених цивільними, а як воєнні позиції агресора.

Руслан Коцаба повинен бути не нагороджений союзом журналістів, а засуджений, як ворожий агітатор, який закликав до дезертирства.

Спроби, зроблені окремими журналістами – заборонити називати ворога “ворогом”, а українських солдат “нашими” – повинні бути визнані посібництвом ворогу.

“Равлики” та інші партизани повинні отримати законні підстави для диверсійної війни в тилу ворога. Судові рішення щодо наших військовослужбовців і добровольців на прифронтовій території, звинувачених в “жорстокому ставленні до населення”, повинні бути перекваліфіковані.

Будь-які контакти з країною-окупантом, крім дипломатичних каналів, повинні бути предметом інтересу контррозвідки.

Будь-які поїздки на заробітки в країну-агресор Лобод і Біликів повинні бути визнані переходом на сторону ворога.

Ухилення від служби в армії і допомоги фронту – зрадою Батьківщині …

Будь-які оцінки дій політиків і держслужбовців з точки зору мирного часу – втратять сенс …

Чи готові ми до цього? А треба бути готовими …

Автор: Євген Якунов

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції. *Інформація публікується з відкритих джерел.Джерело:https://www.ukrinform.ru/rubric-lastnews/

Related posts