Connect with us

Новини

Фото та прізвища поліцейських тітушок, які вчинили масове побоїще ветеранів АТО в Дніпрі 9 травня

Published

on

У пам’ятних заходах 9 травня у Дніпрі сталося масове побоїще ветеранів АТО під час ходи колони “Опозиційного блоку” на чолі з колишнім віце-прем’єром Олександром Вілкулом. Картинки по запросу Вілкул сепар

Кілька десятків активістів і учасників АТО присутніх на місці подій попросили прибрати прапори політичних партій та не допустити піар танці на костях полеглих і Другій Світовій війні. Однак були атаковані найманцями та поліцією. Зав’язалася бійка між співробітниками спецпідрозділу поліції, учасниками АТО і активістами. У деяких активістів розбиті голови, частина з них було затримано.

По відеозаписах видно, що окремі співробітники поліції замість того, щоб займати позицію між двома конфронтуючими сторонами, зайняли антиукраїнську позицію. Зараз вивчається питання, з ким у керівництва Нацполіції на місцевому рівні могла бути така домовленість, оскільки було видно, що дії були узгоджені. “Тітушки” носили на собі позначки у вигляді червоних квадратів, і їхні дії координуються співробітниками поліції

Світлина від Дані Данского.Світлина від Дані Данского.

Світлина від Дані Данского.

ВІДЕОДОКАЗ АНТИУКРАЇНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ І БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПОЛІЦІЇ ТА ЗЛОЧИННИХ ДІЙ ЙХ ТІТУШОК:

За даними медиків, які були на місці, до них звернулись близько 20 осіб, одна з них – жінка. Десятеро травмовані, в більшості ЧМТ.

Михайло Лисенко, заступник мера Дніпра Філатова, на своїй сторінці в соціальній мережі кинув клич про допомогу ідентифікувати всіх “вілкуловских тітушок”, які били ветеранів АТО в Дніпрі 9 травня.

Сам Лисенко опублікував фото одного з них і підписав, що перший вже пізнаний. Ним виявився місцевий житель Влад Бондарук.

Лисенко розмістив скріншот зі сторінки Бондарука з Facebook.

Пізніше користувачі Мережі ідентифікували та інших учасників масової бійки, і всі вони виявилися з Дніпра. Іван Джоболда, Руслан Дудаєв, Руслан Кенжегалиев і Орзхан Аскерзаде. Останній свого часу працював у міліції Дніпра. Брав активну участь в побиття майданівців під будівлею ОДА в 2014 році.

Більшість “тітушок”, які під прикриттям поліції побили 9 травня в Дніпрі ветеранів АТО, є учасниками місцевого фітнес-клубу “Аватар”. Про це на своїй сторінці в Facebook написав волонтер Родіон Шовкошитний.

Також Шовкошитний зазначає, що ядром банди “тітушок”, судячи з їхньої поведінки, були бійці змішаних єдиноборств.

Крім того, в банді були помічені поліцейський і колишній боєць АТО.

Також активісти виставили фото поліцейського, який командував “тітушками”.

“Фото поліцейського, який командував “тітушками” в Дніпрі. Велике прохання максімальний ретвіт. Україна повинна знати цього “хероя”, – написав Микола Сура.

Аваков звільнив начальство поліції Дніпра, а Луценко звинуватив патріотів Дніпра в бездіяльності.

Нагадаємо, раніше генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що в результаті подій в Дніпрі 9 травня ідентифіковані 8 “тітушок”, які напали на учасників АТО, всі вони були затримані і будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Невдовзі всі найманці-тітушки були відпущені за відсутністю доказів.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело: http://www.dialog.ua/news/118580_1494406543

Новини

Асоціація стоматологів безкоштовно лікуватиме колишніх бранців ОРДЛО

Published

on

Асоціація стоматологів України вирішила допомогти визволеним з ОРДЛО заручникам, які після перебування у полоні мають проблеми з зубами.

Про це сказала керівник офісу уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарецька на прес-конференції в Укрінформі.

“Асоціація стоматологів України – це організація, яка взяла на себе все стоматологічне забезпечення заручників. Дуже важливим є, коли державні органи, волонтерська спільнота та професійна співпрацюють”, – сказала вона.

У свою чергу віце-президент Асоціації стоматологів України Віктор Пономаренко наголосив, що 100% визволених із полону потребують стоматологічної допомоги.

За його словами, були обстежені всі, хто перебував на лікуванні у Феофанії та Центральному військовому госпіталі. У Феофанії вже прооперовано двох колишніх бранців, встановлено близько 10 імплантів, зроблено кісткову пластику. “Всі охоплені лікуванням, яке буде відбуватись поетапно”, – запевнив віце-президент Асоціації стоматологів України.

Він повідомив, що за дорученням міністра оборони всім військовим буде проведена повна реабілітація – звичайне протезування, протезування на імплантах. У цьому контексті він зазначив, що Національна спілка стоматологів і президент Асоціації імплантологів погодились безкоштовно надати необхідні матеріали.

“Тобто, роботу зроблять лікарі Головного клінічного госпіталю, лікарі-волонтери, а матеріальні затрати візьмуть на себе зазначені спілки. Крім того, всі зможуть продовжити своє лікування у місцях свого перебування, ця послуга також буде профінансована”, – сказав Пономаренко.

Як повідомлялося, 27 грудня 2017 року з окупованої території Донбасу повернулися 73 українці. Наразі в медичних закладах Києва перебувають 46 із них.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/rubric-society/

Continue Reading

Новини

536 загиблих бійців АТО змогли ідентифікувати тільки через експертизу ДНК

Published

on

Робота з ідентифікації загиблих та зниклих безвісти в зоні АТО триває. На кінець грудня 2017 року до єдиної бази даних ДНК, створеної за ініціативи Ольги Богомолець – голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я, радника президента з гуманітарних питань, було внесено 866 ДНК-профілів, виділених з 2117 фрагментів тіл, які були доставлені пошуковими експедиціями із зони бойових дій.

Родини, які шукають свої рідних, зниклих в зоні проведення АТО, внесли до цієї ж бази 1533 своїх профілів, щоб можна було порівняти дані та з’ясувати, чи є серед фрагментів тіл ті, кого розшукують.

На кінець грудня 2017 року встановлено 536 збігів за базою даних.

Всі родини змогли отримати підтвердження смерті свого родича та отримати фінансову допомогу від держави згідно чинного законодавства.

Які існують проблеми ДНК-ідентифікації, що потребують втручання і спільного вирішення ?

330 профілів з єдиної бази даних ДНК залишаються неідентифікованими, адже є серед них, вірогідно, є і ті, хто воювали на іншому боці. Тому звертаюся до всіх, хто розшукує своїх рідних, зниклих у зоні АТО, з пропозицією здати свій ДНК-профіль до бази даних.

Щоб здати аналіз ДНК громадянам України потрібно звернутися до будь-якого районного відділу поліції, де їм нададуть направлення на безкоштовний аналіз ДНК.

Для іноземних громадян цей аналіз буде платним і зробити його можна буде після реєстрації заяви про зниклих безвісти родичів.

Після отримання підтвердження ДНК-ідентифікації громадяни інших країн зможуть розпочати офіційну процедуру перепоховання і перевезення тіл, які сьогодні безіменними поховані на військових цвинтарях.

Сотні родичів, мешканців України, які розшукують своїх близьких і які здали свої ДНК профілі в базу даних — не отримали підтвердження ДНК ідентифікації. Це означає, що ще значна частина загиблих тіл не вивезена з непідконтрольних територій, і Мінська переговорна група має включити це питання в свій порядок денний та активізувати спільні пошукові роботи по ідентифікації.

Одночасно є майже 50 родин, які отримали підтвердження ДНК-ідентифікації, але відмовляються визнати її результати і забрати тіла. Ця ситуація потребує втручання Міжнародного Червоного Хреста, проведення додаткових роз’яснень родинам, експертиз і міжнародних консультацій для вирішення проблемної ситуації.

Повага до загиблих — з якого би боку вони не воювали — надає Україні гідну і сильну переговорну позицію і дозволяє консолідувати зусилля переговорних груп щодо припинення вогню і встановлення миру на нашій землі.

Ольги Богомолець – голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я, радник президента з гуманітарних питань

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://lb.ua/blog/bogomolec_olha/

Continue Reading

Новини

Український Ан-124-100 “Руслан” став героєм американського серіалу Mega Machines (ВІДЕО)

Published

on

Український транспортний літак Ан-124-100 “Руслан” став один з героїв серії популярної американської документалки “Мегамашини”.

Серія називається Mega Machines: The World’s Strongest Plane, повідомляє державне підприємство “Антонов” на своїй сторінці у Facebook.

Американці високо оцінили можливість “Руслана” перевезти три гелікоптери Apachе одночасно.

“У новому випуску Mega Machines: The World’s Strongest Plane головним героєм став Ан-124-100 “Руслан”, який є найбільшим з транспортних літаків, що виготовляються серійно. Зокрема, створювачі програми були вражені можливістю “Руслана” перевезти три гелікоптери Apache. Зйомки фільму проходили на літаках, що експлуатуються “Авіалініями Антонова”, – йдеться у повідомленні.

Continue Reading

Trending

Inline
Приєднуйтесь! Будьте завжди в курсі подій. Вподобайте цей інфоресурс!
Inline
Приєднуйтесь! Будьте завжди в курсі подій. Вподобайте цей інфоресурс!