Зв'яжіться з нами

Cтатті

Чому Україні не потрібні ССО та спецназ

Опубліковано

на

Фейсбуком шириться кліп для ССО “Тихо прийшов, тихо пішов…” Усі милуються – гарно. Гарно, але… Ну невже неможна без жодних “але”?

У тексті пісні є слово “спецназ”. Перепрошую, що? Спец… що? Спецназ (рос.) – російською! – специального назначения. Чи є слово “назначения” в українській? Ні. Українською – “призначення”. Виходить, скорочено “спецприз”? Смішно якось.

Так може відмовитись від скорочення, що йде калькою від ворога? Так, від ворога, адже “спецназ” іще від совка роздувався як бренд радянських сил, а тепер – російських. У світі зі словом “spetznaz” асоціюють винятково російські підрозділи. Це російськомовний російський бренд – переконайтеся в тематичних группах ФБ хоча б!

Чи знали про це наші ІПСО? Мали би знати. Якщо знали, чому випустили пропаганд-кліп (а це пропагандування своїх) із ворожим мислевірусом? Бо звикли до нього? Молодці, сідайте – двійка.

Те саме стосується скорочення ССО. Ну навіщо було брати російську кальку “сили спеціальних операцій”? Мізків бракує своє придумати? Підказували ж розумні люди, не ССО, а УСС (!) – Українські спеціальні сили! Тут тобі і спадковість до рідних скорочень – січові стрільці з небес усміхнуться, тут і відмінність від одвічного ворога, тут і гарна латинська версія – USF – Ukrainian Special Forces. Ну на поверхні ж! Бери і розкручуй свій бренд. Ні, воліють повторювати чужий “бред”.

До чого це я? До того, що ідеологічна робота як була провалена, так і є. Глибокі ворожі ідеологічні якоря, штампи образів сидять в головах людей, котрі мали би в МО, в командуваннях будувати своє…. але свого нема.

І це не критиканство, це критика, бо позитиви трапляються, і ми їх помічаємо. За Великдень приз на найкращу крашанку отримує автор ідеї “Сталеві яйця”.

От це справді круто. Якби ще замість примітивного виробу-емблеми був вовкулака, листівочка від спеців була би геніальною.

Автор: Віталій ГАЙДУКЕВИЧ

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції. *Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело:http://uainfo.org/blognews/

Продовжити читання ?
Реклама
2 Коментарів

2 Comments

  1. Антиганодоневич

    19.04.2017 при 19:34

    Подонок Гандоневич уже достал своим рылом лезть в не свои дела. То какого-то вовкулаку прилепит на шевроны, то УСС придумает. А почему не просто “СС”? Специалист сука, по “спецпризу”. Дайте ему уже по кумполу кто-то чтоб не лезло не в свои дела это чучело. С такими “специалистами” как Гандоневич и врагов не надо, сами все развалят.

  2. Pingback: О чем поёт и что слушает Украина | ПолитВести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Cтатті

У Сухопутних військах немає бригади без бойового досвіду – генерал

Опубліковано

на

Усі бригади, полки і окремі частини Сухопутних військ ЗС України вже мають бойовий досвід.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко.

“Всі бригади Сухопутних військ, всі полки й окремі частини мають бойовий досвід і виконували протягом всіх цих трьох років бойові завдання. Немає жодної військової частини в Сухопутних військах, яка не мала б бойового досвіду, кожна – за напрямками своєї діяльності”,  – заявив він.

Генерал зазначив, що залежно від року війни, від періоду застосування в російсько-українській війні, частка участі Сухопутних військ у бойових діях “коливалася від 80 до 90%”.

“Ми з повагою ставимося до зусиль інших силових структур, таких як Служба безпеки України, Державна прикордонна служба, Національна гвардія, Національна поліція. Але проводити якісь паралелі між ними було б не зовсім коректним. Справа в тім, що Сухопутні війська, як і Десантно-штурмові війська, і Морська піхота, завжди виконують задачі на першій лінії. Всі інші – на другій і далі”, – зазначив Попко.

Командувач також повідомив, що частини і підрозділи Сухопутних військ перебувають у районах російсько-української війни в Донецькій та Луганській областях за принципом ротації: приблизно 7-8 місяців виконання бойових завдань, 5-6 місяців – відновлення боєздатності в пунктах постійної дислокації. “Там здійснюється доукомплектування, ремонт озброєння і військової техніки, особовому складу надаються відпустки. Потім знову повернення до виконання бойових завдань на фронті”,  – додав він.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Cтатті

Ефективність нашої артилерії не дала РФ перейти у наступ

Опубліковано

на

У Сухопутних військах близько 90% вогневого ураження бойовиків під час конфлікту на Сході України здійснюють ракетні війська й артилерія.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Сергій Попко.

“Що стосується ракетних військ і артилерії. Це основний рід Сухопутних військ, який здійснює вогневе ураження. Його дольова участь у вогневому ураженні противника – порядку 90 відсотків. Це дуже суттєво”, – заявив він.

За оперативною інформацією, додав генерал, в ході конфлікту на Донбасі саме ефективність та потужність української артилерії не дозволили російському агресору перейти до масованого наступу.

“Цю обставину ми взяли на озброєння, наситили механізовані й танкові війська артилерією всіх типів – від мінометів до реактивних систем залпового вогню великих калібрів, укомплектували розрахунки цих гармат і артилерійських систем особовим складом, навчили цих людей”,  – зазначив Попко.

Говорячи про переозброєння, командувач зауважив, що, виходячи з тактики бойового застосування й потреб в укомплектованості частин Сухопутних військ, вдалося скласти фінансово обгрунтовану програму технічної модернізації або переозброєння. Програма створювалася з урахуванням фінансових можливостей на кожен бюджетний рік і була затверджена у Генеральному штабі Збройних сил України.

“Тому вже можна говорити про те, що переважна кількість зразків, які нас будуть задовольняти, вони вже у розробці на підприємствах національного обороно-промислового комплексу. Тому ми ставимо перед собою амбітні завдання на майбутнє, коли значна більшість техніки й озброєння – більше 80 відсотків – будуть новітніми. Поки що ми лише на шляху до цієї мети”, – зазначив він.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Cтатті

ДШКМ в руках десантників vs бетонна плита. Очікування і наслідки (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано

на

Чи витримають плита з бетону, ящики та мішки з піском влучання з ДШКМ? На одному із полігонів у районі проведення АТО, під час зборів з розрахунками великокаліберних кулеметів ДШКМ, десантно-штурмовою бригадою було перевірено на міцність типові укріплення. Також, на різних навчальних точках, десантники відпрацьовували способи ведення вогню по різних цілях та на різних відстанях.

До проведення зборів залучалися волонтери-інструктори, які вже допомогли підготувати Збройним Силам України чималу кількість кулеметників.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

На різних навчальних точках, десантники відпрацьовували способи ведення вогню по різних цілях та відстанях. Цікавим було те, що на полігоні були побудовані імпровізовані укриття, виготовлені із матеріалів, які використовуються в районі АТО.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

– Наша мета полягає не в ураженні цілей завдяки щільності вогню та великою кількістю пострілів, а завдяки мінімальному та ефективному використанню боєприпасів, – відзначає командир десантно-штурмового підрозділу.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

Необхідно відзначити, що модернізація даного великокаліберного кулемету ДШК значно збільшила його бойові можливості, а розрахунок – став мобільнішим.

Світлина від Прес-центр штабу АТО.

Джерело: http://youtube.com/

 *При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending