Шолом TOR-D для десантників і морпіхів – балістичні випробування (ВІДЕО)

Подібних , шоломів в Україні ще не було. Вони взяті як аналог шоломів американської армії. Такі шоломи є першими в лінійці десантних шоломів, а отже є базовою моделлю.

На 303-й центральній артилерійський базі Збройних Сил України були проведені балістичні випробування шолому «ТОR-D» від ТОВ «Юармс» (UaRms).

Шолом балістичний «ТОР» модель Д («ТОR-D») являє собою полегшену версію балістичного шолому «ТОR», призначений для індивідуального захисту бійців ВДВ, морської піхоти та спеціальних підрозділів від травм і поранень; розміщення спеціального обладнання.

Основною його відмінністю від попередників є те, що його можна застосовувати, як при десантуванні з парашутом так і приведенні бою з ворогом.

Форма шолому зі спеціальними боковими вирізами створює додаткові зручності для роботи з активними навушниками і радіогарнітурами.

Нагадаємо, що розглядається можливість прийняття шолому на озброєння для Високомобільних десантних військ, Сил Спеціальних операцій та морської піхоти ВМС ЗС України за результатами відповідних випробувань.

Балістичні властивості шолома показали відмінний результат на всіх етапах випробувань: при дощуванні протягом 1 години; при заморожуванні до -40 градусів за Цельсієм; при нагрівання до +40 градусів за Цельсієм; при пострілах в місця кріплень.

Ukrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military PagesUkrainian Military Pages

Як зазначають розробники, за основу їхнього виробу взято військову амуніцію американської армії. Український варіант вийшов у рази дешевшим, проте нічим не поступається зарубіжним аналогам.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело:http://www.ukrmilitary.com/

Related posts