Зв'яжіться з нами

Новини

Як військовим та волонтерам безоплатно отримати автомобілі від Openmarket (ДП “СЕТАМ”)

Опубліковано

на

Державне підприємство “СЕТАМ” Міністерства юстиції приймає активну участь у допомозі військовим.

Ми співпрацюємо з волонтерами та військовими практично від дня нашого заснування.

ДП “СЕТАМ” є організатором електронних торгів арештованим майном, майном банків та майном інших державних та комерційних замовників. Тобто основна наша задача – наповнювати бюджет, продаючи майно.

Проте, згідно з законодавством, майно, яке було стягнуто на користь держави (конфіскат), і не було реалізоване на торгах, може бути передано на благодійні цілі. Це може бути будь-яке майно, від канцтоварів до автомобілів.

Тож сьогодні даємо прості відповіді на складні питання щодо безоплатної допомоги.

Що ми передаємо безоплатно?

Після того як майно, яке стягують у дохід держави, пройшло три етапи аукціонних торгів через СЕТАМ і його ніхто не купив, його можуть безоплатно передавати в користування.

Конкретно армії передано майже 21 тис одиниць майна на суму 23,8 млн грн. З них транспорту 125 шт на 23,2  млн грн., одяг, спорядження 234 шт на 44,7 тис грн., будматеріалів, побутових товарів, запчастини – 20,4 тис шт. 646,6 тис грн.

Що у нас є?

Автомобілі – легкові й вантажні. Будматеріали та лакофарбові вироби. Одяг та спорядження. Запчастини. Електрона техніка: мобільні телефони, комп’ютери, сім-картки. Канцтовари. Та багато іншого.

Чого у нас немає?

Зброї, цигарок, палива та алкоголю. Так, вони часто конфіскуються правоохоронцями. Проте вони утилізуються за спеціальною процедурою, не через СЕТАМ.

Як отримати?

Перелік майна, яке пропонується на безоплатну передачу, можна побачити на сайті держпідприємства om.gov.ua в розділі «Безоплатна передача». Там же міститься інформація про строки, перелік та порядок подання документів для охочих отримати майно безкоштовно.

Подати заяви на безоплатне отримання майна можна з моменту появи публікації. Ці публікації актуальні протягом місяця. У цьому розділі розміщуємо інформацію, що й кому було передано.

Хто приймає рішення?

Рішення про передачу приймає комісія, до якої входить представник від державної виконавчої служби, представник митниці, яка безпосередньо конфіскувала товар, представник від податкової служби та представник органу місцевого самоврядування. Рішення про те, кому саме передати майно, приймає саме ця комісія. “СЕТАМ” до цієї комісії не входить і впливати на це рішення не може.

Зараз заявки на безкоштовне отримання майна подаються до комісій у паперовому вигляді, але після змін у законодавстві в майбутньому буде доступне подання заявок on-line.

А якщо ви не зареєстровані як юрособа?

Якщо ви – просто група волонтерів у фейсбуку, то це не біда. Адже у вас є «підшефна» військова частина, яка є юрсобою. Саме вона і стане набувачем майна.

Ви розташовані в Запорізькій області, а потрібні нам речі – в Херсонській філії СЕТАМ. Чи можна їх отримати?

Так, ви можете подавати заявку до будь-якої філії. Проте зауважте: з моменту передачі майно належить вам, тож продумайте транспортування завчасно.

А чи є нас захист від шахраїв?

Є захист від недобросовісних отримувачів безоплатного майна – вони не зможуть просто його продати і покласти гроші в кишеню. Якщо вони його продадуть – доведеться сплати всі передбачені законом митні платежі, а це дуже значна сума, інколи – майже повна вартість товару.

Тож слідкуйте за оновленнями, подавайте заявки та допомагайте армії!

Державне підприємство «СЕТАМ»

01001, м. Київ, Стрілецька, буд 4-6

Зателефонуйте нам: +38 044 331 17 21
Електронна пошта: service@setam.net.ua

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Новини

Ще два Ан-26 для ЗСУ буде відремонтовано до Нового року

Опубліковано

на

Днями військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил ЗСУ) уклала з ДП “Завод 410 ЦА” два договори №№ 412/17 і 411/17 на капітальний ремонт на літаки Ан-26КПА (бортовий номер 95, зав. номер 64-06, випущений 21 квітня 1978 г.) та Ан-26Ш (бортовий номер 21, зав. номер 55-07, випущений 28 вересня 1977 р.) з переобладнанням останнього в Ан-26 на 4,017 млн. грн. і 4,779 млн. грн. відповідно.

Літаки входять до складу в / ч А1231 і А4104 – 456-ої бригади транспортної авіації (Гавришівка) і 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв).

Термін виконання договорів зазначений до 31 грудня 2017 року.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” відремонтував для державних силових структур України шість Ан-26, так само як і в 2016-му. А також провів ремонтні роботи на літаках Республіки Бангладеш, Республіки Казахстан та Судану.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Інструктори «Азову» діляться знаннями з морпіхами

Опубліковано

на

Під час бойових дій дуже часто життя бійців забирає не ворожа куля, а саме несвоєчасне або неправильне надання першої допомоги. Для азовців вже стало каноном постійне вдосконалення вмінь та навичок із тактичної медицини.

11 грудня на базі полку «Азов» (місто Маріуполь) розпочався курс із тактичної медицини, який був організований не для азовців. Серед тих, кого нині знайомлять із курсом ТССС All Combatants, – бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Ініціатором цих курсів став колишній військовий медик армії США Девід Пластер зі своєю командою Anomaly TacMed, який запропонував медикам «Азова» виступити у ролі викладачів-інструкторів.

Вся програма складається із теоретичної, практичної частин і тактики. Тривалість курсу – 3 дні. Після його закінчення слухачі мають закріпити здобуті знання та навички на практичному екзамені. Протягом 4-х днів бійці матимуть змогу прослухати курс власне методології викладання матеріалу, що стане у пригоді під час подальшого викладання програми ТССС вже у своєму підрозділі.

Першого дня серед основних розглянутих тем були: способи евакуації пораненого в укриття (за лямки, SEAL, Hawes), зупинка масивної кровотечі, застосування турнікета (самодопомога та взаємодопомога), гемостатичні засоби, тампонада, прямий тиск на рану, перев’язка рани, а також бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти засвоїли алгоритм M.A.R.C.H. (Massive Hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia).

«Після завершення курсу ми передамо лекції та відеоматеріали, аби вже у своїх підрозділах ці люди могли поділитись здобутими знаннями, – прокоментував взводний медик 1-го БОП полку «Азов» друг Джедай. – Зараз ми спостерігаємо різний рівень знань у сфері тактичної медицини. Проте найголовнішим є те, що нам вдається зацікавити та донести правильну інформацію, і це зрозуміло по очах бійців, котрі вивчають програму».

Автор: Денис Крекотень

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?

Новини

Пентагон виділив 10,4 мільйона доларів на покращення військової ІТ-інфраструктури в Україні

Опубліковано

на

Американська корпорація Black Box оголосила на початку місяця про подовження контракту Пентагону на суму 10,4 мільйона доларів з надання послуг, згідно з контрактом в рамках Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, повідомляє Голос Америки.

Компанія з надання послуг у сфері цифрових технологій розширить свою співпрацю з Міністерством оборони України. Протягом наступних 12 місяців Black Box надасть техніку, програмне забезпечення та послуги, аби розширити систему та забезпечити можливості з командування, контролю, комунікації, комп’ютерів, розвідки та спостереження (C4ISR) більшої кількості користувачів у військових спорудах по всій країні.

«Ми дуже задоволені, що армія США нас обрала за наші зусилля та пишаємося тим, що ми є частиною Ініціативи допомоги Україні в сфері безпеки, – заявив виданню віце-президент компанії Джефф Мюррей. – Цей проект посилить стійкість можливостей, які вже були розроблені та побудовані Black Box, та розширить їх в середині України».

Корпорація Black Box була обрана контрактником армії США у вересні 2016 року з метою розробки, розгортання, операції та підтримки Центру з кібербезпеки, Центру командування та контролю, системи медичної інформації та системи логістичної інформації України. У партнерстві з армією США та Міністерством оборони України Black Box надає всебічну підтримку українському війську – на фронті та поза ним.

Субпідрядники в цьому контракті включають в себе як американські, так і українські компанії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Продовжити читання ?
Реклама
Реклама
Реклама

Trending