Connect with us

Мотиватори

Іспанський фотограф робить проникливі знімки бійців АТО

Published

on

Іспанський фотограф Хуан Мора, який живе у Львові, робить знімки бійців АТО та допомагає волонтерам на Сході.”Я живу в Україні з січня 2010 року. Приїхав як турист, але через кілька тижнів вирішив залишитися. Львів – моє найулюбленіше місце в світі. Тут є багато культурних відмінностей з іспанською культурою, але й в цей же ж час вони подібні. Україна – справжня європейська країна. У Львові почуваюся як у Східній Європі. Щоправда є багато речей із Радянського Союзу. Наприклад, ринки. Вони нагадують дитинство, коли у 80-ті роки Іспанія була бідною країною. Зараз ці торгові лавки замінили супермаркети. Життя тут складніше, ніж в Іспанії. Я абсолютно впевнений, що люди стають тут сильнішими. Україна та Іспанія — два мости, що ведуть в Європу. Іспанія з півдня на північ, Україна – з сходу на захід”, – розповідає Хуан Мора.

Автор: Juan Mora
Хуан Мора зміг розуміти та висловлюватися українською за три роки. Починав з мовних уроків, зараз вивчає її самостійно.

“Мій український рівень не дуже хороший, але я розумію майже все. Можу висловлюватися непогано. Найбільша проблема, тому що я працюю один. Тому забуваю слова. Їх допомагає згадувати телевізор. У будь-якому разі я добре розмію, про що говорять. Це мені коштувало близько трьох років. Зараз намагаюся їздити в Іспанію раз на рік. Сподіваюся, що буду жити тут все своє життя”, – каже Хуан.

У Львові Хуан допомагає у Центральному військовому клінічному госпіталі. Робить фото для проектів “Волонтерської сотні”, з різних спортивних занять в реабілітаційному залі.

“Мої фотографії спрямовані на українські реалії. Я волонтер і фотографую, щоб допомогти іншим волонтерам зі своїми обов’язками. Був два рази на фронті, щоб сфотографувати в реальності добровольців, життя мирних жителів і солдатів. Також був багато разів у Львівському військовому госпіталі. Зробив портрети поранених бійців АТО”.

Хуан Мора народився в Аргентині. В один рік переїхав з батьками до Іспанії. Жив у провінції Сарагоса, близько до Каталонії та Франції. У 2008-2009 роках досліджував Аргентину. Проїхав країною 17 тис км. Відвідав 30 країн. Певний час жив у Румунії. Планував залишитися в Чехії, де має друзів. Передумав і переїхав до України, коли вперше побачив Львів.

Мотиватори

Заступник командира роти по роботі з особовим складом розповідає солдату-строковику про переваги КОНТРАКТУ до кінця особливого періоду.

Published

on

Заступник командира роти по роботі з особовим складом розповідає солдату-строковику про переваги КОНТРАКТУ до кінця особливого періоду (військовий гумор)

Continue Reading

Мотиватори

Марш українських націоналістів став Маршем Нової Армії – Прем’єра відео!

Published

on

Нашу першу грудневу прем’єру – відео на пісню “Марш Нової Армії” – презентуємо з нагоди Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і вже є частиною нового війська України!

«Перебуваючи на фронті з концертами, я познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам’ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. І тоді народилася ідея пісні – маршу української армії. Причому – не звичайного урочистого маршу, який усі звикли чути на військових парадах. Ідеться про гімн українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких навіть ворог назвав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті» – ділиться історією створення маршу Олег Скрипка.

 До запису аудіоверсії маршу Олег Скрипка долучив українських рок-музикантів, зокрема, Сергій Василюк Олександр Положинський Олег Фагот Михайлюта (Олег Михайлюта) Sergiy Fomenko Ivan Lenyo Taras Kompanichenko Журавель Юрій Zhuravel Yuriy Sergii Tanchynets Чубай Тарас Сергій Жадан [офіційна сторінка]

Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.

Кріп знімала творча команда, що започаткували наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.Щиро дякуємо за організацію зйомок Андрій Денисенко та Arislav Pasternak.

Слова Маршу – це видозмінений твір “Зродились ми великої години…” Олеся Бабія. Присвячується усім героїчним хлопцям та дівчатам, які зараз здобувають на фронті нашу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.
Джерело: Oleg Skrypka

Continue Reading

Мотиватори

Жінки, які зняли уніформу, щоб продемонструвати свою красу (ФОТОпідбірка)

Published

on

У світі давно панує рівноправність між чоловіками і жінками, в тому числі і серед професій. Жінок не злякати важкою працею, і, як раніше здавалося, нежіночою роботою. Ніхто не дивується, побачивши, жінку-військовослужбовця.

Дивіться фото представниць слабкої статі, які не дивлячись на сувору професію, залишаються прекрасними і жіночними.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел.

Continue Reading

Trending

Inline
Приєднуйтесь! Будьте завжди в курсі подій. Вподобайте цей інфоресурс!
Inline
Приєднуйтесь! Будьте завжди в курсі подій. Вподобайте цей інфоресурс!