Зв'яжіться з нами

Політінфо

Вислання 135 російських дипломатів – це “Холодная війна”

Опубліковано

на

Вперше з 2014-го року Захід здійснив системні антиросійські дії, спрямовані на згортання не просто економічних контактів – а самих дипломатичних відносин. Росія офіційно визнана ворогом, який здійснює проти країн Заходу ворожі агресивні дії

«Росія показала себе як стратегічний противник, а не стратегічний партнер», заявила Тереза ​​Мей, виступаючи напередодні перед Європейською Радою в Брюсселі в ході обговорення хіматаки в британському Солсбері.

«Європейська рада згоден з урядом Великобританії, що, швидше за все, Росія несе відповідальність за атаку в Солсбері і що немає іншого правдоподібного пояснення», – відреагував потім в Twitter голова Євроради Дональд Туск.

За результатами обговорення ЄС також ухвалив комюніке, в якому заявив, що підтримує Британію. Це стало сигналом об’єднання західних країн навколо чергової проблеми, створеної Росією. Адже вже складно відшукати на карті світу країну, у внутрішні справи якої не втручалася б Росія.

Крім того, про висилку російських дипломатів 26 березня через отруєння в Британії Сергія Скрипаля та його дочки оголосила тільки половина країн ЄС – 14 з 27 країн (28-я, Британія, це вже зробила). Хоча до них і приєдналися також США і Канада.

Список стран, объявивших о высылке российских дипломатов

Фото: ТСН

Список країн, які оголосили про висилку російських дипломатів

Вперше з 2014-го року Захід здійснив системні антиросійські дії, спрямовані на згортання не просто економічних контактів – а самих дипломатичних відносин. США висилають 60 російських дипломатів, Великобританія вислала 23 дипломата, десятки дипломатів РФ висилають 22 країни. І подальші антиросійські акції тривають. Навіть Албанія, яка не є членом ЄС, оголосила про висилку двох російських дипломатів. Які б компліменти не вимовляли окремі політики в ЄС, які б привітання не приносив Трамп Путіну, декорації ніяк не впливають на стратегічні рішення.

Британський МЗС: Вже понад 20 країн висилають російських дипломатів

Росія офіційно визнана ворогом, який здійснює проти країн Заходу ворожі агресивні дії проти Великобританії – країни НАТО. І грунт для прийняття Заходом такого рішення створила саме війна в Україні та український відчайдушний опір.

Це політичне рішення означає, що тепер зняття економічних санкцій з РФ в результаті війни в Україні неможливе.

Без сумніву, ця “холодна війна” при активній участі українців завершиться з тим же результатом, що і перша “Холодна війна” – поразкою Російської імперії, звільненням Криму і Донбасу, іншими процесами розвалу. Перемога у війні з РФ сьогодні вже не представляється утопією – це вже чітко зрозуміла і прийнятна стратегія. Двигуном багатьох подій зараз є саме Україна.

Саме ефективність побудови демократичної держави, сучасного, не тоталітарного, стане кращою антипутінською агітацією і зразком вільного демократичного шляху для нової після-путінської Росії.

Саме реформа армії та нанесення на фронті великих втрат російським окупантам, стане кращою демонстрацією безсилля і слабкості путінізму.

Україна повинна об’єднати сили, щоб реалізувати унікальний історичний шанс – Україну готовий підтримати весь світ, щоб українці вийшли переможцями у Війні за незалежність. І українці зобов’язані цей шанс використати, і показати, що це покоління – це люди, що здатні повернути колесо історії в потрібному напрямку.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://ukr.lb.ua/,http://uainfo.org/

Політінфо

G7 єдина в намірі притягнути РФ до відповідальності за агресію в Україні

Опубліковано

на

Глави зовнішньополітичних відомств країн “Великої сімки” 22 і 23 квітня зустрілися в Торонто зараз пропонуємо проаналізувати зустріч і винести основні меседжі, що стосуються України.

Зазначу, що глава міністерства закордонних справ приймаючої Канади Христя Фріланд приділила чимало уваги тому, щоб тема України домінувала в перший день зустрічі і за це потрібно висловити ВЕЛИЧЕЗНУ подяку. Канада продовжує бути найбільшим лобістом України на світовій арені.

Міністр Фріланд сама приготувала сніданок і прийняла колег у себе на кухні

Вперше Україна взяла участь у зустрічі міністрів закордонних справ G7. Голова українського МЗС зауважив, що ситуація, яку на окупованих територіях створила Росія, є неприйнятною, оскільки вона намагається залишити і зміцнити на Донбасі свій протекторат, аби дестабілізувати і зруйнувати Україну.

Результат пошуку зображень за запитом "toronto g7 2018"

Запрошення України на зустріч голів МЗС Великої сімки свідчить, що рейтинг України на міжнародній арені зростає, що продовжує обурювати Росію.

Нагадаємо, що до складу G7 входять США, Японія, Німеччина, Канада, Італія, Франція і Великобританія.

Основні тези щодо України:

– G7 буде і далі підтримувати Україну – Фріланд

– Країни G7 виступають за збереження санкцій проти РФ

– “Сімка” підтримує Україну і готова протидіяти Росії, щоб захистити “заснований на правилах світовий порядок”

– G7 єдина в намірі притягнути РФ до відповідальності за агресію в Україні – Держдеп

– Велика сімка підтримала ідею введення нових антиросійських санкцій

– Лідери країн G7 похвалили Україну за проведені реформи

– G7 вимагає від Росії припинити дестабілізацію в світі

Результат дуже простий, непотрібно володіти величезним досвідом і дипломатичною мовою, щоб зрозуміти: Росія нікому не подобається і її будуть продовжувати карати, як фінансово, так і на політичній арені, а хтось ще й в Сирії.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://uainfo.org/

Читати далі ...

Політінфо

Парламентська асамблея Ради Європи офіційно визнала, що окупований Донбас – під контролем Росії

Опубліковано

на

У Парламентській асамблеї Ради Європи ухвалили резолюцію, в якій формулювання «неконтрольовані урядом території» України змінено на «території під фактичним контролем Росії».

Про це вказано в резолюції «Надзвичайний стан: питання пропорційності стосовно відступів, передбачених статтею 15 Конвенції про захист прав людини», ухваленій 24 квітня в ПАРЄ, повідомляє Укрінформ.

«У проекті резолюції замінити слова «неконтрольовані урядом території» на наступні слова: «території під фактичним контролем Росії», – йдеться у внесеній поправці, що була запропонована під час розгляду доповіді та прийняття резолюції щодо застосування Україною, Францією та Туреччиною відступів відповідно статті 15 Конвенції про захист прав людини.

«Асамблея знову заявляє про своє засудження російської агресії в Україні, порушення міжнародного права та принципів, закріплених Радою Європи», – вказується у документі.

В сесійній залі було розглянуто випадки призупинення дії окремих статей Конвенції про захист прав людини, які були застосовані трьома країнами: Україною – після російської агресії у 2014 році, Францією – після запровадження надзвичайного стану після терористичних атак у Парижі у листопаді 2015 року, а також в Туреччині – після спроби державного перевороту в липні 2016 року.

В документі також вказано, що Україна поінформувала генерального секретаря РЄ про її відступ 9 червня 2015 року, повідомивши про “надзвичайну ситуацію, що становить загрозу для життя нації”, викликану “поточною збройною агресією Російської Федерації проти України, разом з військовими злочинами та злочинами проти людяності, вчиненими як регулярними Збройними силами Російської Федерації, так і нелегальними збройними групами, які керуються, контролюються та фінансуються Російською Федерацією».

Стаття 15 Конвенції «Відступ від дотримання зобов’язань під час надзвичайних ситуацій» передбачає, що «в разі війни або інших надзвичайних обставин, які загрожують життю нації, будь-яка з Високих Договірних Сторін може вживати заходів, що відступають від її зобов’язань за цією Конвенцією, виключно в тих межах, яких вимагає надзвичайність обставин, і за умови, що такі заходи не суперечать іншим її зобов’язанням за міжнародним правом».

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/

Читати далі ...

Новини

Держдепартамент США закликав Росію припинити «жахливу окупацію українського Криму»

Опубліковано

на

Виконуючий обов’язки держсекретаря США Джон Салліван, виступаючи в п’ятницю, 20 квітня, на презентації щорічної доповіді Держдепартаменту США про права людини в світі, закликав Росію звернути увагу на ситуацію з Кримом, проблеми на Донбасі і питання захисту прав людини в Чечні.

«Ми знову закликаємо Росію припинити жахливу окупацію українського Кримського півострова, припинити порушення, що здійснюються силами під керівництвом Росії на Донбасі в Україні, і звернути увагу на безкарність порушень прав людини в Чечні», – сказав Салліван.

У зовнішньополітичному відомстві США також звинуватили Росію в «підриві суверенітету західних країн».

«Країна (Росія – КР) зіграла значну військову роль в конфліктах на сході України і в Сирії, де організації з прав людини приписують тисячі смертей мирних жителів, а також інших порушень прав людини силам під керівництвом Росії і російським окупаційним військам у Криму», – йдеться в документі.

Публічних коментарів Кремля з цього приводу поки немає.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://ua.krymr.com/

Читати далі ...
Реклама
Реклама Enter ad c ode here

Trending