Зв'яжіться з нами

Новини

Внесені зміни до норм забезпечення речовим майном військовослужбовців ЗС України в мирний час та особливий період

Опубліковано

на

З метою покращення речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України підготовлено наказ Міністерства оборони України від 03.03.2018 № 95 “Про затвердження Змін до Норм забезпечення речовим майном військовослужбовців Збройних Сил України в мирний час та особливий період та Змін до Інструкції про організацію речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України в мирний час та особливий період”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 березня 2018 року за №№ 378/31830-379/31831 (опублікування в Офіційному віснику України від 20.04.2018 № 31).

Проведена колосальна робота і підписано багато погоджень. А зараз публікуємо тільки самі основні зміни до наказу №232 від 29.04.2016 “Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України”:

Норми забезпечення речовим майном військовослужбовців Збройних Сил України в мирний час та особливий період доповнено новими нормами:
Норма № 66 забезпечення речовим майном військовослужбовців військової служби за призовом осіб офіцерського складу;
Норма № 67 забезпечення речовим майном військовослужбовців, які засуджені до відбування покарання в дисциплінарному батальйоні;
Норма № 68 забезпечення предметами бойового обмундирування та екіпірування військовослужбовців-снайперів (снайперських груп) Збройних Сил України;
Норма № 69 забезпечення спортивним інвентарем військових частин, військових ліцеїв та військових навчальних закладів Збройних Сил України.

У Нормі № 1 забезпечення предметами бойового обмундирування та екіпірування військовослужбовців Збройних Сил України (бойовий єдиний комплект (БЄК))*:
уведено новий предмет сорочка-поло;
впроваджено механізм видачі працівникам Збройних Сил України предметів військової форми одягу та засобів індивідуального захисту;
вилучено норми забезпечення тільників усіх видів (з короткими та довгими рукавами, теплих).

У Нормі № 4 забезпечення повсякденною формою одягу військовослужбовців Збройних Сил України:
уведено новий предмет тужурка (кітель) однобортна і штани (спідниця) білого кольору для військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України та рукавички шкіряні, військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом осіб офіцерського складу та уклали контракт на 5 і більше років;
додатково видаватимуться ще один кітель та штани (спідниця), як парадна форма одягу та дві сорочки (раніше видавали 3 сорочки на 2 роки, стало 5 сорочок на 2 роки).

Норму № 44 забезпечення спеціальним одягом військовослужбовців Збройних Сил України, зайнятих виконанням різних спеціальних робіт (інвентарне майно) доповнено новим розділом “Військовослужбовці, які входять до підрозділу “умовного противника” Збройних Сил України”.
Військовослужбовці, які входить до підрозділу “умовного противника” Збройних Сил України на період проведення занять, тренувань, навчань та виконання спецзавдань у польових умовах забезпечуватимуться польовою формою одягу, кольорову гаму якої визначатиме Генеральним штабом Збройних Сил України.

Норму № 48 забезпечення спецодягом військовослужбовців штатних пожежних команд Збройних Сил України (інвентарне майно) доповнено новими предметами (черевики спеціальні, костюм (куртка і штани) спеціальний, маска спеціальна, костюм тепловідбивний та рукавиці спеціальні).

У Нормі № 51 забезпечення предметами військової форми одягу особового складу штатних підрозділів почесної варти і військових оркестрів Збройних Сил України (інвентарне майно) розділ “Церемоніальна форма одягу” викладено у новій редакції, впроваджено 12 нових предметів церемоніальна форма одягу.

Крім цього, норми забезпечення курсантів військових навчальних закладів Збройних Сил України та курсантів військово-морських навчальних закладів Військово-Морських Сил Збройних Сил України (Норми №№ 5 та 7) та військових ліцеїстів Збройних Сил України та військово-морського ліцею Збройних Сил України (Норми №№ 63 та 64) доповнені новими предметами (пальто зимове, ремінь брючний, сумка-планшет, табличка з прізвищем).

Інструкцію про організацію речового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України в мирний час та особливий період доповнено:
Нормою табелізації майна речової служби для з’єднань, військових частин, військових навчальних закладів та установ Збройних Сил України на мирний час та особливий період:
Типовим комплектом засобів ремонту, господарського інвентарю та іншого майна речової служби для з’єднань, військових частин, військових навчальних закладів та установ Збройних Сил України на мирний час та особливий період.
Крім цього, у зазначеній Інструкції у новій редакції викладено Перелік предметів речового майна, якими забезпечуються військовослужбовці строкової служби під час їх звільнення з військової служби в запас, відставку або відправлення для складання вступних іспитів у військові навчальні заклади.

Інструкція з організації речового забезпечення, отримала ряд змін щодо порядку видачі різних видів форми та іншого майна, зокрема що стосуються спортивної форми, яка введена до норм забезпечення. Також уточнене питання видачі знаків розрізнення та фурнітури.

Пунктом 31 Інструкції тепер передбачений конкретний перелік цих предметів, зокрема визначено, що одночасно з видачею військової форми, видаються знаки розрізнення (погони, знаки розрізнення до погонів, нагрудні та нарукавні знаки) та фурнітура (кокарда, беретний знак, емблема, формений ґудзик, орнамент та позумент), які передбачені для носіння з цим видом форми.

Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://na.mil.gov.ua/

Читати далі ...
Реклама
Натисніть, щоб коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини

Кабмін визначив правила встановлення інвалідності цивільним, пораненим у зоні АТО

Опубліковано

на

Кабінет міністрів визначив процедуру встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями, одержаними цивільними на території проведення АТО.

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні в середу, інформує прес-служба Міністерства соціальної політики.

“На своєму засіданні Кабінет міністрів прийняв постанову “Деякі питання встановлення зв’язку інвалідності з пораненнями чи іншими ушкодженнями здоров’я”, якою врегульовано питання встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни цивільним особам, які отримали інвалідність внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції”, –  ідеться в повідомленні.

Зазначається, що рішення про встановлення факту одержання такими особами ушкоджень здоров’я на території проведення АТО прийматиме міжвідомча комісія, утворена Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Прийняття постанови забезпечує надання відповідних гарантій для осіб, які отримали інвалідність внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних на території проведення антитерористичної операції.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.ukrinform.ua/

Читати далі ...

Новини

Українські літаки – зірки першого авіашоу Туреччини (ВІДЕО)

Опубліковано

на

Українські літаки Ан-178 і Ан-77 стали головними учасниками масштабного авіашоу “Eurasia Airshow” в Туреччині.

Настільки масштабне авіашоу Туреччина проводить вперше. У ньому взяли участь десятки літаків з усього світу, йдеться в сюжеті ТСН.

Загальна увага була прикута до Ан-178, який швидко піднявся в повітря і попрямував до узбережжя Середземного моря. На його борту було близько десяти офіцерів турецької армії і поліції.

Слідом за ним до старту підготувався Ан-77. Пілоти навмисно викотилися ледве не на середину злітної смуги, щоб показати, який короткий розбіг у літака. Вистачило 350 метрів, щоб відірватися від землі.

У польоті літак розвинув мінімальну швидкість над відвідувачами шоу, зробив “гірку” і ефектно приземлився “по-антонівськи”.

Пілот Володимир Мосін не приховував задоволення і роздавав інтерв’ю. Техніки та штурман отримали свій шматок слави – дівчат, посмішки і селфі, сказано в сюжеті.

Через 40 хвилин на аеродром повернувся Ан-178. На його борту полетів командувач турецької жандармерії, яка є потенційним замовником українського літака.

Державне підприємство “Антонов” представило новий літак Ан-77 на базі Ан-70 без російських комплектуючих. АН-77 є глибокою модернізацією гвинтовентиляторного середнього військово-транспортного літака короткого злету і посадки Ан-7.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://gazeta.ua/

Читати далі ...

Новини

ДП “Антонов” готове до виконання повного спектра стратегічних вантажоперевезень в інтересах НАТО і ЄС

Опубліковано

на

ДП “Антонов” (Київ) в рамках участі в роботі міжнародної авіакосмічної виставки ILA-2018, що проходить 25-29 квітня в Берліні (Німеччина), озвучило готовність авіакомпанії “Авіалінії Антонова” до виконання повного спектра стратегічних перевезень за програмою Strategic Airlift Interim Solution ( SALIS) в інтересах НАТО і ЄС у зв’язку з планами щодо виходу з програми російської авіакомпанії “Волга-Днепр”.

Як повідомили в середу в прес-службі ДП “Антонов”, офіційну заяву з цього приводу поширене ДП “Антонов” 25 квітня в перший день роботи ILA-2018.

“Оскільки російська компанія” Волга-Днепр “має намір вийти з програми Strategic Airlift Interim Solution (SALIS),” Антонов “готовий надати повний спектр послуг країнам-учасницям цієї програми і гарантує надання необхідної кількості літаків Ан-124-100 “Русла ” і Ан-225 “Мрія” для виконання стратегічних авіаперевезень в інтересах НАТО і ЄС “, – передала прес-служба ключовий меседж поширеної офіційної заяви.

У зв’язку з цим в ДП “Антонов” також нагадали, що в зв’язку з новою геополітичною ситуацією український оператор важкого транспортного Ан-124-100 “Руслан” припинив співпрацю з російською “Волга-Днепр” і працює на ринку вантажних авіаперевезень самостійно, в тому числі в рамках програми НАТО SALIS.

Як уточнили в прес-службі, ДП “Антонов” бере участь в роботі виставки на запрошення німецької сторони в особі організаторів ILA, і демонструє на авіасалоні найбільший у світі транспортний Ан-225 “Мрія” вантажопідйомністю 250 тонн, що входить в парк “Авіаліній Антонова”.

ДП “Антонов” – провідний український розробник і виробник авіатехніки, з 2015 року за рішенням уряду входить в держконцерн “Укроборонпром”.

“Авіалінії Антонова” – один з провідних світових операторів важкого транспортного Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн, з 2006 року надає послуги в рамках програми SALIS. У грудні 2014 року спільний з російською авіакомпанією “Волга-Днепр” контракт з НАТО було продовжено до кінця 2016 року, восени 2016 року керівництво “Авіаліній Антонова” озвучило плани продовжити співпрацю з НАТО за програмою SALIS після завершення спільного з російською компанією контракту. З метою продовження участі в програмі НАТО SALIS, ДП “Антонов” створив компанію “Антонов-SALIS”, єдиним бенефіціаром якої є ДП “Антонов”. В рамках нового формату партнерства, не виключали в компанії, місцем базування українських “Русланів” залишиться Лейпциг.

У 2017 році офіційна інформація про новий формат співпраці українського оператора Ан-124-100 “Руслан” за програмою SALIS не озвучувалась.

Подальші перспективи залучення флоту “Авіаліній Антонова” в стратегічних перевезеннях за програмою SALIS обговорювалися в ході відвідування ДП “Антонов” генеральним секретарем НАТО Єнс Столтенберг в рамках його візиту до Києва в липні 2017 року.

За даними ДП “Антонов”, сьогодні флот “Авіаліній Антонова” налічує сім літаків Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн, супертранспортника Ан-225 “Мрія” вантажопідйомністю 250 тонн, Ан-22 “Антей” 60 тонн.

Міжнародна авіакосмічна ILA Berlin Air Show, яка проходить 25-29 квітня в Берліні (Німеччина) – одна з найбільших в Європі спеціалізованих виставок. За даними організаторів, в роботі ILA Berlin Air Show 2016 взяли участь 1200 компаній з 40 країн.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://uainfo.org/

Читати далі ...
Реклама
Реклама Enter ad c ode here

Trending