У Міністерства інформаційної політики немає ресурсів для боротьби з російською пропагандою. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив державний секретар Міністерства Артем Біденко.”У держави, тим більше у нашого міністерства, немає достатньо ресурсів для того, щоб швидко знайти такий фейк. Немає фахівців, які скажуть, що: “От, за цими ознаками ми бачимо, що знімали щось неправидиве”. Тому вся надія на те, що максимально швидко громадські організації зможуть знайти такі речі. А роль нашого Міністерства – залучити всі ресурси, щоб оприлюднити цю інформацію, щоб оприлюднити її на офіційних ЗМІ, щоб надати нашим західним партнерам, продемонструвати саме ті ознаки фейковості, які будуть знайдені експертами”, – сказав Біденко.

За словами держсекретаря Міністерства інформполітики, дуже складно моніторити наявність українських каналів на окупованій території, але деякі дані все-таки вдається дістати.

“Це досить складно сказати, тому що моніторинг не проводиться офіційними публічними методами, а ті люди, які там знаходяться і можуть це моніторити, вони не завжди в доступі. Є інформація, що ловиться ряд телеканалів у Донецьку, наприклад, “5 канал”, навіть був один ефір, на який мене запрошували і який дійсно бачили люди в Донецьку, тому що його мета була саме висловити їм підтримку. А якийсь постійний моніторинг неможливий у принципі, тому що це не підконтрольна територія, там терористи”, – сказав він.

При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції. 
Джерело: 112.ua