Народний депутат фракції “БПП” Мустафа Джемілєв у програмі “Гордон” на телеканалі “112 Україна”. 18.03.2017
На питання про те, чому кримські татари не чинили опір при захопленні Криму, він відповів:

“Як чинити опір? Голими руками проти танків? Те, що вони могли, робили. Виступав із заявами Меджліс, були звернення до організації ісламської конференції, в НАТО, у Генеральну асамблею ООН з проханням ввести миротворчі сили. Це ми робили. Йти на танки голими руками? Якщо Збройні сили вершиною свого патріотизму вважають виконати гімн України і здати зброю ворогові, що ви очікуєте від беззбройних людей? Ми взагалі очікували, що почнеться депортація кримськотатарського народу. У нас була інформація. Вони або спеціально не робили такий витік, збиралися кілька трупів знайти російських солдатів у поселеннях кримських татар. Тоді нами були створені загони самооборони, які контролювали в’їзди-виїзди нашого компактного поселення”.

Нагадаємо, 16 березня була третя річниця так званого “референдуму” у Криму. З цієї нагоди Держдеп США запевнив, що санкції США проти Росії будуть діяти до тих пір, поки не припиниться окупація Криму.

Нагадаємо, 13 березня Європейський Союз продовжив санкції проти причетних до порушення територіальної цілісності України.

Санкції проти причетних до порушення територіальної цілісності України 150 фізосіб і 37 юросіб продовжено до 15 вересня 2017 року. Ці заходи включають заморожування активів і заборону на поїздки. Після перегляду списку осіб та організацій, на які поширюються ці обмежувальні заходи, Рада виключила з нього двох померлих.

Раніше прес-аташе представництва ЄС в Україні Давид Стулік повідомив, що санкції Європейського Союзу можуть бути зняті тільки у разі відновлення територіальної цілісності України.

 *При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції. *Інформація публікується з відкритих джерел.
Джерело:112.ua