Зв'яжіться з нами

Новини

Норвегія виділила 180 тис. євро (5 млн грн) допомоги на адаптацію звільнених у запас українських військовослужбовців

Опубліковано

на

Норвегія вирішила виділити 180 тис. євро (5 млн грн) в трастовий фонд НАТО щодо надання Україні допомоги у питаннях соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, повідомив міністр закордонних справ Норвегії Бьорге Бренд.

Як повідомила в п’ятницю прес-служба Кабінету міністрів України, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в рамках візиту до Королівства Норвегія зустрілася з главою МЗС Норвегії. В ході зустрічі Б. Бренд підтвердив продовження виділення Норвегією фінансової та технічної допомоги Україні, загальний обсяг якої в цьому році складе близько 25 млн дол (655 млн грн).

“За результатами зустрічі з віце-прем’єр-міністром, Бьорге Бренд повідомив про щойно прийняте рішення про виділення 180 тис. євро в трастовий фонд НАТО з питань соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені або звільняються в запас”, – повідомляє прес-служба віце-прем’єра.

Крім того, В. Климпуш-Цинцадзе зустрілася з державним секретарем Міністерства оборони Норвегії Ойстейн Бе.

“Норвезька сторона в черговий раз запевнила у своїй міцній і послідовній підтримці України. Окрему увагу було приділено співпраці в рамках трастових фондів НАТО на підтримку України, зокрема, фонду з питань соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, де Норвегія є країною-лідером”, – сказано в повідомленні.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел.

Джерело:http://interfax.com.ua/news/political/

Новини

В Україні шитимуть берці й тактичні чоботи для НАТО

Опубліковано

на

В Іларіонівській ОТГ Дніпропетровської області шитимуть берці й тактичні чоботи для чеської та латвійської армій, які входять до складу Північноатлантичного альянсу НАТО.

Планується, що виробництво з чеськими інвестиціями розпочне роботу цьогоріч. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

Цього літа на території Іларіонівської громади має розпочати роботу цех з пошиття взуття для армії НАТО. Військові чоботи на різний сезон випускатиме компанія з чеськими інвестиціями.

За попередніми даними, на виробництві працюватимуть півсотні місцевих мешканців. Троє з них вже пройшли навчання в Чехії – тепер передаватимуть знання колегам.

За необхідності кількість робочих місць готові розширити, кажуть власники.

Приміщення, де розташується цех, приводять до ладу, ведуться підготовчі роботи. Для комфорту працівників обладнають душові, роздягальню та їдальню, – розказав голова Іларіонівської об’єднаної громади Дмитро Екзархов. – Наразі підрядники монтують лінію з виробництва взуття. На підприємстві, у першу чергу, робитимуть акцент на якості, а вже потім – на кількості.

Очільник громади сподівається, що незабаром тут розпочнеться серійне виробництво взуття й для української армії.

 

Іларіонівська ОТГ утворилася наприкінці 2017 року. Навколо неї об’єдналися майже 13,5 тис. мешканців 12 населених пунктів.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://uprom.info/

Читати далі ...

Новини

Єдиний російський виробник БМП оголошує банкрутство

Опубліковано

на

У  зв’язку з виниклими великими боргами та кризою машинобудівної галузі «Ростех» звернулася до віце-прем’єра РФ Дмітрія Рогозіна, який відповідає за ВПК, розглянути питання про банкрутство Курганмашзаводу, на даний момент це єдиний російський виробник БМП.

Передбачається, що його можна буде об’єднати з тульським Конструкторським бюро приладобудування імені академіка Шипунова.

Всьому виною стало «критичний фінансовий стан Курганмашзавод». Згідно з повідомленням глави «Ростеха» Сєрьгєя Чємєзова, за підсумками 2017 р у підприємства утворився збиток близько 7 млрд руб., Крім того, завод зірвав терміни «виготовлення майна за експортним контрактом в інтересах іноземного замовника». Чємєзов також вказує, що у КМЗ є проблеми з виконанням державного оборонного замовлення і за 2018 р. – підприємству додатково необхідно 16 млрд руб., Проте джерела фінансування відсутні.

КМЗ спеціалізується на виробництві і ремонті бронемашин класу БМП. Завод випускає БМП-2 і БМП-3, які крім армії Росії експлуатують збройні сили майже трьох десятків країн світу, говориться на сайті КМЗ. На підприємстві виготовляються дослідні зразки модернізованої БМД-4, на базі якої КМЗ створив БТР «Ракушка». До складу КМЗ входять десять заводів і п’ять цехів, штат перевищує 5000 осіб.

У «Ростех» пояснили ситуацію кризою машинобудівної галузі в цілому і неправильними рішеннями в управлінні підприємствами: заводи концерну були надмірно закредитовані під заставу активів, підприємство не змогло обслуговувати борги.

Міністр промисловості і торгівлі РФ Дєніс Мантуров в березні 2017 р говорив, що КМЗ об’єднають з Уралвагонзаводом під управлінням «Ростех». Допускав таке об’єднання і Чємєзов. У разі передачі КМЗ «Ростех» держкорпорація має намір зберегти колектив підприємства, скорочення плануються, але незначні і в основному торкнуться адміністративно-управлінського персоналу.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. https://www.vedomosti.ru/business/

Читати далі ...

Новини

В зоні збройної російської агресії запрацювала комплексна система інформаційної протидії

Опубліковано

на

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України в Донецькій та Луганській областях запрацювала комплексна система інформаційної протидії, повідомив Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Запуск системи з президентського Ситуаційного центру відбувся за участю Президента України Петра Порошенка.

За словами О. Турчинова, вздовж усієї лінії розмежування у стислі терміни була змонтована та почала діяти високоефективна технологічна система, яка дозволяє «повністю блокувати аналогове та цифрове телерадіомовлення, що транслюється з російської території та з окупованої Росією території України».

«Водночас технологічний комплекс, розроблений національними виробниками, блокуючи російський сигнал, не перешкоджатиме українському телерадіомовленню», – повідомив Секретар РНБО України.

Він також зазначив, що зусиллями ДССЗІ та Концерну РРТ закладено потужний потенціал для розвитку комунікаційної інфраструктури, відновлення національного мовлення і запровадження сучасних цифрових технологій у регіоні.

«Відбудова зруйнованої окупантами телевізійної вежі в місті Краматорськ, облаштування на лінії розмежування 30 аналогових телевізійних та 32 радіо-FM-передавачів, запровадження цифрового телевізійного мовлення з РТС міста Волноваха та ряд численних інших кроків з розбудови інфраструктури національних інформаційних комунікацій стали надійним підґрунтям відновлення українського мовлення в Донецькій та Луганській областях і основою повернення громадянам їх конституційного права на вільний доступ до інформації без будь-яких обмежень і перешкод», – сказав О. Турчинов.

Секретар РНБО України також наголосив, що досвід запровадження нових технологій «для нас дуже важливий у зв’язку з міжнародними зобов’язаннями, за якими Україна в цьому році має перейти виключно на цифровий стандарт ефірного телемовлення».

Він пояснив, що вздовж українсько-російського кордону «місце українського аналогового мовлення, яке припинить мовлення, можуть спробувати захопити російські телеканали». «Технологія, яка використовується в комплексній системі інформаційної протидії, після її розгортання в окремих регіонах дозволить повністю заблокувати російське аналогове та цифрове телерадіомовлення вздовж усього українсько-російського кордону», – повідомив О. Турчинов.

 «Це дасть нам можливість захистити українських громадян від брудних потоків цинічної інформаційної агресії, які линуть з російського телерадіоефіру з метою дезінформації та дестабілізації ситуації в Україні», – сказав Секретар РНБО України.

 Довідково: Вже заблоковано понад 40 телеканалів, поширення трансляції яких у нашій державі обмежено рішеннями Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України, а також мовників, що підпадають під дію санкцій, уведених Указом Президента  України  від 15.05.2017 № 133. Зокрема, припинено ефірне мовлення таких відверто антиукраїнських інформаційних джерел, як “Новороссия ТВ”, “Роcсия-24″, “ОплотТВ”, “1-й Республиканский”, “НТВ”, “Россия-1″ та ряду інших пропагандистських засобів гібридної війни.

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.
*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
*Інформація публікується з відкритих джерел. http://www.rnbo.gov.ua/

Читати далі ...

Trending