У штабі АТО заявляють, що поранених бійців на лінії фронту евакуюють спеціально обладнані медавтомобілі, а командир батальйону «Донбас-Україна» В’ячеслав Власенко (позивний Філін), який вимагає для своїх бійців новий медичний «Богдан», не володіє ситуацією.

На думку військового керівництва, батальйон, який тримає позиції в одній з найбільш «гарячих» точок АТО – Мар’їнці, має в розпорядженні санітарні автомобілі в справному стані, здатні за своїми характеристиками швидко долати місцевість в районі бойових дій, передає ІА «Вчасно».

Раніше В’ячеслав Власенко повідомив на своїй сторінці в Фейсбук, що в Мар’їнці отримав важке поранення в живіт боєць Юрій К. Пораненого, за словами комбата, довелося евакуювати в госпіталь на старому автомобілі УАЗ, тому що військове керівництво вже четвертий місяць обіцяє надати батальйону новий медавтомобіль « Богдан », але не виконує обіцянки.

Прес-центр штабу АТО виступив зі спростуванням даної інформації.

Як говориться в заяві прес-центру, пораненого бійця евакуювали на санітарному автомобілі «Фольксваген Т4», який знаходиться в справному стані. При цьому наголошується, що комбат в даний момент знаходиться у відпустці і розмістив в мережі недостовірну інформацію.

Заява прес-центру штабу АТО обурила користувачів в соціальних мережах.

«Філін з першого дня відпустки і до сих пір знаходиться з нами, здається, це ви” прес-центр “- вже 4 рік війни не володієте інформацією, – коментують заяву штабу волонтери і бійці АТО. – Хто вам пише такі дебільні тексти і хто вам платить зарплату за таку роботу, якщо до сих пір порятунок побратимів відбувається таким чином і ви це всіляко приховуєте? Де ваші обіцяні реанімобілі? І скільки їх положено в батальйон, який виконує завдання на найнебезпечніших ділянках фронту? Евакуацією всіх моїх убитих і поранених побратимів займався АСАП на Світлодарській Дузі. На своїх волонтерських авто і за рахунок пожертвувань громадян ».

Також активісти звинувачують штаб АТО в тому, що він намагається приховати проблему нестачі медичних автомобілів на лінії фронту.

«Ви займаєтеся захистом свого штабного мундира, – пишуть люди. – А ми хочемо читати про те, що ви вирішуєте проблему, а не кидаєтеся какашками в тих, хто про неї говорить ».

Сам В’ячеслав Власенко на своїй сторінці в Фейсбук з гіркотою повідомив, що в штабі АТО замість того, щоб відреагувати на проблему і все-таки надати батальйону нову медичну машину, «включили адмінресурс» для того, щоб поставити комбата на місце.

При цьому Філін зазначив, що прес-центр спотворив текст його повідомлення.

«Майстерно перекрутивши всі події та не повідомляючи про реальні проблеми забезпечення та евакуації з «червоної зони», прес-писаки зосередилися на моїй скромній персоні», – написав комбат.

Також В’ячеслав Власенко додав, що в штабі АТО не відреагували на головну проблему – забезпечення батальйону медтранспорту.

«Мені не зрозуміло інше: чому в батальйон до сих пір не дали медавтомобіль« Богдан », який полжено нам за штатом, – написав комбат в соціальній мережі. – Обіцяли, але НЕ ДАЛИ. Це головне питання ».

При цьому військовий заявив, що він знаходиться на позиціях батальйону в Мар’їнці.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело:http://vchasnoua.com/donbass/