У Сенаті США затвердили законопроект, який передбачає у 2018 році збільшення фінансової допомоги Україні на безпекові цілі. Про це повідомила прес-служба Посольства України у США на своїй сторінці у Facebook.

“Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив проект “Закону щодо асигнувань Державного департаменту, зарубіжних операцій та суміжних програм на 2018 фінансовий рік”, яким виділяються кошти, у тому числі, на програми підтримки України”,- йдеться у повідомленні.

Так, згідно з документом, кошторис допомоги Україні визначено у сумі 421 млн. дол (11 млрд.грн – за курсом), що перевищує асигнування 2017 року. Законопроект, зокрема, передбачає збільшення фінансування для України на безпекові цілі за програмою “Міжнародне військове фінансування”.

Як повідомлялось 8 грудня 2016 Сенат США більшістю голосів затвердив бюджет США на 2017 рік, який передбачав $ 350 млн допомоги Україні в оборонній сфері. Колишній американський президент Барак Обама підписав цей документ.

Німеччина вирішила надати фінансову підтримку гуманітарним заходам Міжнародного комітету Червоного Хреста на Донбасі в розмірі 6,5 млн євро.

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. Джерело: Тиждень.ua