У Дніпрі волонтери заходилися малювати комікси про реальних героїв цієї російсько-української війни. Автори запланували створити 10 мальованих історій з персонажами, які мають реальних прототипів, передає “5 канал”.

Усі імена героїв автори поки що не розголошують, однак розповіли, з кого змалювали головного героя першого випуску. У головному герої коміксу демобілізований розвідник Юрій Кисляк упізнав себе. Командир бронетанкової батареї 25-ї повітряно-десантної бригади захищав країну на Сході від перших днів війни. Він демобілізувався лише півроку тому.

Назва коміксу – “Охоронці країни. Початок”. Його задумав донеччанин та волонтер, який допомагав українським армійцям Леонід Краснопольський. 2014 року його навіть заарештували терористи. Після звільнення чоловік перебрався до Дніпра. Те, що нині  відбувається у його рідному місті, саме лягло в канву сюжету.

“З нами воює держава, яка називається РОАК. Це абревіатура, проте я не буду розкривати інтригу. Вона цікаво розшифровується. Навколо цього увесь цей сюжет розгортається. А столиця буде називатися Тайган. Це країна на півночі, де живуть люди – напівздичавілі”, – розповідає автор коміксів Леонід Краснопольський.

У першому сезоні автори “Охоронців країни” планують видати десять журналів. У кожному з них буде інший головний герой, прототипом якого стане реальний боєць. Комікси упорядники вирішили продавати поки що через свій волонтерський сайт. Вони вийдуть накладом у тисячу екземплярів. Перший і другий випуски вже побачили світ.

А от що про це кажуть психологи та як виглядають нові комікси – дивіться у сюжеті:

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, “5 канал”

Джерело:http://www.5.ua/