Німецький Бундестаг не підтримав пропозицію Лівої партії про пом’якшення антиросійських санкцій.
Фракція “лівих” закликала федеральний уряд сприяти на рівні ЄС тому, щоб економічні санкції проти Росії не були продовжені ще раз, передають іноземні ЗМІ.
Мовляв санкції “не дозволяють досягти мети, не мають сенсу з точки зору економіки, а також швидше провокують нові проблеми, ніж їх вирішують”.
Бундестаг відхилив ініціативу після того, як проти проголосували фракції Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів, Соціал-демократичної партії Німеччини, Вільної демократичної партії і “зелених”. “Альтернатива для Німеччини” утрималася.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держдеп: Кримські санкції проти РФ не зніматимуть до деокупації півострова
Також, комітет із петицій німецького Бундестагу розглянув у понеділок, 21 жовтня, петицію про визнання Голодомору 1932-1933 років актом геноциду.
Нагадуємо: вже шостий рік триває Російсько-українська війна — пряме та опосередковане застосування збройної сили Російською Федерацією проти суверенітету та територіальної цілісності України. Внаслідок агресії народ України втратив понад 13 тис. осіб убитими, налічується близько 70 000 поранених та покалічених (силовиків і цивільних українців), майже 1,8 млн чоловік стали вимушеними переселенцями.
Загальна площа окупованих територій 47 000 кв.км. – 12,8% території України. Захоплені росіянами території співвимірні з територіями таких європейських країн як Швейцарія – 41 290 кв.км, Нідерланди – 41 526 кв.км, Данія – 43 094 кв.км, Естонія – 45 226 кв.км.
Складовими (етапами) російської збройної агресії проти України, що розпочалася 2014 року, є:
- Захоплення Криму Росією у лютому-березні 2014 року (з подальшим початком тимчасової анексії півострова Росією 18.03.2014)
- Війна на сході України (на Донбасі) з квітня 2014 року, яка розпочалась зі створення під прикриттям «народних» виступів спецслужбами РФ так званих Донецької та Луганської«народних республік»
27 січня 2015 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію агресором.
Читайте також: Генеральна асамблея ООН “кримською” резолюцією закликає Росію невідкладно припинити тимчасову окупацію
Попри численні факти участі Збройних сил РФ та докази причетності Росії до війни, офіційно Росія не визнає факту свого вторгнення в Україну, тому з українського боку війна розглядається як неоголошена. Ряд українських політиків називає війну на сході України «гібридною війною» Росії проти України. Юридично на сході України триває Антитерористична операція, яка з 2018 року має назву Операція Об’єднаних Сил. Російська влада неодноразово заявляла про своє несприйняття Антитерористичної операції й вимагала її припинення та початку переговорів з бойовиками.
Бойові дії війни на Донбасі почалися із захоплення 12 квітня 2014 року російськими загонами, керованими офіцерами спецслужб РФ, українських міст — Слов’янська, Краматорська і Дружківки, де захопленою у відділках МВС зброєю російські диверсанти озброїли місцевих колаборантів і прийняли до своїх лав.
Читайте також: “Це не відступ. Це – розведення” – міністр оборони України
В умовах неспротиву місцевих силових структур України, а іноді й відкритої співпраці, невеликі штурмові загони російських диверсантів в наступні дні взяли під контроль Горлівку та інші міста Донеччини і Луганщини. 13 квітня 2014 року, у відповідь на вторгнення диверсійних загонів, в.о. президента України Олександр Турчинов оголосив про початок Антитерористичної операції.
Станом на жовтень 2019 року бойові дії продовжуються.
За матеріалами https://gazeta.ua/articles/world-life/
*Інформація публікується з відкритих джерел. *Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.
Читай, аналізуй, поширюй! З повагою, редактор незалежного інформаційного дайджесту “Військовий навігатор України”, учасник бойових дій Major Horvat KFOR Al-Kut.
*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове. *За зміст реклами, видання відповідальності не несе, оскільки вона розміщена автоматичними сервісами Google AdSense, незалежно від редактора дайджесту.