Українські бійці готуються до морозів. У зимову форму нового зразка переодягнуться вже за тиждень, а поки що у військових частинах триває видача комплектів. Армійці розповідають – вже встигли переконатися в зручності сезонної обнови. Її якість перевірила і журналіст “5 каналу” Анастасія Старостенко.

До 15 жовтня армійці мають перейти на зимову форму одягу. Тож до пунктів постійної дислокації з’їжджаються бійці з передової, щоб оновити гардероб. Отримують бійці форму вже нового зразка, наприклад, ось такий бушлат зроблений із вітро- та вологозахисної тканини.

“Вона набагато тепліша, комфортніша, має додаткові засоби захисту від дощу”, – говорить хлопець.

У зимових комплектах – традиційні складові – бушлат, штани, шапка, берці, білизна. А є і цілком нові предмети – наприклад, флісова куртка, яку можна носити під верхнім одягом. Штани також з утепленою підкладкою і зручними застібками.

Військовослужбовці радіють – у Міноборони подбали про комфорт. І згадують: на початку російської агресії про такі речі лише мріяли. Або купляли за власні гроші, розповідає Володимир. І додає, форму, якщо і отримували, то низької якості. Тканина спалахувала миттєво.

“На початкових етапах війни ми втрачали людей від того, що форма горіла на людях. Зараз намагаються зробити форму таку, яка горить з затримкою, скажімо так, тобто загоряється не зразу”, – розповіжає Володимир.

До холодів готуються не лише армійці – відбувається також і сезонне обслуговування автомобільної та бронетехніки.

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, “5 канал”

 

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове.

*Точки зору авторів публікацій можуть відрізнятися від позиції редакції.

*Інформація публікується з відкритих джерел. 

Джерело:https://www.5.ua/suspilstvo